Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

işten çıktım yorgunum zaten maça konsantre oldum dedim o da aynısını ben yapsam bi sürü trip atardın yüzüme de bakmazdın ya neyse dedi ne demekse bu

o da kendi eksikliklerini sürekli senin triplerini dile getirerek örtmeye çalışıyor..bildiğin seni tripli ilan etmiş

hiç bişey hissetmiyorum ona karşı içimdeki arkadaşlıgı bile hissetmiyorum hatta

2 ay yaa 2 koskoca ay, beni arkadaşı olarak bile görmüş olsa araması lazımdı, o yuzden gözümde hiç degeri yok

2 ay hiç mi aramamıştı yuh yani sen yine iyi buluşmuş oturmuşsun onunla ben olsam bilemiyorum yani
sırf sen ankaraya geldin diye mi depreşti araması sorması

2 ay hiç mi aramamıştı yuh yani sen yine iyi buluşmuş oturmuşsun onunla ben olsam bilemiyorum yani
sırf sen ankaraya geldin diye mi depreşti araması sorması

yaa sorma sinir oldum hıyara

2 ay yaa hiç aramadı sormadı, eraylarla grupta iş buldugum mevzusu geçince havai fişak patlattı resmen beyefendi aman da çok sevinmiş de bilmem ne dün de maç var diye erayı çağırdım iş çıkışı izleyelim diye, eray da burhana da sor dedi, aradım mecbur tamam gelirim dedi, sonra da gruba kendi resmini atmış nurdan beni tavladı diye
ankaraya geldim diye bi depreştırrım ben onu aklı şaşar valla, hiç derdim degil, keşke o istese de yüz vermedem, hiç istemiyor gönlüm onu

sanırım biraz kendini beğenmişlik yapıyor sende ona ettiği kadar değer ver canım ne diyim yine üzülmeni istemem

sanırım biraz kendini beğenmişlik yapıyor sende ona ettiği kadar değer ver canım ne diyim yine üzülmeni istemem

kendini begendigi gibi anında da gerçek dünyaya düşüverir valla dün baya bozuldu ama tavırlı olmama da neyse ki yorgunluga bide maç stresine attım, bi daha ne zaman görüşürüz Allah bilir

kendini begendigi gibi anında da gerçek dünyaya düşüverir valla dün baya bozuldu ama tavırlı olmama da neyse ki yorgunluga bide maç stresine attım, bi daha ne zaman görüşürüz Allah bilir

sende madem böyle konuşacak buluşalım dediğinde bahane uydurursun ne senin sinirin bozulsun ne onun
değişik kişilik ya

günaydın kuzum keyifsiz bi günaydın sanki bu, yanılıyor muyum

sende madem böyle konuşacak buluşalım dediğinde bahane uydurursun ne senin sinirin bozulsun ne onun
değişik kişilik ya

başbaşa görüşecek olsak ekerim de bizim malum grupça görüşmeler oluyor, onları da ekemiyorum hem diğer arkadaşlarla vakit geçirmeyi seviyorum, hem de malum o arkadaşlardan biri cigerime kadar biliyor benim, trip atıyormuşum gibi gitmezsem görüşmeye canıma okur

günaydın tatlım sınav sonucun belli oldu mu

Daha aciklanmadi canim ya verem oldum resmen eziyet ya

Nazcım evet canım cunku halen daha sinav sonucu aciklanmadi verem oldum

tek dersten bırakırmı ki hocalar ya insafsızlar mıdır o kadar hem kalsan bile tek ders sınavı var dimi, mezuniyet için hala umut var demektir

Evet canım tek ders sinavi var ama ben ayni konulari calismaktan usandim o ihtimali dusunmek bile istemiyoeum sinav gunu bugun aciklayacagiz dediler 5 gun oldu yazik degil mi bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…