Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Finaller bitti de bir tane büte kaldım yarın o var canım :KK51:
Sen ankarada mı işe girdin?
Benim herif de işe girdi muhasebeci oldu

ee desene artık mezun sayılırsın :KK9: başarılar sana yarın ki sınavında :KK52:

ee iyi bi iş olmuş senin herife, hem kendi okudugu meslegi yapıyor tecrube olur :KK51: sizin aranız nasıl kuzum o_O

ben de senin düğünün olacagı memleketteyim :KK53: naptınız ev işini bebek, buldunuz mu bişeyler o_O

ben gördüm ki sabunlarıııı :cool:

daha onlar ilk halleriydi canım keseye koyup inci ve kurdelayla da süsleyeceğim :KK45: ticarete mi döksem uçtum iyice :KK53:
ilk iş günün nasıl bu arada :KK73:

daha onlar ilk halleriydi canım keseye koyup inci ve kurdelayla da süsleyeceğim :KK45: ticarete mi döksem uçtum iyice :KK53:
ilk iş günün nasıl bu arada :KK73:

kendinikileri hallet de alıcı olursa ticarete de dökersin neden olmasın :KK48:

sabahtan baya bi çalıştım işte, sonra patronun işleri varmış çıktı, 5 te gelirim dedi hala gelmedi ben de tadını çıkartıyorum :KK53: o gelirse anında arazi olabilirim :KK53:

Dekupaj mi yapiyosun canim? Onlari verniklemeyi unutma dayanikli olmaz atmaya baslar peceteleri

Foto gostersene model calayim senden :KK45:

evet canım dekupaj yapıyorum vernik de aldım yapıyorum ama sadece desenin üzerine sürüyorum, tüm sabuna mı sürmeliyim yoksa :KK64:
tam bitsin süsü püsü sonra atarım, daha oturtmadım bi kaç model var elimde, ..değişik peçete de zor buluyorum..:KK23:

kendinikileri hallet de alıcı olursa ticarete de dökersin neden olmasın :KK48:

sabahtan baya bi çalıştım işte, sonra patronun işleri varmış çıktı, 5 te gelirim dedi hala gelmedi ben de tadını çıkartıyorum :KK53: o gelirse anında arazi olabilirim :KK53:

seninde patron oldu başında çok şükür, gizli saklı gircen benim gibi :KK53:
daha sizlerin cemiyetleri var ilerde sizi sabuna boğarım ustalaşayım :KK53:

seninde patron oldu başında çok şükür, gizli saklı gircen benim gibi :KK53:
daha sizlerin cemiyetleri var ilerde sizi sabuna boğarım ustalaşayım :KK53:

ofiste olmadıgı an direk girerim de ofisteyse eger aynı odada çalışıyoruz, kafasını çevirse benim bilgisayarı görür henuz riske alamıyorum, ilerde kesin o riske de girerim :KK53:

sen bana güvenme bu sabun konusunda malum henuz cemiyet niyetim yok ama ceren ve gizem için çalışmaya başlayabilirsin :p:p

ofiste olmadıgı an direk girerim de ofisteyse eger aynı odada çalışıyoruz, kafasını çevirse benim bilgisayarı görür henuz riske alamıyorum, ilerde kesin o riske de girerim :KK53:

sen bana güvenme bu sabun konusunda malum henuz cemiyet niyetim yok ama ceren ve gizem için çalışmaya başlayabilirsin :p:p

hiç belli olmaz diyorummm :KK60:
sen riske atma canım akşam girersin facebook falan olsa neyse kk değişik bi durum :KK53:

hiç belli olmaz diyorummm :KK60:
sen riske atma canım akşam girersin facebook falan olsa neyse kk değişik bi durum :KK53:

hee doğru yaa akşamları girme işini halledecem inşallah ben o zaman riske atmaya gerek yok :KK48:

üff hala gelmedi bu adam, gelse de yaptıklarıma bi baksa yenilerini verse falan. hiç mesai yapasım yok çıkmak istiyorum biran önce :KK51:

hee doğru yaa akşamları girme işini halledecem inşallah ben o zaman riske atmaya gerek yok :KK48:

üff hala gelmedi bu adam, gelse de yaptıklarıma bi baksa yenilerini verse falan. hiç mesai yapasım yok çıkmak istiyorum biran önce :KK51:

şimdi ilk günün ya zor olur, kaç aydır evde yatış modundaydın :KK45:

ee desene artık mezun sayılırsın :KK9: başarılar sana yarın ki sınavında :KK52:

ee iyi bi iş olmuş senin herife, hem kendi okudugu meslegi yapıyor tecrube olur :KK51: sizin aranız nasıl kuzum o_O

İnsallah canim ya cok sagol şu son sinavi da verirsem:KK17:

İyi oldu evet zevkle yapiyor simdilik işini hem yukselme şansı da var o firmada..
Aramiz duzeldi artik cok sukur ya işe girince keyfi yerine geldi paşamın. İlgileniyor benle eskisi gibi, umutlu baya gelecege dair :) annem de artik istemeye gelebilirler tarzinda bir sey dedi :)

Senin işin neredeee ziyarete geleyim :KK45:

şekerim öyle de hayat geçmez senin model ikoncan bağyanlar tipi, o da bize uzak :KK53:

hayır işleriyle falan uğraşırdım yaa, çok eğlenceli bir hayatım olurdu aslında :KK53:

İnsallah canim ya cok sagol şu son sinavi da verirsem:KK17:

İyi oldu evet zevkle yapiyor simdilik işini hem yukselme şansı da var o firmada..
Aramiz duzeldi artik cok sukur ya işe girince keyfi yerine geldi paşamın. İlgileniyor benle eskisi gibi, umutlu baya gelecege dair :) annem de artik istemeye gelebilirler tarzinda bir sey dedi :)

Senin işin neredeee ziyarete geleyim :KK45:

ee işler baya yoluna girmiş o zaman canım, tarih netleşti mi :nazar:

işim bahçeli 7 nin üzerinde bu arada beklerim :KK48:

evet canım dekupaj yapıyorum vernik de aldım yapıyorum ama sadece desenin üzerine sürüyorum, tüm sabuna mı sürmeliyim yoksa :KK64:
tam bitsin süsü püsü sonra atarım, daha oturtmadım bi kaç model var elimde, ..değişik peçete de zor buluyorum..:KK23:

çok sevindim iş bulmasına bak yavaş yavaş düzeniniz oturuyor, en zoru iş olayı çünkü :KK50:

Bime de bak canım orada da guzel desenli peceteler var, vernigi sadece desene sürmen yeterli :)

Sagol canim bu iste tutunursa iyi olacak :)

hayır işleriyle falan uğraşırdım yaa, çok eğlenceli bir hayatım olurdu aslında :KK53:

ee işler baya yoluna girmiş o zaman canım, tarih netleşti mi :nazar:

işim bahçeli 7 nin üzerinde bu arada beklerim :KK48:

Oo bana baya yakinsin ama ben yarin geri memlekete donuyorum sinavdan sonra :KK45:

tarih belirlemedik canim cunku ben annemin dedigini sevgilime demedim cunku o evlilik konusu acmadan acmak istemiyorumm cunku (amma cok cunku dedim :KK53:) yeminliyim evlilik konusu acmaya cunku :KK53: son zamanlardaki kavgalarimizda evlilik muhabbeti konusmamizdan skldgni soylemisti ben de yemin ettim bir daha acmayacagim diye :KK53: Yeminimi bozamam simdi :KK53:

Oo bana baya yakinsin ama ben yarin geri memlekete donuyorum sinavdan sonra :KK45:

tarih belirlemedik canim cunku ben annemin dedigini sevgilime demedim cunku o evlilik konusu acmadan acmak istemiyorumm cunku (amma cok cunku dedim :KK53:) yeminliyim evlilik konusu acmaya cunku :KK53: son zamanlardaki kavgalarimizda evlilik muhabbeti konusmamizdan skldgni soylemisti ben de yemin ettim bir daha acmayacagim diye :KK53: Yeminimi bozamam simdi :KK53:

çok mantıklı bir yemin etmişsin bence hak etmiş beyefendi :KK67: gerçi o da haklı daha okul bitmedi, aile destegi yok, ieş de yeni girdi önünü tam göremez. herşey yoluna girene kadar beklemek istiyordur :KK51: tamam kızgınlıgımı geri aldım :KK48:
ee bu kadar düzeldi ya herşey buna da şükür, evlilik biraz beklese de olur degil mi ama :KK51:

bimden buldum zaten bi sürü çeşit vardı :KK76: bende doğru yapıyorum canım o zaman vernikleme konusunda çok sağol :KK15:

Tüm papia ve selpak modellerine de bakmıssındır? :)

çok mantıklı bir yemin etmişsin bence hak etmiş beyefendi :KK67: gerçi o da haklı daha okul bitmedi, aile destegi yok, ieş de yeni girdi önünü tam göremez. herşey yoluna girene kadar beklemek istiyordur :KK51: tamam kızgınlıgımı geri aldım :KK48:
ee bu kadar düzeldi ya herşey buna da şükür, evlilik biraz beklese de olur degil mi ama :KK51:

Hihi :) dun baya umutlu ve mutluydu her sey super olacak filan diyordu bakalim :) erkegin maddi skntili ve is bulma surecindeki hali cekilmiyoe valla :KK70:

Ben de kendimi geri cektim biraz ilgilenmiyorum :)

Koça boyle davranmak gerekiyor da iste kendimi tutamiyorum ustune cok dusuyorum :)

X