Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

bende sekiz buçukta kalkıyorum dokuzda iş başı :KK48: zaten en geç 12 bile uyuyunca rahat uyku alınıyor, ama sabah namazına kalkıyorum beni baya bi etkiliyor sabah uyanınca sanki çok az uyumuşum gibi geliyor :confused:
sigortan başladı mı peki o_O

yarım saatte nasıl hazırlanıp da işe gidiyorsun yaa :KK57: ben 8 de kalkıyorum 9.30 da ancak geliyorum ofise, yol da toplam 10 dk sürüyor :KK57:

şuan ikametim olmadıgı için burda henuz başlayamadı, kalacak yer işini hallettim mi başlayacak hemen :KK51:

yarım saatte nasıl hazırlanıp da işe gidiyorsun yaa :KK57: ben 8 de kalkıyorum 9.30 da ancak geliyorum ofise, yol da toplam 10 dk sürüyor :KK57:

şuan ikametim olmadıgı için burda henuz başlayamadı, kalacak yer işini hallettim mi başlayacak hemen :KK51:

yarım saat de değil 15 dakika hemen kalkmıyorum buçukta bile :KK45: bizimde mesafe çok az eve iş yeri arası yetişiyorum valla :KK70:

İş de biraz yogun olsa da aklına bu nedenle gelmese :)

Ayiptir sormasi maasin nasil merak ederim ben :)

patron oldugu zaamnlar iş yogun aslında, şuan eski bir projede revizyon yapılıyor ben de mecburen patronu bekliyorum, proje hakkında bilgim olmadıgı için yalnız başıma yapamıyorum. yoksa bu revizyon bittikten sonra yeni bir peojeyi verecek bana o zaman seyreyle sen beni :KK75:

çalıştıgım saat başı olarak ücret alacam canım, böylece mesailerin de karşılıgını almış oalcam yani. saati 15 tl :KK51:

makyajı gelip ofiste yapıyorum, saçımı da akşamdan düzleştirdim mi tamam :KK53: kahvaltımı da evde yapmıyorum bu saatlerde yiyorum :p

ben saçımı akşamdan yapamıyorum sabaha kadar bozuldugu için tekrar yapmam gerekiyor :KK43: ofiste küçük oldugu için ve patronun burda olma ihtimaline karşı onu da yapmadan çıkamıyorum. kahvaltıyı da poğaça vs ile geçiştiremiyorum malum zaten iriceyim hepten alıp başımı gitmeyim :KK53: bana mecbur sabah 8 yolları gözüküyor yani :KK55:

ben saçımı akşamdan yapamıyorum sabaha kadar bozuldugu için tekrar yapmam gerekiyor :KK43: ofiste küçük oldugu için ve patronun burda olma ihtimaline karşı onu da yapmadan çıkamıyorum. kahvaltıyı da poğaça vs ile geçiştiremiyorum malum zaten iriceyim hepten alıp başımı gitmeyim :KK53: bana mecbur sabah 8 yolları gözüküyor yani :KK55:

bende canım pohaça falan yemem yağlı yağlı, burda buzdolabım var kahvaltılık malzemelerimi alıyorum sağlıklı şekilde her sabah kahvaltımı yaparım :KK53: yoksa ki her gün her gün dışardan yersem bende bin kilo olurum :KK53:

bende canım pohaça falan yemem yağlı yağlı, burda buzdolabım var kahvaltılık malzemelerimi alıyorum sağlıklı şekilde her sabah kahvaltımı yaparım :KK53: yoksa ki her gün her gün dışardan yersem bende bin kilo olurum :KK53:

ben de o imkan da yok işte erken kalkmak mecburi :p

patron geldi şimdi, 1.30 gibi gidecekmiş o zaman burda hazır olun :KK48: şimdilik ben kaçar :KK55:

hoşgeldinn :KK28: ben de buralardayım şimdilik, 3 gibi gelecem ama sonra tekrar gitmem lazım dedi, yapılacak işler de var bi yandan da ona bakıyorum :KK51: ve bütün bunları yaparken üstüne para da alıyorum daha ne olsun :p:p

hahaaa bundan iyisi can sağlığı bende öyle şuan ders çalışıyorum sıkılınca film izliyorum üstüne para alıyorum :KK53:
sanırım bu günlerde gelir uzmanlığı sınav açacakmış kasımda da sınavı olur diyorlar, bende tekrar başladım derse :KK17:

hahaaa bundan iyisi can sağlığı bende öyle şuan ders çalışıyorum sıkılınca film izliyorum üstüne para alıyorum :KK53:
sanırım bu günlerde gelir uzmanlığı sınav açacakmış kasımda da sınavı olur diyorlar, bende tekrar başladım derse :KK17:

benim tek kötü yön bilgisayarda hoparlor yok, çok muziksiz kaldım burda :110:
ben de aöf e başvuracam eylül sonuymuş sanırım. ilk üniversiteyi 10 yılda bitirdim bakalım bunu ne kadar sürede biitirecem diye deneye yapacam kendime :p

benim tek kötü yön bilgisayarda hoparlor yok, çok muziksiz kaldım burda :110:
ben de aöf e başvuracam eylül sonuymuş sanırım. ilk üniversiteyi 10 yılda bitirdim bakalım bunu ne kadar sürede biitirecem diye deneye yapacam kendime :p

bende başvurucam sosyal çalışmacı diye bi bölüm var kpss 60 la atanıyorlar ya bende yazıcam onu, yaş 35 olmadan atanmam lazım :KK53: sen ne okuyacaksın..

bende başvurucam sosyal çalışmacı diye bi bölüm var kpss 60 la atanıyorlar ya bende yazıcam onu, yaş 35 olmadan atanmam lazım :KK53: sen ne okuyacaksın..

karar vermedim henuz, benim ki sırf evlenemedi ama okudugu için evlenemedi süsü vermek için :KK53::KK53:

şaka bi yana sanırım tarihi yerler ve turizm gibi bir bölüm var onu okuyacam sanırım, ya da felsefe o_O tam araştırma yapamadım yaa ders içeriklerine de bakmam lazım belki kendi meslegimde işe yarar bişeyler çıkar :KK51:

X