Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Aman boşver sen bizle muhattap ol yeter

aynen öyle yapıyorum canım :)bu topiği de zor bulmuştum anamm bulunca sanki yabancı ülkede kaybolmuşumda tanıdık denk gelmiş gibi sevindim ne zordu sizi bulamamak
artık başka topiklere de yazamıyorum çünkü bulmadım kaldım başınıza :)

Canım nasıl bulamadın herşey yerli yerinde valla bak Siteye ilk gelen koşarak uzaklaştı zaten önce sonra mecbur geri geldik

Aman boşver sen bizle muhattap ol yeter

aynen öyle yapıyorum canım :)bu topiği de zor bulmuştum anamm bulunca sanki yabancı ülkede kaybolmuşumda tanıdık denk gelmiş gibi sevindim ne zordu sizi bulamamak
artık başka topiklere de yazamıyorum çünkü bulmadım kaldım başınıza :)

Hoşgeldin cnm. Çok şükür iyi olmaya çalışıyorum. Olsun bida tanıt bişi olmaz cnm

canım bende asker yareni olduğum dönemlerde girdim buraya ve çıkamadım bir daha 353/2 Kısa Dönem gitti erkek arkadaşım. Haziranda geldikten hemen 3 hafta sonra canı sıkıldı ve eski çalıştığı yere başladı. başka yerlere başvurmuştu ama haber çıkmayınca çalışırken iş işi çeker derler diye girdi ama çekmedi. bizde daha iyi bir iş olur diye habire bekledik ama artık yawaştan birşeyler yapmaya başlayacağız sanırım olacağı varsa sonrada olur çünkü beklemenin anlamı yok diye. tabi ortada net birşey yok yaz bitmeden belki bir isteme falan olur

Hoşgeldin cnm. Çok şükür iyi olmaya çalışıyorum. Olsun bida tanıt bişi olmaz cnm

canım bende asker yareni olduğum dönemlerde girdim buraya ve çıkamadım bir daha 353/2 Kısa Dönem gitti erkek arkadaşım. Haziranda geldikten hemen 3 hafta sonra canı sıkıldı ve eski çalıştığı yere başladı. başka yerlere başvurmuştu ama haber çıkmayınca çalışırken iş işi çeker derler diye girdi ama çekmedi. bizde daha iyi bir iş olur diye habire bekledik ama artık yawaştan birşeyler yapmaya başlayacağız sanırım olacağı varsa sonrada olur çünkü beklemenin anlamı yok diye. tabi ortada net birşey yok yaz bitmeden belki bir isteme falan olur

anladım cnm hayırlısı olur inşaAllah...

Huhu beslemeler
Yawww site degisince gelen smileyler de guzeldi yeşil suratlı gülen adam vardı mor mavi suratlı mor suratlı filan
Güzellerdi bence

Huhu beslemeler
Yawww site degisince gelen smileyler de guzeldi yeşil suratlı gülen adam vardı mor mavi suratlı mor suratlı filan
Güzellerdi bence

Arkadaş aktivitileri olduk çok şükür artık Onları geri almazlar sanıyordum bencede güzellerdi

ahaa ben de geldimm

alışmak biraz zaman alacakk

Alıntı yapsaydın keşke bu sayfayı göremiyorum sizin yaptıklarınızı da göremiyorum kaç saat olmuş dolanıyorum sitede boş boş

yaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben kkda yorumun altındakı facete tavsıye et seyıne bastım yanlıslıklaaaaa mıllet gorecek benı o zamannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn yardım edınnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…