Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Kızlaaar sözlenenler,evlilik tarihi alanlar,evlilik teklifi alanlaaar neler neler olmuş. Hepinizi tebrik ederim. E bi de site değişmiş ama yenilikler her zaman iyidir olsun.

iyiyim canım nolsun sen nasılsın ne var ne yok :KK70:
sıkılıyorum bir kaç gündür hiçbir yerde muhabbet dönmüyor
sitenin halini gören kaçacak yer aradı da ondan :KK48: alışmaya başlayan döner yavaştan eskisi gibi olur yakında site de :KK68:

ben de iyiyim, köydeydim eve geldim işte bakınıyorum ne var ne yok diye :KK51:

ben hemen alıştım yaa :KK70: çok sıkıntı çekmedim :KK70:

ben ilk gördüğümde resmen kapattım 1 gün falan açmadım :KK53: sonradan biraz alıştıydım ama hoşuma gitmeyen şeyler vardı, 2 gündür de buralarda yoktum zaten, şükür ki smiley lerde geri gelmiş, çoklu alıntı da var, eksi bi özelliği kalmadı bence sitenin artık :KK68:

ben ilk gördüğümde resmen kapattım 1 gün falan açmadım :KK53: sonradan biraz alıştıydım ama hoşuma gitmeyen şeyler vardı, 2 gündür de buralarda yoktum zaten, şükür ki smiley lerde geri gelmiş, çoklu alıntı da var, eksi bi özelliği kalmadı bence sitenin artık :KK68:

ahaha sen de alemsin ya
sanırım bazı insanlar değişikliklere kolay kolay sıcak bakmıyor

smileyler bir ilginç ya mesela böyle yapınca : ) bu çıkıyor :)
böyle yapınca : D bu çıkıyor :KK70:
böyle yapınca da o_ O bu çıkıyor o_O

birbirleriyle hiç alakaları yok :KK53:

ahaha sen de alemsin ya
sanırım bazı insanlar değişikliklere kolay kolay sıcak bakmıyor

smileyler bir ilginç ya mesela böyle yapınca : ) bu çıkıyor :KK66:
böyle yapınca : D bu çıkıyor :KK70:
böyle yapınca da o_ O bu çıkıyor o_O

birbirleriyle hiç alakaları yok :KK53:

eski hallerine alışmıştım, zaten yenilikçi bir insan da degilim smileylerin yeni isimlerine alışana kadar da değişir kesin o yuzden resimlerinden seçer begenir kullanırım :KK53:

X