Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

İyi o zaman çünkü seni hiç hak etmiyordu Canım ben müsaadenle kaçayım uykumu düzene koyduğumdan beri duramıyorum bu saatlerde artık uykum geliyor Yarın görüşürüz iyi geceler

hak eden de çıksa ya bir an önce karşıma o da yok amaann neyse ben de uyuyayım bari o zaman belki ruyamda görürüm iyi geceleerr

Kızlar çok kötüyüm işyerimden izin alıcam çıkıcam. Serkanın hotmailini bir deniyim dedim şifresini buldum girdim benleyken başkalarıyla faceden konuşmuş hemen de skype den üyelik almış. Son zamanlarda güya ilişki var yok yapıyorum die face şifresini değiştirmişti vermiyordu amacı başkaymış. Öyle çok zoruma gidiyorki

günaydın kızlar nasılsınız?
ben birşey danışcaktım size
şimdi benim elime nakit bir miktar para geçti:)
ben bu parayı ıvır zıvıra harcamak yerine mutfak için elektrikli aletleri alıyım diyorum bana marka seri önerebilir misiniz?
in love serisi - Arçelik
lal serisi- Arçelik
black series - Beko
bunlar gibi...
çok kararsızım renkli mi olsa yoksa klasiklerden vazgeçmeyip siyah beyaz grilere mi baksam?

Son düzenleme:

Her şekilde gerçek yüzünü gösterdi sana ne bekliyorsun ayrılmak için ?

Ben siyah gri ve kırmızı seviyorum öyle de alacağım sanırım.. Yalnız düğününüz ne zaman onu merak ettim bu ürünlerin 2 sene garantisi var düğüne yakın alın bence..

Ben siyah gri ve kırmızı seviyorum öyle de alacağım sanırım.. Yalnız düğününüz ne zaman onu merak ettim bu ürünlerin 2 sene garantisi var düğüne yakın alın bence..

seneye temmuzda planlıyoruz
şu an zaten araştırma içindeyim parayı eylülde alıcam sanırım ürünleri almamda ekim kasım ayını bulur...:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…