Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Kızlar çok kötüyüm işyerimden izin alıcam çıkıcam. Serkanın hotmailini bir deniyim dedim şifresini buldum girdim benleyken başkalarıyla faceden konuşmuş hemen de skype den üyelik almış. Son zamanlarda güya ilişki var yok yapıyorum die face şifresini değiştirmişti vermiyordu amacı başkaymış. Öyle çok zoruma gidiyorki

yazık valla Allahın sevgili kuluymuşsun ki daha evlenemeden gerçek yüzünü gördün..

günaydın kızlar nasılsınız?
ben birşey danışcaktım size:KK16:
şimdi benim elime nakit bir miktar para geçti:)
ben bu parayı ıvır zıvıra harcamak yerine mutfak için elektrikli aletleri alıyım diyorum bana marka seri önerebilir misiniz?
in love serisi - Arçelik
lal serisi- Arçelik
black series - Beko
bunlar gibi...
çok kararsızım renkli mi olsa yoksa klasiklerden vazgeçmeyip siyah beyaz grilere mi baksam?:KK31:

ama bunlar mutfağın rengine de bağlı olarak seçeceğin ürünler bence..belki de ev bellidir bilemiyorum ama black serisi hoşuma gitmiyor benim..
arçelikten de uzak dur bence hemen bozuluyor..mesela braun un blender seti çok kullanışlıymıs aklılma bu geldi :KK1:

Son düzenleme:
O zaman olabilir bence =)
önerdiğin bi marka model var mı:44:

ama bunlar mutfağın rengine de bağlı olarak seçeceğin ürünler bence..belki de ev bellidir bilemiyorum ama black serisi hoşuma gitmiyor benim..
arçelikten de uzak dur bence hemen bozuluyor..mesela braun un blender seti çok kullanışlıymıs aklılma bu geldi :KK1:

arçeliğin in love serisini çok övmüşler pek bilgim yok bu konuda:KK1:
ben hepsi aynı marka aynı seriden olsun istiyorum hatamı yapıyorum bilmiyorum:26:
ev belli canım mutfakda beyaz ağırlık modern bi mutfak olacak:21:

önerdiğin bi marka model var mı:44:

ben hepsi aynı marka aynı seriden olsun istiyorum hatamı yapıyorum bilmiyorum:26:

Canım o biraz da şans bence arçelik aldı annemler bozuldu ama arkadaşım çeyiz için tüm eşyalarını arçelikten aldı 2 seneyi geçti hala yeni gibiler =) Ben şansen siemens yada samsung onları beğeniyorum:KK1:

hmm mutfak beyazsa bordo-kırmızı çok hoş olur siyah boğar tezgahım üstünde falan oluyor çünkü bazıları..aslında araştırmak lazım hangisi iyi diye seriye takılma olmadı farklı ürün alıp renkleri uydurursun..

bazı markanın bi ürünü iyiyken diğer ürünü iyi çıkmayabilir..mesela benim ablamda her şeyini tefalden almıştı hiç memnun değil, biraz da şans işi :26:

yazık valla Allahın sevgili kuluymuşsun ki daha evlenemeden gerçek yüzünü gördün..

Öyle cnm . İnşaAllah evleneceğim kişide beni pişman etmez

Kesin bitmesinin zamanı gelmedi mi sence de Yektacım..

Cnm zaten bitti. Konuşmalarını görmeden önce olurda pişman olur peşime düşer beni ikna eder die kendisine bitti dedim ama amcamlara açık kapı olduğunu söyledim kesin bitti demedim. Ama şimdi bitti yani geri dönüş yok artık . Allahım içimden atsın

Canım o biraz da şans bence arçelik aldı annemler bozuldu ama arkadaşım çeyiz için tüm eşyalarını arçelikten aldı 2 seneyi geçti hala yeni gibiler =) Ben şansen siemens yada samsung onları beğeniyorum:KK1:

çok haklısın canım bizimde buzdolabı siemensdi annem çıldırdı artık eve siemensin s'si giremez diyo:KK52:
alıp kaderime razı olucam:KK1:

hmm mutfak beyazsa bordo-kırmızı çok hoş olur siyah boğar tezgahım üstünde falan oluyor çünkü bazıları..aslında araştırmak lazım hangisi iyi diye seriye takılma olmadı farklı ürün alıp renkleri uydurursun..

bazı markanın bi ürünü iyiyken diğer ürünü iyi çıkmayabilir..mesela benim ablamda her şeyini tefalden almıştı hiç memnun değil, biraz da şans işi :26:

gri beyaz en mantıklısı sanırım çünkü renklilerdende sıkılma ihtimali yüksek:26:

kızlar bana bi taktik verin, sözlümün ailesine anne-baba deme vaktim geldi mi :26: nasıl diyeceğim maşallah dün başladı benimki anne baba demeye off ben napıcam :KK31:

Öyle cnm . İnşaAllah evleneceğim kişide beni pişman etmez

Cnm zaten bitti. Konuşmalarını görmeden önce olurda pişman olur peşime düşer beni ikna eder die kendisine bitti dedim ama amcamlara açık kapı olduğunu söyledim kesin bitti demedim. Ama şimdi bitti yani geri dönüş yok artık . Allahım içimden atsın

Hakkında hayırlısı canım benim:26:

çok haklısın canım bizimde buzdolabı siemensdi annem çıldırdı artık eve siemensin s'si giremez diyo:KK52:
alıp kaderime razı olucam:KK1:

Bak işte bizim de siemens aksine bir kere bile sorun çıkarmadı:KK53::KK53: Ben kesin şunu alırım da diyemiyorum o anki ruh halime bağlı birde modellere:KK52:

dün akşam otururken bizle bi baktım anne aşağı baba yukarı :KK1: önce anlamadım ama diyor valla :KK53: ben nasıl başlasam çok cekingenim o konularda canım ya sen ne zman demiştin ilk :26:

Bende sözden hemen sonra diyemedim sözlüm artık de falan diyordu onlara oturmaya gittim bir gün içeri girdim nasılsın anne dedim hemen bir kerette :KK1::KK1: Şimdi zorlasan teyze diyemem :KK53:

Bende sözden hemen sonra diyemedim sözlüm artık de falan diyordu onlara oturmaya gittim bir gün içeri girdim nasılsın anne dedim hemen bir kerette :KK1::KK1: Şimdi zorlasan teyze diyemem :KK53:

şimdi o anne baba derken benim teyze amca demem de hoş olmaz :KK31:
off oyunbozanlık yaptı nişandan sonra söyleyecektik :KK4:

Kızlar çok kötüyüm işyerimden izin alıcam çıkıcam. Serkanın hotmailini bir deniyim dedim şifresini buldum girdim benleyken başkalarıyla faceden konuşmuş hemen de skype den üyelik almış. Son zamanlarda güya ilişki var yok yapıyorum die face şifresini değiştirmişti vermiyordu amacı başkaymış. Öyle çok zoruma gidiyorki

valla kuzum yanlış anlama ama böyle olmasına sevindim ben, yoksa kendini suçlayacaktın ve paşanın keyfi geldiginde geri dönecektin ona.. şimdi dönmezsin de geri artık, kendi vicdanında bogulsun pislik :KK47:

kızlar bana bi taktik verin, sözlümün ailesine anne-baba deme vaktim geldi mi :26: nasıl diyeceğim maşallah dün başladı benimki anne baba demeye off ben napıcam :KK31:

ben nişanlıyken bile demiyordum :KK53: sanırım hala da nişanlansam diyemem evlenince ancak :KK31: ama o diyorsa senin de demen lazım sanırım :26:

Bu konusmalar aldatmalı konusmalar mı canım
İcerigi nasil :26::26:
son gelismelerini de takip ediyordum :26:

X