Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

yabancı markaydı canım
markasını bilmiyodum sabahtan beri onu raradım
en sonunda buldum ama yokmuş stokta satışı
kate spade didy
bayada pahalıydı

şekerim sen o ayakkabıya ait bulabildigin kadar foto bul, ayakkabı yapan bi yere git sor bakalım ne kadara yaparlar o da olmazsa bigun ayakkabıcı yakkabıcı gezip bulacaksın şekerim kaçarı yok, o ayakkabı senin olacak

ehehe
yapım sitesi buldum 400 liradan aşağı yok yahu aha bu
http://www.studiorainshoes.com/tr/online-butik/gelin-ayakkabisi-koleksiyonu.html?page=3

http://www.ebay.com/itm/Nina-Womens-Electra-Fabric-Pump-/131245477932 bu nasıl sence canım:44:

ankarada olsam ben de gider bi yerlere sorarım kaça yaparlar diye ama işte malesef bu şehirde nerde ne var hiç bi fikrim yok ama daha önce de dedim bu ayakkabı dans ayakkabılarına benziyor, benim gittigim dans kursundaki hocalar 70 80 tl ye yaptırıyorlardı o ayakkabıları :26: 400 baya çokmuş

sağol canım düşünmen yeterli
birde ben süslü converse alacağım ek olarak, dedim onu mavi yapsam, topukluyuda normal alsam :26:

amaann ben hiçbirinizer küsemiyorum yaa ne bakıyorsun sen benim lafıma
sağol canım düşünmen yeterli
birde ben süslü converse alacağım ek olarak, dedim onu mavi yapsam, topukluyuda normal alsam :26:

illa bu ayakkabıya takılı kalmayıp başka ayakkabılar da bak tabi ama bence topuklu ayakkabı buketle aynı renk diye renkli olunca güzerl olur da converse oynama kısmında giyileceginden elinde çiçek de olmayacagından bu kadar koyu bi renk nasıl olur bilemedim :26:

bakacam canım gezerek bulmaya çalışacam
bimiyorum ki herşey karıştı yine:2:

Son düzenleme:

Biz ne desek boş canım onu anladım ben sen onunla devam etmek istiyorsun.. O bana küfür etti kızdım ama sonra bende ettim annesine ettim falan demişsin ya bunlar sana o şekilde davranmasını gerektirmez.. Ben sözlümden hiç küfür duymadım.. Aksine arada ben ağzımdan kaçırırdım ama ona değil öyle ortaya ona bile nasıl kızardı.. Sizde saygı kalmamış.. Şuan mecburiyetten zoraki devam ediyorsunuz.. Ve hala onu savunuyorsun sen ne yapmış olursan ol ne demiş olursan ol küfür et vesaire falan ama o sana bu şekilde konuşamaz.. Tekmeyi basardım diyemez.. Sende bu lafı duyunca hadi güle güle dememişsin ya inan çok şaşırdım.. Siz evlenseniz bile mutlu olamazsınız üzgünüm ama ayrılmayı istediğini hala sanmıyorum..

2 gündür yokum hiç hani nurdan nerde, aman gözlerimiz yollarda kaldı, gelse de iki depresyona girse diyen yokk hepinize küstümm

Yine interneti olmayan bir yere gitmiştir dedik

Canım haklısınız zatende beni öyle bir sucluyorki bende gercekten sucluymusum gibi duygulara kapıldım oyuzden böyle e tabi 3 yıl verdim mücadele ettim ilkimdi yani kabullenmek zor hemen söküp atamam ama bitmesi gerek buna bende kanaat getiriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…