Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

sağol canım :KK16: çok mu beğendin az mı :KK35:tüller için ne diyorsun canımcım:26:

aklımda muhafazakar villa var son baktığımda boştu,:KK39: mantıklı olur mu sence:26:

balayı için mi canım villa :26:

ayyyyyyyyyyyyyyy bu arada kusura bakma canımmm sözün hayırlı olsunnn tez zamana nişanda olsun inşallah :KK16:
sonra elbirliği ile nurdanı everecez:KK23:

hehee imzamı çaktım :KK53: sağol canım inş darısı tüm isteyenlerin başına çok güzel bi duygu :KK16:

hehee imzamı çaktım :KK53: sağol canım inş darısı tüm isteyenlerin başına çok güzel bi duygu :KK16:

Evet canım bak netten çok güzel yerler var bir site vardı hatırlamıyorum ama kiralıkvilla sitersinden de bakabilirsin haftalığı 1500e kadar var vaktinde yer ayırtırsan :KK16:

valla converse bence çok mantıklı sıkıntı yaşanmaz hiç olmazsa :KK34: hem çok da sempatik duruyor bence :KK53:

bence değiştirtebiliyorsan iyi olur canım, böyle olunca çok klasik olmuş, yani her yerde olandan olmuş o zaman daha farklı olur :KK31:

ben o zamana kadar iş bulup yerleşirsem ankaraya gelin ben de kalın :KK35::KK35:
ben mavi topuklu ayakkabı ile süslü püslü convers düşünüyorum :KK52:
düğün gecesi katliam filmimi çekecez:KK9:
soluk olur diye tereddüt ettim bende yoksa ilk tutuyoruz dendiğinde ben onları istemiyorum diye tutturdum:KK30:
Gerçekten beğendim herşeyiyle çok hoş :KK16: O villaları bende düşünmüyor değilim aslında sen gidersen bana da fikir verirsin:KK1:
:KK16::KK16::KK16:
yemek falan sıkıntı işte yoksa çok rahat:26:

evet canım:KK31:
ben pek hatırlamıyorum ne hissettiğimi:KK1:

bikaç yaşsa eger ben görmezden gelebilirim :KK33::KK33:

24 yaşında ne dersin :KK52:

Evet canım bak netten çok güzel yerler var bir site vardı hatırlamıyorum ama kiralıkvilla sitersinden de bakabilirsin haftalığı 1500e kadar var vaktinde yer ayırtırsan :KK16:

şimdi baktım da güzel fikir aslında :26: ama yemek vs her şey sana ait demi hizmetçi yakışır böyle villalara :KK53:

soluk olur diye tereddüt ettim bende yoksa ilk tutuyoruz dendiğinde ben onları istemiyorum diye tutturdum:KK30:

Onu bende düşündüm sözlümde söyledi balayında yemekle mi uğraşacaksın diye :KK1: ama bana çok mantıklı geliyor ikimiz sessiz sakin havuz kenarında mangal bile yaparız gece orada otururuz mis gibi ister uyu ister yüz çık gez belirli yemek saatleri yok birde bikini de sorun olmaz :KK53::KK53:

Evet iç Mimar canım:KK1::KK1: Ayrılır onlar yakında zaten ben biliyorum:KK53:

tamam o zmaan oldu bu iş :KK53::KK53:

renkli topuklu ayakkabılar da çok şeker okuyor ya gelinliğin altında, ona uygun buketle birlikte :KK16:

canım soluk olmaz bence çok yumuşak çok hoş bi görüntü olur sarı tülle :KK31: masaya ona uygun çiçek de konur olmazsa o da renklendirir biraz :KK34:

güzel, güzel de dediğin gibi yemek temizlik vs sıkıntı bence git bi otele ohh mis hem o tarihlerde uygunda olur :21:

24 yaşında ne dersin :KK52:

şimdi baktım da güzel fikir aslında :26: ama yemek vs her şey sana ait demi hizmetçi yakışır böyle villalara :KK53:

Rus olursa olur o bak:KK53::KK53: Sadece yemek sorun olur canım ama orda normal yemek yapacak değiliz ki mangal falan yapılabilir hazır bile alınabilir çok rahat olur gece olunca al şarabını çık bahçeye ah be:KK16:

Rus olursa olur o bak:KK53::KK53: Sadece yemek sorun olur canım ama orda normal yemek yapacak değiliz ki mangal falan yapılabilir hazır bile alınabilir çok rahat olur gece olunca al şarabını çık bahçeye ah be:KK16:

şarap, mangal villa dizi filmlerden fırlamış gibi oluruz :KK53: gazoz olur mu biz kullanmıyoruz da :KK52:

Onu bende düşündüm sözlümde söyledi balayında yemekle mi uğraşacaksın diye :KK1: ama bana çok mantıklı geliyor ikimiz sessiz sakin havuz kenarında mangal bile yaparız gece orada otururuz mis gibi ister uyu ister yüz çık gez belirli yemek saatleri yok birde bikini de sorun olmaz :KK53::KK53:
evet sadece ikimiz olacaz sessiz sakin rahat rahat havuzuma girebilecem gece bile girerim istersem havuzda uyurum oh:KK53:

şarap, mangal villa dizi filmlerden fırlamış gibi oluruz :KK53: gazoz olur mu biz kullanmıyoruz da :KK52:

Sözlümde diyor çok film izlioyrsun diye ama bu fikrime bayıldı:KK53::KK53: Vişne suyu olur o zaman :KK52::KK52: Biz içiyoruz valla :KK1::KK1:

evet sadece ikimiz olacaz sessiz sakin rahat rahat havuzuma girebilecem gece bile girerim istersem havuzda uyurum oh:KK53:

evet işte bunlar olunca yemeği ben hallderim mantığıyla bakıyorum öteki türlü rahat olamam pek ben kıskanç çünkü:KK53:

X