Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Nurdancım canım benim sen benim o salak saçma sorunlarımı bile dinledn :KK53: Çözümü olmazsa olmasın seni bilmiyorum ama ben burada konuşunca rahatlıyorum:KK1:

amaann neyse konuyu değiştireyim ben :KK1:

bugun tv de dizi izlerken tam olarak aklımdan geçen gelinliği gördüm, gerçi o kız minyon bi kız benim gibi iri kıyım da nasıl olur bilmiyorum da size fikir olsun sözlü hatunlar :KK1::KK1:

$439080-3-4-fbe2d.jpg

bu videoda daha düzgün gözüküyor :KK31:

http://www.vidivodo.com/video/beni-boyle-sev-reyhanla-konusan-nezih/1142160

Son düzenleme:

bugun tv de dizi izlerken tam olarak aklımdan geçen gelinliği gördüm, gerçi o kız minyon bi kız benim gibi iri kıyım da nasıl olur bilmiyorum da size fikir olsun sözlü hatunlar :KK1::KK1:

Eki Görüntüle 1208337

Ay çok şekermiş be :KK16::KK16: Biraz daha açık olsa boyun kısmından süper olacakmış çok hoşuma gitti :KK16:

Ay çok şekermiş be :KK16::KK16: Biraz daha açık olsa boyun kısmından süper olacakmış çok hoşuma gitti :KK16:

ben kabarık ve straplez istemedigim için tam benlik :KK1: yakaları çok dik geldi bana da o rahatsız edebilir belki ama bi çözüm bulunur sanırım :KK31:

bide duvagı çok hoşuma gitti, o kızın saçları da ben gibi ensesinin civarlarında fuvak topuzun üstünden olunca güzel olmuş :KK30:

ben kabarık ve straplez istemedigim için tam benlik :KK1: yakaları çok dik geldi bana da o rahatsız edebilir belki ama bi çözüm bulunur sanırım :KK31:

bide duvagı çok hoşuma gitti, o kızın saçları da ben gibi ensesinin civarlarında fuvak topuzun üstünden olunca güzel olmuş :KK30:

Bende straplez istemiyorum canım onu mümkünse en az 1.70 boyunda fiziği düzgün zayıf hatunlar giysin ben giysem güreşe çıkacak gibi dururum herhalde :KK53::KK53:

Eki Görüntüle 1208337

bende güpür seviyorum gelinlikte kollarda da güzel oluyor..
geçen sene bi arkadaşım evlendi gelinliğine aşık oldum bildğin aynısından alıcam :KK52:

şöyle yatılı, mini etekli rus hizmetçilerden :KK33:

Öyle desem kızdırmak için tamam derdi kesin en büyük zevki beni kızdırmak:KK52:
bende boy var da işte fizik yok, bide o straplezi ayakta tutacak göğüs yok :KK53:

Bende hiçbiri yok canım 1.60 a 60 bir insan evladıyım ben :KK53::KK53: Beni ikinci favorim de bu gelinlik üst kısmı ama:KK16::KK16::KK16:

$2014-gelinlik-modelleri-5.jpg

Çok beğendim ben bunu ama bende tarlatan sevmem:KK53::KK53:

Bende sizdenim kızlar ha güpür ha dantel:KK53::KK53:

aslında gelinlikler tarlatansız olsa daha güzel olur da illa kabarık sevenler tarlatan koyduruyor sanırım :26: ben tarlatan koysam hem bir dünya olurum genişlik olarak hem de kesin onu taşıyamayıp etegi kafama geçirir rezil olurum :KK53: bide damada kavuşamam o kabarıktan o ayrı :KK53:

Son düzenleme:
X