Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

çok güzelmişşş en doğru zamanda giymeyi nasip etsin inşallah Rabbim

oyy en heyecanlı zamanlar başlamış desene :18: var mı aklında bir model

Aslında akrabamızın Fatih' te gelinlik moda evleri var, abiyeler de dikiyorlar. Onunla konuştum bir ara da yine de emin değilim. Dış çekim düşündüğümden çok sade, düz elbise formunda istemedim, dış çekim olmazsa elbise çok, sade bişey bulabilirim her istediğim de, hem evde sırıtmayacak yani abartılı durmayacak, hemde fotoğraf çekimlerinde basit kalmayacak bişey olmalı. İpek şifondan uzun, kolları helen kol ya da kayık yaka dantel bir elbise düşünmüştük, ama düşündük sadece bir modelimiz yok elimizde, ne yapacağım hiç bilmiyorum..

Benim gelinlikte formum belli, dantel ağırlıklı bir model istiyorum taşsız, A kesim, kabarık olmayan bir model. Üst kısmı komple dantel tülden, ya uzun kollu ya da kayık yaka fakir kol.

Benim gelinlikte formum belli, dantel ağırlıklı bir model istiyorum taşsız, A kesim, kabarık olmayan bir model. Üst kısmı komple dantel tülden, ya uzun kollu ya da kayık yaka fakir kol.

Bende dantel çok beğeniyorum söz elbisemi hatırlarsan o da tarifine uygun ama ben evlenene kadar modası geçer dantelin artık o yüzden o gelinlikten istiyorum onu görünce vazgeçtim dantel gelinlikten birde benden önce 2 arkadaşım evlendi ikiside dantelli uzun kolluydu =) Şimdilik bu umarım değişmez

çok araştırmak lazım canım yaa gerçi ne kadar araştırırsan araştır üstünde görünce fikrin değişiyor diyorlar ama bilemedim, benm değişmez sanki ben çok kabarık istemiyorum, straplez zaten giyemem göğüslerim küçük benim düşer mazallah çok taşlı bişey de istemiyoruz, sade ama şık, bikaç tane var begendigim ama üstümde görmeden ne desem boş sanırım

amin canım inşallah Tabi bunu giyebilmem için 4 5 kilo vermem lazım sorun burda başlıyor kollarım o kadar ince değil benim

daha var o zamana kadar canım, kol egzersizleri var onlardan yaparsın inceltirsin koollarını merak etme tek sıkıntın kolların olsun

Eki Görüntüle 1041024

bu araki favorim bu benim de ama sürekli değişiyorr

Canım buda çok güzelmiş Tek sıkıntım kollarım değil ki göbeğimde var benim =( Ne yapsam gitmiyor özellikle kollarım daha çok var inşallah veririm =))

Canım buda çok güzelmiş Tek sıkıntım kollarım değil ki göbeğimde var benim =( Ne yapsam gitmiyor özellikle kollarım daha çok var inşallah veririm =))

4 5 kilo dediğgin nedir canım, azıcık dikkat etsen yediklerine bide sporla ohoo fazlaısnı bile gönderirsin sen ya ben napayım en az 7 8 kilo vermem lazım hala homini gırtlak yiyoprumm

Kızlar ben normalde fazlası olan bir insan değildim. Liseyi 47 kilo da bitirdim, üni de 49 kiloydum ve deli gibi yemek yiyordum can sıkıntısından, küçük bir yer olunca zaten, çayın yanında pasta, her öğün de fast food oluyor. Gözleme, hamburger, tost, sandwich vs. Ha cipsi, kolası hariç, ki cola ile çok kuvvetli bir bağ vardı aramızda, sonra ben bi hastalandım tam vize üstü yemek yiyemez, yataktan kalkamaz oldum. Psikolojim felaket bozuldu anlatırken bile kabusu tekrar yaşıyorum şuan..

Hastalanmam sebebiyle bi 2-3 kilo vermişim o dönem de, sonrasında ise yurtta arkadaşlaR diyet yapıyordu, bende o dönem zararlı tüm alışkanlıklarımdan kurtulacağım dedim. Mesela çayı şekersiz içiyorlardı, ben 4-5 tane şeker atıyordum, sonuçta şeker yaralı birşey değil. Çayları şekersiz denediğim de iğrençti tadı, ama alıştım. Hiç nescafe içmemiştim bir süre, bir arkadaş yaptı, korktum şeker atacak mı diye, bi içtim tadı bal gibi geldi, kaç şeker attın dedim? Hiç kendi şekeriyle deyince şok oldum. Çünkü ben 8-9 şeker atıyordum normalde 3'ü 1 aradaya düşünün. Colayı bıraktım rahmetli annem uzunca bir süre inanamamıştı hatta, reflüm olduğundan yemekler dokunuyor maden suyu içiyordum günde 1-2 tane ayrıca yararı çok fazla, dışarıdan çok az yemek yemeye başladım. Cips te aynı şekilde, çok nadir. Olunca yiyorum ama özellikle almıyordum her marketten geçtiğim de çeşit çeşit.

Mezun olalı 3 sene olacak, 43 kiloyum hala, ki her gün nescafe içerim 3-4 tane, her sabah poğaça, açma yerim ama hala bir değişiklik yok. Zaten birden kilo alabilen bir değildim ama zararlı alışkanlıklardan kurtulmakla o belimin yanları, basenlerim gitti. Bu halimden memnunum çünkü boyum 1,60 civarı, kaldı ki vücudum sıkı değil, yağ oranım fazla yani, bir de o yediklerim olunca sadece yağ oranımı arttırmış oluyormuş. Bu da atıyorum benden 2-3 kilo fazla olan biri benden daha fit dururken benim salık, yayvan durmama sebep oluyormuş.

Sizin de zararlı alışkanlıklarınız varsa böyle kesmeye çalışın. Mesela ekmeği azaltın, çikolata, şeker, cipslerden uzak durun, porsiyonlarınızı küçültün. 1 kaşık pilav yemek, 1 dilim ekmeğe eş değermiş erkek arkadaşım da diyette o söylemişti. Yararı olur diye düşünüyorum, dediğim gibi ben normal bir kilodaydım ama felaket kötü bir beslenme şeklim vardı, belim göbeğim pörtlüyordu meğer o kadar bile olmazmışım bazı şeylere dikkat ederek bunu anlıyorum şuan.

Son düzenleme:
4 5 kilo dediğgin nedir canım, azıcık dikkat etsen yediklerine bide sporla ohoo fazlaısnı bile gönderirsin sen ya ben napayım en az 7 8 kilo vermem lazım hala homini gırtlak yiyoprumm

gitmiyor canım en son 57ye kadar düştüm şimdi yine 60 oldum.. 7 8 kiloda çok değil ayrıca =)

Ben cips çok tüketiyorum hergün 3 4 paket yediğim oluyor yemediğim zaman ağlayacak gibi oluyorum.. Çay nescafe kola pek içmem zaten çayada tek şeker atarım içtiğimde. Ben yemek yemeği çok seviyorum birde çok çabuk kilo alabiliyorum ne yazık ki.. Yani sürekli dikkat etmek zorundayım ama yapamıyorum işte

söylediklerine o kadar çok katılıyorum ki bu ara biraz ailevi sıkıntılarım da var ondan mıdır nedir, gündüz dikkat etsem akşam mutlaka bozuyorum, bigun dikat etsem ertesi gün acısını çıkartıyorum ki ben çayı şekersiz içerim, neskafeye 1 2 kaşık sut koyarım yine şekersiz içerim, yeşil çay hergun en az 2 bardak belki daha fazla içerim, bende faranjit oldugu için 1 bardak kola içsem 1 hafta sesim çıkmaz hiç kullanamamıyorum o yuzden he ama ekmek ve türevlerine bayılıyorum malesef pilav favorimdir mesela, biraz da yeme olayını seviyorum ben hee tabi bi yerlere varmak istiyorsam tabiki bunlardan vazgeçmem lazım, yediklerime dikkat etmem lazım farkındayım, ama psikolojimmi hazır değil nedir bi türlü başlayamıyorum zamanım da azaldı düşündükçe iyice geriliyorum :18: 7 8 kilom var vermem gereken, çok değil, daha önce bundan daha fazlasını verdim 3 ayda, ama şuan bi türlü başlayamıyorum halbuki bi başlasam gelecek gerisi kendimi tanıyorum ama başlayamıyorum

çok değil de bi türlü başlayamadıgım için büyüyor tabi gözümde

ben geçen sene okul zamanı bigun yemin verdim kendime, ölsem de dönem bitene kadar cips yemeyecegim diye ama aynı senin gibiydim. yurtta kızlarla bir oturuyorduk kantine, büyük boy paketlerden ikişer tane, üstüne bi de dondurma daha da ne yesek diye aranıyoruz düşün yani o yemini verdikten sonra dönem bitene kadar 3 ay hiç yemedim, sonra da soğumuşum heralde aklıma hiç gelmiyor artık bide ben bi paket yesem anında 3 sivilce garanti suratımda canım çok istediginde biraz mısır patlattım kendime onu yedim ama azmettim öyle bıraktım cipsi

aslında bu yemin etme işini şimdi de ekmek için yada pilav için yapsam ne güzel olacak, ama ben bi türlü hazır hissetmiyorum kendimi yaa :84:

Ben yemek yemez cips yerdim sen düşün, ama şimdi hiç aramıyorum bile canım, zor bişey değil. Diyorum ya ben şimdi sabahları açma, poğaça yiyorum genelde, yine cips yiyorum ama her akşam her gün değil. Biraz sık kendini, zaten bişeyi 3 gün yemezsen sonradan aklına gelmiyormuş galiba, öyle duymuştum.

Ben şimdi yemin etsem çarpılırım herhalde Gizli bir aşk yaşıyoruz biz cipsle çünkü ama bende öyleyim 2 3 paket üstüne çikolata yiyorum sonra dolaba gidiyorum acaba yicek ne var diye İşte bi teller takıldı 5 6 ay yiyemedim 10 kilo gitti şimdi alıştım hop geri alıyorum

yok o bana pek uymuyor 3 sene bile yemesem arıyorum ben onu Birde ağladım ben diyet yaparken cips için düşün aslında bırakmam lazım ama şuan canım acımasa koşa koşa gider alırdım tutamıyorum kendimi

Sık sık az ye o zaman canım, ekmeği her öğünde fazlaca yiyorsan günde ince 3 dilime düşür, pilav yiyeceksen ekmek yeme, salataya ve sulu yemeğe ağırlık ver. Doymadan kalk sofradan, acıkınca git mutfağa at iki tane meyve ağzına veya salatalık, domates ye.

Arkadaşm hamile, kaldı ki yapısal basen bölgesi vardır. Yani ne kadar zayıflarsa zayıflasın baldır, basen kalındır. Ama 51 kilo ile hamile kalıp 5 aylık hamile olmasınarağmen 2 kilo almış sadece, üstelik o kadar da vitamin kullanıyor. Biraz iradesine sahip çıkıyor, acıkınca sık sık yiyor derken kontrol altında tutuyor kilosunu. Birden vermek önemli değil, yavaş ver kalıcı olsun. Zaten bir süresi vardı, o süre boyunca dikkat edersen ondan sonra kilon sabitleniyor, kolay alamıyormuşsun.

hazır vermişken de tam nişan öncesi alma canım yaa en azından küçük bir paketle sınırlamaya çalışsan mesela olmaz mı

ben kendimi bildim bileli hep kilo sorunu yaşadım o yuzden diyetle ilgili bütün kuralları biliyorum aslında. bi türlü uygulşayamıyorum sadece ama bi yerden başlamak lazım, hayatımı bi düzene koymam lazım. bu ankaraya git geller de yoruyor beni o da düzenimi bozuyor ama yapacak bişey yok yarın sabahtan itibaren yine başlıyım bakalım, inşallah akşamına bozmam yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…