Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Bir yerden sonra ilişki rayına oturuyor canım ondan oluyor bence bunlar nasılsa seviyoruz evlencez modunda geziyorlar bana kalırsa

Bir yerden sonra ilişki rayına oturuyor canım ondan oluyor bence bunlar nasılsa seviyoruz evlencez modunda geziyorlar bana kalırsa

hee aynen de böyle diyor iştee ben diyorum sana evlenecez sen ne ufak şeyleri dert ediyorsun diyor dedim biz evlenmeden 20 senelik evliler gibi olduk bence zahmet etmeyelim boşuna geçen diyorum ki kavga edip küsüyoruz ya hiç dert etmiyor musun :44: nie dert ediyim ki düşünürüm işte neden böyle olduk diye sonra zaten geçer biz de barışırız niye dertleniyim dedim sen bensiz kalınca anlayacaksın degerimi az daha sabret

Hahaha aynısından bende de var şu laf da hepsinde var herhalde biz evlencez sen neyi dert ediyorsun iyi evlenceksek ölelim bari Bende dedim daha evlenmeden ne hale geldik cicim ayımız bile bitti diyorum hadi hadi yine iyisin evlenince de ilk aylar cicim ayı yaşarız diyo Ölür müsün öldürürmüsün

valla ben öldürecegim sonunda da o farkında degil hanuz bende deli cesareti var bi anda gözüm kararır ayrılırım valla, ömrümce bir hödüklşe yaşayamam gerçi arada da olsa bişeyler yapmaya çalışıyor garibim onlar da kesilince tekrar düşünebilirim bu ayrılık mevzusunu

dün olan olaya bak, kıracam boynuzunu olacak o olacak

dün akşam 6 da otobuse bindim ankaradan buraya gelmek için. msj attı bana, gelip alayım mı seni diye. ben de dedim ki, ben saat 9.30 gibi varacam, sen işten 10 da çıkıyorsun seni beklemiyim terminalde, teyzemlere gidecem zaten gel ordan al beni. tamam dedi.

sonra bizim otobusun yolda tekeri patladı 1 saatten fazla vakit kaybettik. iş çıkış saatinde msj attı bana, geldiniz mi hayatım diye. dedim böyle böyle daha 1 saatlık yolumuz var. geç olacak o zamana kadar da sen boşver, biz başka zzsaman görüşelim. tamam dedi o da cumartesi izinliymiş zaten.

neyse eve geldim saat 11.30 da haber verdim. bana diyuor ki bak ben o kadar görüşelim dedim ama görüşemedik, bide pişkin pişkin gülmeler dedim bari numaran üzül görüşemedik diye bu kadar belli etme bunun üzerine ne dedi begenirsin hiçbişeyyy herif bu msj ın üzerine uyuyakaldıı uykusunda bogacam onu ben böyle gidersee

Benzer şeyleri yaşıyorum bende boşver kendimizi hırpalamaktan başka ne işe yarıyor ki Sende deli cesareti de varmış bende o da yok asla ayrılmayı göze alamam çok seviyorum be Romantik değil ama seviyor başka şekilde gösteriyor sevgidini özellikle bakışlarıyla bunlar da yetiyor bana artık ne yapayım

çok seviyorum evet ama daha önce yaşadıklarımdan da gördüm onsuz yaşanmaz diyeblecegim kimse yok hayatımda bu iyi bişey degil aslında, adama her an posta koyabilirim gibi bir durum var, gerçi ona hissettirmemeye çalışıyorum ama düzgün olsun istiyorum bişeyleri beklenttimi minimuma indirdim ama yıldönümü yaklaşıyor, bide ilk yıldönümümüz düşün yani şimdi hatırlayıp da kutlamazsa ben nerelere burayım bu adamı

Bende daha önce onsuz olmaz dediğim birinden ayrıldım oluyor çok çok iyi oluyor hemde şimdi iyiki diyorum bitmiş de ben şuan ki sevgilimle birlikteyim =) Ben seni anlıyorum gerçekten bende istiyorum düzgün olsun sürprizler olsun heyecan olsun ama yok olmayınca olmuyor işte =) Bwnim beklentim yok artık mesela sürekli beklenti içinde olunca çok mutsuz oluyorum artık Onuda iyice tanıdım sürprizler yapacak beni şaşırtacak biri değil.. İçten kalpten seviyor ama böyle konuları sevmiyor kendide söyledi yapmam diye.. Hediyemi bile beraber seçmeyi teklif ediyor düşün artık =) Biz iyiyiz böyle o benim saçma suratlarıma katlanıyor bende onun öküzlüğüne

orası öyle canım o da bana katlanıyor yani yalan değil amaann neyse Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin

sen gördüm mü parmak izi olan alyansları, ne düşünüyorsun o konuda

orası öyle canım o da bana katlanıyor yani yalan değil amaann neyse Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin

sen gördüm mü parmak izi olan alyansları, ne düşünüyorsun o konuda

Amin canım amin inşallah =)) Evet gördüm ben çok beğendim valla fiyatlarını falanda öğrendin mi birde kalp atışınıda yapıyorlar alyansın üzerine o da çok hoşuma gitti benim

Amin canım amin inşallah =)) Evet gördüm ben çok beğendim valla fiyatlarını falanda öğrendin mi birde kalp atışınıda yapıyorlar alyansın üzerine o da çok hoşuma gitti benim

yoo fiyatlara hiç bakmadım hayır benim adam fabrikator oglu da değil bu bende ki rahatlık nerden geliyor bi çözemedim ben kalp atışını da gördüm yaa, çok hoşuma gidiyorlar da modası geçer mi diye endişeleniyorum bunlar da, daa klasik bir model daha iyi olur gibi geliyor ama bunlar da çok hoş yaa

Sorma o bende de var ama hayır alamayız dediği zaman yere iniyorum ben Modası geçmez ya özel bir anlamı var bence bunların

aaaa eger kenarları beyaz varaklı olup içi aynalı olan tepsi arıyorsan daha bugun gordum madame coco da vardı ben cok begendım ancak hala zamanım oldugu için gumus bakacagım ıcın almadım. 56 lıraya dusmustu.

Sorma o bende de var ama hayır alamayız dediği zaman yere iniyorum ben Modası geçmez ya özel bir anlamı var bence bunların

biz daha ancak evin tadilati konusunda tepişiyoruz maddi olarak henuz bunlara gelmedi ama ben de yakında gerçeklerle karşılaşırım özel anlamı var tabi ki zatn ben de bu yuzden tercih ediyorum ama işte bilemedim şimdi modası geçer mi die tereddute kapıldım

yok geçmez geçmez =)) Biz alyans yüzünden giiyorduk neredeyse birbirimize şu paranın gözü kör olsun diye boşuna demiyorum ben

inşallah öyle olur 1000 kişilik kapasitesi vardır diye düşünüyorum baktığım yerin fiyatını falan öğreneyim hemen yazıcam buraya

yok geçmez geçmez =)) Biz alyans yüzünden giiyorduk neredeyse birbirimize şu paranın gözü kör olsun diye boşuna demiyorum ben

biğz de ev tadilatı yuzunden hafiften atışmaya başladık gerçekten başlayınca kesin yiyecez birbirimizi valla hakkaten paranın gözü kör olsun bee çok sinir oluyorum para yüzünden üzüldüğüm zaman, amma degersiz bişey ama ne kadar önemli hayatımızda

inşallah öyle olur 1000 kişilik kapasitesi vardır diye düşünüyorum baktığım yerin fiyatını falan öğreneyim hemen yazıcam buraya

valla çok sevinirim yazdıgın zaman, bende öğrencikçe bişeyleri paylaşırım bu arada sizin düğün ne zaman

anlaştık bizim düğün 2015 in yazında olacak tam tarih henüz belli değil :)

anlaştık bizim düğün 2015 in yazında olacak tam tarih henüz belli değil :)

aşağı yukarı zaman belli işte ne güzel bizim de nasipse kasım gibi olacak, ama bir aksilik olur da o zamana yetişmezse biz de 2015 yaz başı gibi düşünüyoruz nişan için kıyafet bakmaya başladın mı peki ben buraları pek bilmiyorum da gelinlik abiye falan herşey kafamda çok büyük soru işareti

hayırlısı olsun inşallah geç olsun da güç olmasın :) şu an söz elbisemi diktiriyorum bir moda evine çark caddesinde burada isim verilmiyor galiba ilk provaya bugün gittim işçilikleri güzel nişanlığımı da eğer bu yerden memnun kalırsam oraya diktiririm diye düşünüyorum kafamda bir kaç model var onları tarif edicem artık kapalı olduğum için dışarda hiç bir şey bulamadım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…