Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

çünkü ankarada eylül sonu hava kötü olur diyolar bende salon istemiyorum ama 14:

canım yaklaşık 10 sene ankarada yaşadım, eylül sonunda yagmurun oldugu dönem hiç aklımda yok okullar eylülün ortasında açılırdı ben hep yazlıklarımı götürr 29 ekim tatilinde evden sonbaharlıklarımı getirridim

hem bazı mekanlar da var hem açık hem kapalı yerleri olan onları da bi araştır istersen

inan bana senin düşüncen daha mantıklı ben fazla hayalperestim sevgilimin ailesinden yana tek çekincem ağustosta da kız kardeşi evlenecek ona da düğün yapacaklar bizim memlekette. kızın bi de ayrıca erkegin memleketinde düğünü olacak çünkü, buradakinin masrafı sevgilimin ailesine ait ve güzel bi yerde yapıyorlar düğünü, açık hava yine mekan da güzel, oğullarını daha kötü yerde evlendirmezler diye düşünüyorum ve umuyorum

erkek arkadaşımın mekan ismi olarak haberi yok, ama düğünün ortak yapılmasını istedigimden, açık hava olmasını istedigimden ve yaklaşık bir fiyattan haberi var, halletmeye çalışırız diyor

Olumlu gibi duruyor canım herşey bir sorun çıkmayacak gibi geldi bana ay inşallah olur

heh iştee reele dönüştürme kısmına bakacagız şimdilik hayal kurmak güzel benm annem babam da meekli, onun da annesi ev hanımı babası meekli zaten çok zengin insalar değiliz de sadece birikmiş para var biraz kenarda ona güveniyorum sanırım :26: ama güvendigim daglara kar da yağabilir kısmet yani bana kalırsa ben profesyonel çekimde istemiyorum ki poz verme konusunda çok yeteneksizim kesin içlerinden biri bile düzgün çıkmaz boşa para gider, onun yerine düğün esnasında ben, habersiz çeksinler daha iyi diye düşünüyorum, bak 2 milyar da ordan kar ettim

bu arada canım alıntı yapmak için yazdıgımız mesajların aşağısında laıntı ile cevapla yazan yerin yanında + işareti var ya bikaç msj da o + ya tıklarsan çoklu alıntı yapmış olursun

brans ne canım :) tamam oraya da bakcam gıdınce cook merak ettm

cook tskler canm ay ben fotograf manyagıyım delı gbı foto cekınırım severım fotolardakı halımı hatta bırınde prof makına varsa usenmem saatlerce poz verırım... benmkı de anladı bende kı fotoaskını en son geldgmızde cekındık bayıldı herkes bende coook mutlu olduummm ama foto omurluk canım malumun coluk cocuk gorcek bızımkılerde para bırıktırme olmadı hıc aılesı ondan atak beklememıs oglan sureklı 30dan once evlılık mı olur yaa dedıgı ıcın aıle sallamıs.. bızde de ben daha 24 e yenı gırdım o konularda gezerım tozarım 28de evlenırım derken bı atakta benden geldı bızımkıler de soktaa kısacası bırıkım falan hıııc yok bızde

bizim yaşlar 30 a yaklaştıgı için bizim aileler hazırlıklıymış sanırım

beni habersiz çekmeleri gerekiyor yaa eğer poz ver derlerse ben aynen böyle çıkıyorum gerçi sevgilim profesyonel çekim istiyor ben istemiyorum bakalım hangımız kazanacagız düğün esnasında birisi habersizce çekiversin işte bnim resimlerimi olmaz mı

ben gelip ceekiiimm prof bı kac kere cekının hosuna gıder belkı canım ya baya ıı cekımler varr......
ondandır aile hazırlıklı artı bısı buu

Yok mu hiç sözle ilgili bir şey paylaşan tepsi olsun söz hediyesi olsun azıcık fikir oldu herkese

ben daha önce nişan arifesinden döndüm, o zaman nişan tepsimi annem yapmıştı, ahşap boyama, elbisemin tonlarında onu paylaşabilirim

bende inglzcecymmm ama atama beklıyrm halaaa 1 puanla kacırdımm nişanlm müzikci...

aaaa branştaşız yanii ne güzeel, hayırlısıyla atanırsın inşallah canım, nerden mezunsun(uz)?

ben selcuk mezunıyum nişanlm balıkesırden mezun

bir zamanlarki nişan için hazırlanan tepsim, hediye kuğu biblolarım ve sepeti o zaman kullanmak nasip olmadı, bu yaz kullanmak nasip olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…