Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

15000 mi bölüşsen ne olur canım onu ne yaptın Ben asla vermem herhalde o kadar parayı bir gün için O parayla balayında 1 hafta fazla kalırım ben :26:

15000 mi bölüşsen ne olur canım onu ne yaptın Ben asla vermem herhalde o kadar parayı bir gün için O parayla balayında 1 hafta fazla kalırım ben :26:

yaa haklısın yine de çok para ömrümde bi kere olacak bişey balayına kısa süreli çıkacak bile olsak tatile bi sonraki sene de gideriz ama düğün bi kere olacak :26: ki salonda olsa da en az 4000 5000 ee böyle de aile başına 7 civarı bişey düşüyor işte :26: ne bileim yaa, düğün konusunda biraz takıntılıyım sanırım, istedigim gibi olmayacaksa sadece nikaha da razıyım yani

Sen bilirsin canım tabi çok istiyorsan neden olmasın ailende onun ailesi de tamam dedikten sonra yaparsın istediğin gibi güzel bir kır düğünü

benim ailem tamam diyor da onun ailesinin henuz haberi yok

http://www.nehirland.com/dugun-salonu.asp

ama şimdi bu mekanda bir düğün olsa fena mı olur yaa

Ah ah çok güzel olur tabi olmaz mı =)) Bursada da ne yerler var birine yanlışlıkla sorayım dedim 20bin dedi 3 4 saat hemde işte o parayla neler yaparım mantığındayım ben ordan mı kaybediyorum acaba:26:

merhabaaa balıkesirin neresinde olacak düğünün? ben de balıkesirliyim, sevgilim de öyle. bizim de nasipse seneye balıkesir merkezde ya da akçayda olacak düğün

ayyy coook sevındım balıkesırlı olmanaaa... balıkesır merkez... cumartesı balıkesır de oluruz bı ıkı gun nınesıne falan gıdıcez bıde ozlem gıderırız sonra dugun salonu bakarız belkı cunku doguda ogretmen oyle ha deyınce ızın alamıyor... sen nerelerı onerırsın salon ıcın?? ben netten baktım da gala dıe bı yer var cıdden hos gorunuyor ne kadardır acaba :26:

Benim en büyük hayallerimden biriydi =) Şimdi olsun da nerde olursa olsun modundayım paranın gözü kör olsun

Ah ah çok güzel olur tabi olmaz mı =)) Bursada da ne yerler var birine yanlışlıkla sorayım dedim 20bin dedi 3 4 saat hemde işte o parayla neler yaparım mantığındayım ben ordan mı kaybediyorum acaba:26:

yaa şöyle bişey var tabiki düğüne verilen parayla çok fazla şey yapılabilir, bikaç saat olacak sonuçta sonra elde kalan hiç bişey yok ama ömründe bi kere olacak işte ben çok şeyden kısabilirim parayı, gerekirse mobilyalarımı bile bi alt kalite seçerim. bikaç sene sonra değiştirirm diye düşünürüm gelinlik için çok uçuk fiyatlar asla vermem, nişandan vazgeçtim, kına gecesi için daha ekonomik bi çözüm bulurum, balayını 3 gün yaparım vs. ama düğünün telafisi yok benim gözümde hee tabi ailemin imklanı olmasa böle bişeyi düşünmezdim zaten, o zaman neye imkanım olursa onu yapalım, yada dedigim gibi sadece nikah yapalım nolacak ki mutlulugumuzdan önemli degil derim ama eğer imkan varsa da aile başı 7000 tl verebiliyorlarsa da versinler valla, güzel olsun o günüm

çok parat abi canım, 15000 tl ile araba alınır yani ama işte arabayı bikaç sene sonra da alırız düğünü yapamayız diye düşünüyorum :26: ayy ne bileyim bu düğün olayını ben mi çok abartıyorum acaba

asık oldum mekanaa

bikaç yer baktım internetten ama en çok bu hoşuma gitti valla :26: bunun avantajı kapalı mekanı da çok büyük. kasımda düğün yapmayı düşünüyoruz biz hava yagmurlu olursa açıkta kalmayalım tabi şuan için sadece bir hayal bu durum, inşallah sevgilimin ailesi de benm ailem ve sevgilim kadar anlayışlı çıkar

Ben sanırım düğüne bu kadar bağlı değilim yani nasıl anlatsam benim için evimdeki eşyalar gideceğim balayı daha önde geliyor.. Ailenin maddi durumu iyiyse olabilir neden olmasın senin de hayalin bu sonuçta =) Umarın sevgilinin aileside sorun çıkarmaz da gönlüne göre yaparsın bizimlede mutluluğunu paylaşırsın =) Erkek arkadaşın biliyormu bu düşünceni?

ben de öğretmenimm bu yüzden uzun süredir balıkesire sadece yazları gidiyorum, bu sebeple düğün salonlarını ve fiyatlarını pek bilmiyorm şu an :26:

ama sen bulduklarını yaz, oralarda düğüne falan gittiysem e azından güzelliği, imkanları,hakkında yorum yapabiirim

bi tane balıkesirin çıkşında var "elit park" diye, benim de orası hoşuma gidiyor şimdilik bakalımmm ama fiyatı falan nedir bimiyorum tabiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…