Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

benimki de yak yapıyor bana midesine dokunurmuş da orda kusarmış daa bende karnın tok gel o zaman bişey olmaz, o tuzlu kahve içilecek dedim dua etsin acı falan da katmıyorum içine tek tuzlu kahveyle yırtacak

az mı koycan cok muu tuzu?? hatta ben biber bile koyayım diom benmkine dedm de o tuzlu kahveyi icerim sonra da ilk basbasa kaldıgımızda sana da iciririm cadı dio

benimki de yak yapıyor bana midesine dokunurmuş da orda kusarmış daa bende karnın tok gel o zaman bişey olmaz, o tuzlu kahve içilecek dedim dua etsin acı falan da katmıyorum içine tek tuzlu kahveyle yırtacak

valla ben biber de dusunyorumm ya tuzlu kahve die gelecek sürpriz olsun biberde kız alıo kolay mı onca tribini cekiyorum bi kucucuk fincancık kahve icmis cok muuu

az mı koycan cok muu tuzu?? hatta ben biber bile koyayım diom benmkine dedm de o tuzlu kahveyi icerim sonra da ilk basbasa kaldıgımızda sana da iciririm cadı dio

Yok biber falan koymam tuz yeterli ama tuzu çok koyarım Acı biber de koycam dedim ben onu içerim de sonra sana neler yaparım bilmem diyo o da

Ay sende benim gibi bende cok laf ettim düğün salonu diye ama bakalım arastırcaz bulamassak mecburu öyle olucak , ben sana birsey diyim mi ailler araya girdim mi iş cok değişiyor ,,,, tanısmaya gelince aynen bizimde öyle oldu amcamı cağırdık teyzem alındı yok hala derken olduk mu 20 kişi ,, onlara da öyle oldu ,, aslında en basından cekirdek aile ama dedim ya sana kalmıyor ,,,gerim gerildim neyseki karar istediğim gibi sonuclandı ama bu işler cok stresli işler onu anladım ,bir an önce evlensek iyiydi , cocuğu yiye yiye bir hal oluyorum stresli zamanlarda neyseki çok anlayıslı :):) kahveye gelince tuzu da atıcam acıyıda banane kız almak kolay mı öyle :)

valla ben biber de dusunyorumm ya tuzlu kahve die gelecek sürpriz olsun biberde kız alıo kolay mı onca tribini cekiyorum bi kucucuk fincancık kahve icmis cok muuu

aslında biber koysam işine gelir zaten her yemege acı koyuyor yani o yuzden tuzlu yapacam hem de bol tuzlu afiyetle içsin

benm şansım ailem ben ne dersem ona destek veriyor, sevgilim de çoğu kararımda arkamda ama işte onun ailesi işin içine girince biraz değişebilir işler tabi ki ama işte maddi olarak sıkıntıyı ortadan kaldırırsam bişey demezler diye umuyorum. yoksa buradaki uygun fiyatlı düğün salonları cidden çok kötü yerler orada yapmam yani, giderim tek nikah yaparım, orası düğün salonlarından daha güzel bi yer

bende dedim sevgilime, direk evlenelim aileler de o zaman tanışsın yüzükler de o zaman takılsın bi çırpıda kurtulalım dedim kabul etmedi

aslında biber koysam işine gelir zaten her yemege acı koyuyor yani o yuzden tuzlu yapacam hem de bol tuzlu afiyetle içsin

ayy su hafta gecsın cuma yanımda Allahın ıznıyle... bı hafta 10 gun gıremem sayfaya... 3 unde ısteme olcak aılesı balıkesıre donecek o yanımda kalcak 1 gun daha sonra gıdecek... yanı 5-6 nısanda gelısmelerı naklen yazcam... tuzlu kahveyı ıcıp de kız bu ne bı kahve bıle yapamıon mu bıle der ısteme anında benımkı ozguven kac fit benmkinde

hee yok benmki hayatta öyle bişey demez sessizce içer kahvesini, yada içmeyedebilir uyuz ama laf söylemez kesin, kaıslırgerilir zaten

gelişmeleri merakla bekleyecegiz valla ayın 5 ine kadar

yaa kızlar bıde bısı sorcammm.... hangı sehırlerdesınız?? bıde dugun salonları sızın oralarda nasıl? balıkesır de sene ye olacak dugun yanı yavastan yavastan fıkır edınmem gerek tarıh netlesınce de yer tutulacak ıste... onceden olursa belkı ındırım olur bılemem yanı.. bıde kızlar ben ılcede yasıyrum burada 5-6 mılyar fıyatlar yanı coook ucuk bı kına gecesı yapcam burada yanı en az 3,5-4 burda vercem... valla bende oldum olası kır dugunu ıstedım ama nasip olmayacak gbi.. gidip de 10 milyar bi salona veremem...

hee yok benmki hayatta öyle bişey demez sessizce içer kahvesini, yada içmeyedebilir uyuz ama laf söylemez kesin, kaıslırgerilir zaten

gelişmeleri merakla bekleyecegiz valla ayın 5 ine kadar

yok benmkı espiriye vurur yaa guvenemıom da sımdı uyuz kalkar ıstemenn ortasında der mı der bılıom ben malımı anlatcam aanlatcam hemde tum ayrıntısıylaaa

Orası da öyle tabi Çekirdek aile mi olacak istemede birde ikram olarak ne düşünüyorsunuz ?

simdik bunlar balıkesır de bizde izmir ilcesindeyiz yanı arada 2,5 saatlk yol var... ıkram ıcın zahmet etmeyın dedıler de annem olur mu oyle sey yemege gelırsınız dedı... annem kesın bıseyler yapar ya.. cunku 10 dk lık yol degl.... benmkı mercımek kofte ıstedı ozel olarak ama annem kesın yapar... normalde bızım burda akraba yok bız tek olcaz o yuzden... onların da buyuk halası ve enıstesı var gelcez demısler olmaz denılmez yani.. onlar gelecek... cekirdek sayılır yine..

O zaman ikram olur uzun yol sayılır =) Bizim 10 dk ne yapmak gerek acaba hiç bilmiyorum

ben yarışmaya sakaryadan katılıyorum

şimdi bu konuda şöyle bir düşüncem var önceki sayfalarda da yazdım, nişan zaten yapmıyorum, masrafla alakası yok da bizim haziranda söz olacak, ağustosta emrahın kardeşinin düğünü var ekim kasım gibi de bizim düğün, nişan yapılacak zaman yok yani, ondan istemeye geldiklerinde hepsi bir aradaa çıkmış olacak o yuzden o masrafımız cepte, kına gecesi olarak da ben salonda yapılmasını istemiyorum, düğün slaonlarına karşı elerjim var çünkü kınayı da köyde ananemlerin evi var, bahçeli falan orada yapmayı düşünüyorum. orası olmasaydı bile salonda yapmazdım, az kişiyle beraber kendi evimizde yapardım, ee bu masraf da cepte hal böyle olunca da düğün salonu masrafını sadece erkek tarafına ödetmeyi düşünmüyorum yani. istedigime en yakın bi yer olsun, masrafı aileler bölüşsün. benim ailem açısından sorun yok, onlar da sıkıntı yapmazsa bu şekilde olacak.

salon fiyatlarını hiç bilmiyorum çünkü bakmadım. ama bizim düğün ortalama 800 kişilik bi düğün olacak, açık hava güzel bi mekanda ikramlarla vs beraber en az 15000 gibi bi fiyat veriyorlar. ortadan bölüşünde herkes karşılayabilir sanırım :26:

yok benmkı espiriye vurur yaa guvenemıom da sımdı uyuz kalkar ıstemenn ortasında der mı der bılıom ben malımı anlatcam aanlatcam hemde tum ayrıntısıylaaa

çok merakla bekliyorum ozellikle tuzlu kahve kısmını

ya inşallah su düğün işi de gönlümüze göre olurrr

amin inşallahh

merhabaaa balıkesirin neresinde olacak düğünün? ben de balıkesirliyim, sevgilim de öyle. bizim de nasipse seneye balıkesir merkezde ya da akçayda olacak düğün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…