Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Merhaba Canım =) Hİç stres yapma herşey yoluna girer zamanla Allahın izniyle =) Şimdi haklı olarak askerliği işi falan düşünecek baban tahmin edebiliyorum =)

Canım verilmiş sadakan varmış resmen iyi olmuş böylesi evlensen bile mutlu olamazdın böyle bir insan ve ailesiyle..

Merhaba Canım =) Hİç stres yapma herşey yoluna girer zamanla Allahın izniyle =) Şimdi haklı olarak askerliği işi falan düşünecek baban tahmin edebiliyorum =)

Aynen canim ya haziranda bitiyor allahtan rahat bi nefes alicaz askerlim kalicak bi tek o da kisa donem :)

çok yorgun dün yeni bi salonda spora başladım, ama hoca fena çıktı, 1 sa. 45 dk. aralıksız çalıştık, şu an hala bi yerim tutmuyo, bi de bugün okulda nöbetçiydim pert oldum yani bildiğin

Şu sporu nasıl yapıyorsunuz ya benim 4 5 kilo fazlam var onları veremiyorum bir türlü on dk yürüsem kolum bacağım ağrımaya başlıyor =(

aynen olabilir çünkü şuan amann boşver modundayım Söz için vermek isterdim ama pek sanmıyorum Diyet falan da yapıyor musun

boşver canım yaaa 4-5 kilo ne ki, fazlalık bile değil

yapıyorum diyet + spor, 18 şubatta başladım, şu ana kadar 5,2 kilo verdim

boşver canım yaaa 4-5 kilo ne ki, fazlalık bile değil

yapıyorum diyet + spor, 18 şubatta başladım, şu ana kadar 5,2 kilo verdim

Bende öyle diyorum ama yapı olarak çok müsaitim kilo almaya bir bıraksam gider o 10 kilo verdim şimdi alıyorum yine yavaş yavaş Bence iyi vermişsin yavaş ve kalıcı vermek önemli olan zaten =)

Bende öyle diyorum ama yapı olarak çok müsaitim kilo almaya bir bıraksam gider o 10 kilo verdim şimdi alıyorum yine yavaş yavaş Bence iyi vermişsin yavaş ve kalıcı vermek önemli olan zaten =)

evet, yaza kadar 69-70 falan olsam, o bile müthiş fark edecek ben de

1,63 boyum, benim ideal kilo 58-59 civarı aslında, ama şu an 86 kilodayım, o yüzden yazın askerim gelene kadar 70e falan düşsem bi, baya değişim olur bende

Ooo hemde nasıl değişirsin =)) Benimde boyum 1.60 kilo da şuan 59 60 arası gidiyor Allah kavuştursun bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…