Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

A sizde varmı gerçekten ne kadar ilginç düğünden sonra kahvemi olur bırkaın şimdi kahveyi sonra gelirsiniz falan de sonrası daha mühim de

hee sonra gelinin adı çıksın 1 saat sabredemedi diye zaten kaynanamın üst katında oturacam ben çok gerginim, düğün biter bitmez balayına gitsek olmaz mı yaa

hee sonra gelinin adı çıksın 1 saat sabredemedi diye zaten kaynanamın üst katında oturacam ben çok gerginim, düğün biter bitmez balayına gitsek olmaz mı yaa

Hahaha ay ne güldüm yine ya Olur tabi neden olmasın eve gelin değiştirin üstünüzü ordan balayına ve bence daha iyi olur altlı üstlüyse insan utanır ki

Hahaha ay ne güldüm yine ya Olur tabi neden olmasın eve gelin değiştirin üstünüzü ordan balayına ve bence daha iyi olur altlı üstlüyse insan utanır ki

ben diyorum zaten emraha sen ilk gece aşağıda annenlerin yanında yatarsın ayıp olmasın yanlış bişey düşünmrsinler diye resmi nikahlı karım olacaksın be hayatta yatmam başka yerde diyo terbiyesizzz

ben diyorum zaten emraha sen ilk gece aşağıda annenlerin yanında yatarsın ayıp olmasın yanlış bişey düşünmrsinler diye resmi nikahlı karım olacaksın be hayatta yatmam başka yerde diyo terbiyesizzz

E ama doğru söylüyor bende yatmam şahsen hahah kimse bir şey düşünmez de yine de insan çekinir hak veriyorum sana annesinde kalmak olmaz da balayı güzel çözüm olabilir =))

E ama doğru söylüyor bende yatmam şahsen hahah kimse bir şey düşünmez de yine de insan çekinir hak veriyorum sana annesinde kalmak olmaz da balayı güzel çözüm olabilir =))

gece gece yola da çıkılmaz ama bulacagız bi çaresini bakalım hele bi o günler gelsin de

gece gece yola da çıkılmaz ama bulacagız bi çaresini bakalım hele bi o günler gelsin de

Ah ben gece yolculuğuna bayılırım =)) Olmadı orada bir otele gidebilirsiniz ilk gün benim bir arkadaşım öyle yapmıştı o da kayınvalidesiyle altlı üstlü olmaktan rahatsızdı böyle bir çözüm buldular =)

ben bunu desem kesin ne gereksizsin der koca kafa gerçi o zaman kuzu kuzu yanımda yaatrsın valla dokundurtmam dersem otele gidebiliriz sanırım, evet bu iyi fikir

ben bunu desem kesin ne gereksizsin der koca kafa gerçi o zaman kuzu kuzu yanımda yaatrsın valla dokundurtmam dersem otele gidebiliriz sanırım, evet bu iyi fikir

Benim arkadaşım şanslıydı eşi bu öneride bulunmuş rahat edemezsin diye o da atlamıştı bu fikire balayına gidememişlerdi ne yazık ki.. ASlında biraz düşünceli davransalar onların evi terk etmeleri lazım

benm sevgilim benm kadar hassas düşünmez sanırım bu konuda :26: benm onu yonlendirmem lazım balayına gideriz diye tahmin ediyorum ama hemen o gece yola çıkamayabiliriz o sebeplenn en güzeli o gece otele gitmek

benm sevgilim benm kadar hassas düşünmez sanırım bu konuda :26: benm onu yonlendirmem lazım balayına gideriz diye tahmin ediyorum ama hemen o gece yola çıkamayabiliriz o sebeplenn en güzeli o gece otele gitmek

Genelde hassas düşünmezler zaten benim öyle bir durumum olsa ne alaka saçmala derdi eminim =) Otel bencede mantıklı bunu bi düşün

Kızlarrr Günaydınnn ,, tanışma fasılları bittiiii haftasonu, 19 Nisan İsteme -Söz-Nişan bir arada evde olucak :):)

Kızlarrr Günaydınnn ,, tanışma fasılları bittiiii haftasonu, 19 Nisan İsteme -Söz-Nişan bir arada evde olucak :):)

gunaydnnnn ne guzel canım yaaa... bızım de tanısma gecen hafta oldu ısteme 3 nisan da olcak.. nnişan da temmuz sonunda ailes arasında olcak... toplu halde aradan cıkarmak ıyı fıkırmıs ben her bırıne ayrı gerılıyorum

Genelde hassas düşünmezler zaten benim öyle bir durumum olsa ne alaka saçmala derdi eminim =) Otel bencede mantıklı bunu bi düşün

ben yine uyumuşum dün gece yaa

bu otel fikrini bi muhabbet arasında söyleyip fikrini alacam bakalım paşanın ne diyecek

ayy sizin de benm gibi olacak o zaman, bizde 1 haftasonu tanışma bi sonrakji haftaya da isteme söz nişan yapalım diye düşünüyoruz tek fark bizimki haziran da olacak hayırlı olsun sizin şimdiden, hep mutlu olun inşallah

sizin tanışmaya çekirdek aileler mi geldi, yoksa büyük tanışma mı oldu :26:

sizin de istemeye az kalmış heyecan doruktadır şimdi

ayy sizin de benm gibi olacak o zaman, bizde 1 haftasonu tanışma bi sonrakji haftaya da isteme söz nişan yapalım diye düşünüyoruz tek fark bizimki haziran da olacak hayırlı olsun sizin şimdiden, hep mutlu olun inşallah

sizin tanışmaya çekirdek aileler mi geldi, yoksa büyük tanışma mı oldu :26:

ÇEKİRDEK AİLELERİ İSTERKEN BİR BAKMISIZ 20 KİŞİ OLDU , BİR HAFTA ONLAR BİZE GELDİ , DÜNDE BİZ ONLARA GİTTİK AYNEN ÖYLE KALABALIK ,,TANISMA FASLI BİTTİ :)
HER KAFADAN SES CIKIYOR ,STRES OLUYOSUN YOK AYRI MI YAPALIM DERNEKTE Mİ YAPALIM DERKEN BEN EVDE İSTİYORUM DEDİM BENİM DEDĞİM OLDU ,, NE GEREK VAR ZATEN DÜĞÜNDE YAKIN DÜSÜNÜYORUZ , AMA SU VAR DÜĞÜNÜ ACIK HAVA HAYALİ KURARKEN MALESEF DÜĞÜN SALONUNDA OLUCAK GALİBA ,,, AÇIK HAVALAR PAHALI .... ÇOK YADIRGARDIM SALON DÜĞÜNLERİNİ BASIMA GELİCEK SANIRIM :):) NE KONUSTUM HEEE :)

acıkcası heyecan pek yok cunku ben aılesı ıle tanıstım aılesı geldı tanıstı bızde gecen gun aılesının evıne gıttık... yanı zorları atlattık.. ılk baslarda daha gergındım... sımdı sakınlestım nasılsa yön belli sukur... ama baslarda tanısırken anlascaklar mı aılem ne dıyecek kabul etcekler mı dusuncesı yedı bıtırdı... bide annem biraz sorun cıkardı gecen gıttıgımızde.. durumumuz onlardan daha ıyı... annem ya dugunu yapmazlarsa takı olmazsa dusuncesınde.... onlarda kendı hallerınde emeklı tıpler... yaparlar gbı hissedyrm...

sizin de istemeye az kalmış heyecan doruktadır şimdi [/QUOTE]

İsteme seninde ayrı olacak demek hemde benden önce 4 nisanda seni burda bekliyorum soracak çok şeyim olcak

İsteme seninde ayrı olacak demek hemde benden önce 4 nisanda seni burda bekliyorum soracak çok şeyim olcak

ayy bi gun var aramızdaaa yaa ben bı konuda kararsızım. ıstemede kahve yapcaz ya ben benımkıne vercem tuzlu kahveyı o net. ama oglanda reflü vardı... kıyamadım da sımdı boyle olunca... tuzu abartmasam mi... ama bı kere ıcecek dıyorum yaa olayın zevkı orda onun o yuzunu gorcem hatta foto cekcem sen ne dusunuosun kahve konusundaa

Yok canım benim nisanın sonunda sen 3 nisanda isteme olcak yazmışsın ya 4ünde burda olup sorularımı cevaplarsın anlamında dedim Reflü konusunda pek bilgim yok ama kaçınılması gereken şeyler arasında kesinlikle yasaklar listesinde değil sanırım =) Valla ben tuzlu yaparım kesin kıyamam falan da demem bayıla bayıla içecek o kahveyi

kararsızım bende çekirdek aile mi olur kalabalık mı olur die :26: zaten tanışmadan 1 2 hafta sonra söz nişan bir arada olunca 40 50 kişi olacagız yine. bi de bizim sülalede öyle bir durum var ki birini çağırrısan diğerini de çağırman lazım o öyle bu böyle deyin, ya çekirdek aile ya da en az 25 kişi oluyo ee onlardan da bi o kadar gelse ben ne anladım o tanışmadan ama işte sevgilim de en azından amcalarını yanında istiyor, onun amca geldi mi benmmkiler devreye giriyor falan bi sürü kalabalık bi daha

açık hava evet pahalı oluyor ama ben apartman arasında düğün salonunda evlenmem senelerdir herkese bahane buldum valla milet güler arkamdan yaa o yuzdne ben sevgilime de dedim, nişan zaten yapmayacamız için düğün masrafını ailemle onun ailesi bölüşebilir, böylece açık havada olur yoksa sadece nikah yaparım valla, düğün salonu yapmamm zaten takıntılı bir insanım, düğünümde mutsuz olamam, mümkün değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…