Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

benim istedigim de dizlerde dantel kollu bi elbise, ama onun da o kadar çok modeli var ki ben ki bir bordo gömlek almak niyetiyle çıktıgım çarşıda 3 saat boyunca gezip ancak hangi bordo gomlegi alsam die karar vermiş bir insanım, şimdi o kadar çeşit arasından hepten çıkmazsa giriyorum

dış çekim içinde bişey konuşmadık henuz ama ben poz veermeyi hiç beceremedigim için benim oyum dış çekim yapmamaktan yana, umarım sıkıntı çıkarmazlar

bide bi sürü düşünülecek şey var tabi, ben sanki, tek dert elbise gibi davranıyorum

kızlar bide bişey soracagım sizlere. şimdi bizim isteme söz nişan hepsi bir arada olacak da, o durumda da illa kızın elbisesini erkek tarafı, erkegin elbisesini kız tarafı almak zorunda mı :44:

1.5 Sene durdu canım çok memnunum ,, gülüşüm konusmamın bile değiştiğini söylüyorlar :) biz su tepsi işini nasıl yapıcazzz baslamak lazım bir yerlerden :)

Bana da 1.5 sene dedi 1 sene geçti ama henüz umudum yok =( ben çarşıya da baktım hiç bu tarz güzel modeller yok aşırı derece de demode şeyler var beğendiğim bir şey olmadı.. Hadi isteme için elbise bakayım dedim yazlık şeyler daha çıkmamış başlayamadım hiç =(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…