Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Öyle bir zorunluluk yok benim bildiğim kadarıyla. O kadar çok farklılıklar oluyor ki böyle durumlarda biri erkek tarafı alacak diye bekliyor başkası herkes kendi kıyafetini alsın diyor. Bence sen nasıl istiyorsan nasıl biliyorsan öyle yap en olmadı oturup konuşun öyle karar verin =)

ben biraz aceleciyim sanırım bir an önce herşey olsun bitsin istiyorum o yuzden de sürekli panik halindeyim :18::18:

ben biraz aceleciyim sanırım bir an önce herşey olsun bitsin istiyorum o yuzden de sürekli panik halindeyim :18::18:

Bu huyumu sevmem ama ben de öyleyim. Sanki bekledikçe sorun çıkacak gibi geliyor o yüzden herşey olsun bitsin ben de rahat edeyim istiyorum hatta söz değil hemen düğün falan bile bitsin ne iyi olur =)

Bu huyumu sevmem ama ben de öyleyim. Sanki bekledikçe sorun çıkacak gibi geliyor o yüzden herşey olsun bitsin ben de rahat edeyim istiyorum hatta söz değil hemen düğün falan bile bitsin ne iyi olur =)

iş benim keyfime kalsa zaten ben hiç tanışma söz nşan uğraşmam direk nikahlarım herifi tamamdır yeter o kadar hiç gelemiyorum gergin şeylere bide ben abiye kıyafet göz onunde olma falan gibi olaylarla da pek iyi geçinemem ee böyle olunca da işte işin bu kısmı benim için çok gerginlik verici oluyor :18::18:

Sizde benim gibisiniz bende sevmem göz önünde olmayı diken üstünde oluyorum rahat olamıyorum herkes bana bakarken.. O yüzden sadece stres yaşıyorum böyle günlerde =) Rezil olmadan atlayım başka da bir şey istemem

bide sakarlık var işte bende yaa :26: şimdiden elim ayagıma karışıyor kahveyi düşürür müyümm, halıya mı takılırım, uzun etek olursa üstüne basıp yırtar mıyım

sizin isteme tanışma vs oldu mu, yoksa önümüzdeki zamanlarda mı olacak

Bizim tanışma oldu onu atlattım çok şükür =) İsteme nisanın sonunda söz de mayısta olacak Allahın izniyle =)

Bizim tanışma oldu onu atlattım çok şükür =) İsteme nisanın sonunda söz de mayısta olacak Allahın izniyle =)

oyy sizin iyice az kalmışş ben hepsini haziranda bir çırpıda atlatacam nasipse

nasıl geçti tanışma, ne giydin, kaç kişi geldiler amma soru sordum yaa

oyy sizin iyice az kalmışş ben hepsini haziranda bir çırpıda atlatacam nasipse

nasıl geçti tanışma, ne giydin, kaç kişi geldiler amma soru sordum yaa

Birde bana sor yıl var gibi geliyor =) Sor tabi bende soruyorum =) Benim annemle babam ayrı olduğu için benim babamda onun babası da yoktu biz ananemle kalıyoruz onlarda annesi ananesi kız kardeşi geldiler.. Bayanlar tanıştı yani =) Çok güzel geçti gülüşmeler falan oldu sürekli benim annem konuşkandır onlarda çok iyiler hiç sorun çıkmadı=) Dizlerde bir elbisem vardı onu giydim rahat oldu öyle

ttanışma işini ufak tutmak en güzeli aslında sizin de öyle olmuş ne güzel

ben de aslında tanışmaya gelirken sadece çekirdek aileler olsun isatiyorum. ama onun kız kardeşine gelirlerken amcaları falan da vardı. şimdi bize de öyle gelmek isterlerse iş çığrından çıkıyor babamın tarafı biraz problemli birini çapırdı mı diğeri çağrılmadan olmuyor, ee onlar oldu mu teyzemler ananemler falan derken nerdeyse sırf bizim taraftan 20 kişi oluyor ee o da çok saçma o yuzden şuan büyük bir muamma bu duurm bana kalsa çekirdek aileler tanışsın yeter isteme falan zaten kalabalık olacak da bana sorulur mu bilemiyorum hiç

Bence de en mantıklısı çekirdek aile. Tanışmada o kadar insana gerek yok zaten herkes stresli yeni yeni insanlar tanıyorsun ve senin için önemli insanlar birde kalabalık olunca işin içinden çıkamazsın..

Bence de en mantıklısı çekirdek aile. Tanışmada o kadar insana gerek yok zaten herkes stresli yeni yeni insanlar tanıyorsun ve senin için önemli insanlar birde kalabalık olunca işin içinden çıkamazsın..

bende aynı senin gibi düşünüyorum aslında da tek benim fikrime kalmıyor iştee ben gelinim yaa herşey benim istedigim gibi olmalıı darbe gerçekleştirecegim sonunda

bende aynı senin gibi düşünüyorum aslında da tek benim fikrime kalmıyor iştee ben gelinim yaa herşey benim istedigim gibi olmalıı darbe gerçekleştirecegim sonunda

Söyle olsun canım =) Valla ben söyledim erkek arkadaşıma tanışmaya gelmek istiyoruz dediklerinde benim babam olmayacak senin baban gelse bile sıkılır tek başına annen ananen kız kardeşin gelin yeterli dedim o da hak verdi sağ olsun =) Şimdi de isteme söz ayrı olsun istedim onu da kabul etti=) Sende yap yeri geliyor adetlerden yeri geliyor annem ananem istiyor diyorum ona da kabullenmek düşüyor Aman normalde bana kök söktürüyor onlara saysın

ya ben daha ailesiyle hiç tanışmıyorum, huylarını sularını hiç bilmiyorum annemde sorun çıkmasın diye herşeyi onların istedigi gibi yapma taraftarı şimdi bişey için öyle istemiyorum böyle olsun derim sonra kayınvalidem bi laf söyler sıkıntı çıkar falan uğraş dur yani :18:

sizin ne gibi sıkıntılar oluyor, nasıl kök söktürüyorlar yani özelse anlatmak zorunda değilsin tabiki de meraktan sordum

Yok canım erkek arkadaşımdan bahsediyorum kök söktürüyor diye ben daha deli doluyum o daha olgun o anlamda dedim =)) Ailesi çok tatlı insanlar hiçbir sorun çıkmadı her görüşmemde yüzyüze olsun telefonla olsun o kadar iyiler ki =) Daha bende tam huylarını falan bilmiyorum ama ben istediklerimi söylüyorum maddiyata dayanmadığı sürece =) Mesela söz isteme ayrı olsun gibi onlar sadece söz için gelmek istediler ben istemedim.. Beni annem ananem büyüttü onlardan Alllahın izniyle isteceyecekler sonra gün konacak dedim o da ailesine söyledi kabul ettiler bunlardan bahsediyorum =) Bunlar ufak şeyler bu konularda fikrini söylemelisin neden tanışmadınız peki onu anlamadım ben:26:

ben istemedigim için tanışmadıkk :26: ben daha önce bi kere nişanlandım ayrıldım da onun ailesiyle çok içli dışlıydım aşırı derecede yıprandım hala daha aşamadıgım o kadar çok şey varki, zaman ilerleyip de tanışma isteme mevzuları döndükçe geçmiş geliyor aklıma iyice geriliyorum :18: bu yuzden de istemedim ben tanışmayı. usulunce olsun herşey nasıl olsa aile oalcagız o zaman tanırız birbirimizi dedim :26:

ayy benm de koca kafam çok ağır abi takılıyor ben yanındaç ok deli kalıyorummm arada kavga krizlerimiz oluyor bizimde, sen şunu yapmıyosun bunu yapmıyosun diye bi başlıyorum ben o da diyor benm şikayetim yok senden senin neden sürekli bir şikayet durumun var işte hatayı kendisinde aramama gibi bir problemi var beyefendinin

Anladım canım bilmiyordum sordum kusura bakma =( Bende çok içli dışlı olma taraftarı değilim çünkü mutlaka bir yerden patlak veriyor. Özel günler görüşmek için yeterli 1 sene de 2 yada 3 kere gitmişimdir 2si bayramdı zaten =) Şaun özellikle daha söz yok nişan yok ne sıfatla gideceğim ki mesafe koymak iyidir.. Onun dışında onları gerçekten seviyorum =) Biz baya benziyoruz seninle desene =) Bende çok söylenirim ona artık alıştı pek sallamıyor çok saçma şeyler bazen ben bile farkediyorum ama hoşuma gidiyor ona takılmak elimde değil =) Onun bende vardı şikayeti ama hallettik şimdi benimkiler kaldı

benim herifin benden tek şikayeti dırdır yapmam yani o hata yaptıgında yüzüne vurdugum zaman dırdır yapmış oluyorum ama ben bi sayarsamn var yaa burdan aya kadar yol olur yanii bazen diyorum bu kadar şikayetçiysem niye evlenmek istiyorum diye ama vallahi seviyorum da yaa işte düzelir umudu hiç birmiyor diyelim

bu arada estagfurullah sorman da hiç bir sakınca yok, ben zaten çok geveze oldugum için sürekli bişeyler konuşur anlatırım biz bide evlendikten sonra kendi evimizi alana kadar kayınvalidemlerin üst katında oturacagız yeterince içimizi dışımızı bilecekler şimdi ne kadar uzak olursam o kadar iyi mesafeli olmak iyidir bence de, bu konuda da benzeştik bak

düğün ne zaaman olacak sizin nasipse

Dır dır konusunda da benzeştik öyleyse ne hikmetse aynen benim erkek arkadaşım da haksız olduğunda beni dırdır yaptığımı düşünür ama Allahtan ufak şeyler de arıza çıkarmıyorum Herkeste vardır bu kadar şikayet basit şeylerse bir problem yok =) Bende çok konuşkanımdır sürekli birşeylr anlatayım isterim Bu arada eski konularına göz attım az önce gerçekten çok çok sevindim senin adına Şimdi daha çok mutlusun belli ki Bizim düğün daha kesin olmamakla birlikte 2016 yazı olur diye düşünüyorum tel kullanıyorumda biraz ben

yaa aslında dırdır yapmıyorum ben vallahi bakk sadece bazen tahammülümü yitiriyorum ona karşı böyle kafasını vucudundan ayırasım geliyor da sonradan ona kıyamayıp doğal işkence yöntemleri uyguluyorum o da onu dırdır olarak algılıyor işte bide hiç sevmedigim huyu hemen küser haklı da olsa haksız da olsa önce bi küser, o arada kendi kendine düşünür hangimiz haklı diye, eger kendisinin haklı oldugunu düşünürse vay halimaa bekler de bekler ben adım atıpğ da burnumdan gelsin die eğer kendisi haksızsa da hiç bişey olmamış gibi konuşup beni deli eder ağız tadıyla bi kavga edemedim adamla 1 sene oldu nerdeyse yaaa :84: :84:

bu arad eski konularıma baktıgın için de teşekkür ederim şükür ki o günleri geride bıraktım, mutluyum artık da işte insanın yaşadıkları içinde kalıyor, hayatını etkiliyot ne de olsa, yanlış yapma korkusu artıyor falan Rabbim kötü günleri hiç birimize göstermesin inşallah

2016 dedigin şunun şurasında 2 sene yaa çabucacık geçer inşallah da kavuşursunuz birbirinize tez vakitte sevgilinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…