Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

herkes sizin için gelicek siz gidecek misiniz dedi poff bilmiyorum napıcam:KK50:

Belirli bir saat geçtikten sonra gençler eğleniceklermiş biraz diyen birine kim garip gözle bakar anlamıyorum?
Düğün sonrası yemeği gibi düşünün, yüzük takılacak ve belirli bir saatten sonra azıcık keyiflenmek için yakınlarınızla dışarı çıkacak, kendi aranızda eğleneceksiniz, çok görmemeleri lazım. :KK14:

Belirli bir saat geçtikten sonra gençler eğleniceklermiş biraz diyen birine kim garip gözle bakar anlamıyorum?
Düğün sonrası yemeği gibi düşünün, yüzük takılacak ve belirli bir saatten sonra azıcık keyiflenmek için yakınlarınızla dışarı çıkacak, kendi aranızda eğleneceksiniz, çok görmemeleri lazım. :KK14:

İnşallah bu sorunu halledebiliriz:26:

eee kızlar hazırlıklar nasıl gidiyor :KK52::KK52: bakıın çeyizimin ilk parçası :KK6:
$xRlWbY.jpg

Çok güzel güle güle kullan canım, bende çeyiz işinden elimi çektim Nişan konusu çıkınca elbise, pasta, hediyesi vs. Onları düşünmekten çeyizle ilgilenemiyorum şuan..:KK53:

bizim aileler internet üzerinden tanıştılar da yüzyüze henüz napcaz netcez diye konuşmadılar o yüzden ben kendime çalışıyorum :KK52::KK1: bi söz olucak sadece mayıs 11 de :KK73:nişan ağustosta :KK1: trabzona yerleşeceğim için bizimkiler çoğunu ordan alırız diyo yemek takımı falan bende nevresim vesaire onları almaya başladım :KK9:

bizim aileler internet üzerinden tanıştılar da yüzyüze henüz napcaz netcez diye konuşmadılar o yüzden ben kendime çalışıyorum :KK52::KK1: bi söz olucak sadece mayıs 11 de :KK73:nişan ağustosta :KK1: trabzona yerleşeceğim için bizimkiler çoğunu ordan alırız diyo yemek takımı falan bende nevresim vesaire onları almaya başladım :KK9:

Bende başımı kaldırıp baktigim müddetçe bişeyler alıyorum ufak tefek bu nişan işini hayirlisiyla atlatirsak o zaman ceyiz alışverişine ağırlık verebilirim :KK34:

kader arkadaşlarımmm :KK1::KK1:

benmde kısmetse 28 haziranda hem isteme hem söz hem nişan hepsini bir arada çıkartacagız :KK1::KK1: her ne kadar 3 ay var gibi gözükse de hiç bişeyin hazır olmadıgı düşünülürse elim ayagıma dolaşmış durumda napsan ne etsem hiç bilemiyorum :44:

en azından kıyafet konusunu kafamda halledeyim dedim ama onu bile beceremiyorum yaa, ne giyilir ki evde söz nişanda :44:

kader arkadaşlarımmm :KK1::KK1:

benmde kısmetse 28 haziranda hem isteme hem söz hem nişan hepsini bir arada çıkartacagız :KK1::KK1: her ne kadar 3 ay var gibi gözükse de hiç bişeyin hazır olmadıgı düşünülürse elim ayagıma dolaşmış durumda napsan ne etsem hiç bilemiyorum :44:

en azından kıyafet konusunu kafamda halledeyim dedim ama onu bile beceremiyorum yaa, ne giyilir ki evde söz nişanda :44:

Bizim de hepsi bir arada olacak, normalde isterse sadece söz olsun, isterse hepsi bir olsun ben ev ortamına en çok sade elbiseleri yakıştırıyorum özellikle de boyu dizlere kadar olan, vücudu saran fakir kol dantel detaylı elbiselere bitiyorum. Dış çekim yaptırmayı düşünmesek kesinlikle bu tarz birşey alacaktım, ama işin içine dış çekim fikri de girince bu tarz bir elbise ile hoş olmayacağından fikrimi değiştirmek zorunda kaldım. Şimdi yine ağır olmayan, ama biraz daha şık birşeyler araştırıyorum. :KK14:

Nerde bu millet yahu?:44:
2015 topiği uçmuş gitmiş, bizim artık neredeyse son aylarımız ama kimseciikler uğramıyor topiğe.
:KK19:

Kızlar nasılsınz maşaAllah hepinizin tarihler belli benimkisi Ağustos 2 desekte net değil öyle bekliyorum bişey yapıldığıda yok zaten

Kızlar nasılsınz maşaAllah hepinizin tarihler belli benimkisi Ağustos 2 desekte net değil öyle bekliyorum bişey yapıldığıda yok zaten

Ben iyiyim canım sen nasılsın =) Benim de tarih hemen hemen belli oldu nisanın sonunda isteme mayısın 12sinden sonra söz olacak Allahın izniyle =)

Ben iyiyim canım sen nasılsın =) Benim de tarih hemen hemen belli oldu nisanın sonunda isteme mayısın 12sinden sonra söz olacak Allahın izniyle =)

oh ne güzel canım benim tarihimin belirsiz olması bizim aileden kaynaklı he diyeceklerde bende bişeyler yapıcam

çok güzeller ben görmüştüm aklımdaydı sizin yazıları okuyunca bir sorayım dedim :)) yaparız herhalde kızlar yaaa arastırmak lazım :)

çok güzeller ben görmüştüm aklımdaydı sizin yazıları okuyunca bir sorayım dedim :)) yaparız herhalde kızlar yaaa arastırmak lazım :)

Ben fiyatta sordum 200 civarı ve o kadar veremem tepsiye ne yazık ki =( Ama yapmak isterim bencede araştırmak lazım hatta burda da paylaşabiliriz =)

X