Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

kuzum okudum hepsini, erkeklerle gidiyormuş zaten sorun ortadan kalkmış işin aslı ben de istemm kızlarla gitmesini, ama gidecegim diyorsa da gitme diye onu kudurtmam ki böylece rahatlıkla anlatır bana neler olup bittise hee gerçi ben kendim giderim kızlı erkekli karışık pikniğe o ayrı mesele ama o gitmesin bana ne

Bende iyiyim canım sağol =) Aynen söz olaylarına daha çok var ya kimse paylaşım yapamıyor =) Beklemedeyiz hep birde genelde Nurdan konu açıyor o da yok Ankarada o yüzden böyle oldu sanırım =))

evet ya nurdansız sessiz kaldık yarın akşam döner sahalara
valla bende söz bile yok daha babam bile bilmiyor şimdilik herşey belirsiz

heyy ben geldimmm çok mu özlediniz beni yahu hep beni konuşmuşsunuz

Hahahh :)) ilahii.. Benim öyle karışık grubum olmadığı için normal olan durumlar bana anormal geliyo..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

halbuki yaz da yaklaşıyoooor

ben haftasonu babamla konuşcaaam, atraksiyon yaşatırım size yaniii

ayy inşallah güzel haberlerle gelirsin canımmm :18::18:

bu arada lil cim ve gamzelim bir şey rica etsem sizden
konu açtım biraz önce netten bir elbise alıcam ama karar veremedim ben beğendim ama annemin pek hoşuna gitmedi..
birde siz bakıp fikirlerinizi söyleseniz

canım ben çok begendim elbiseyi almışsındır inşallah

Günaydın...
Musmutluyum arkadaşlar, çünkü sevdiceğimin gelmesine 3 gün kaldı.. :118:

hem en mutlu hem de en zor günler canım, bana 5 ay geçmişti de 3 gün zor geçmişti valla saat sayıyorduk resmen hey gidi günlerr

Süper Canım yaa ,, Benimde Heyecan tavan yapmaya basladııı :)) Evde isteme-söz-nişan yapıyorum diye ne laflar ne laflar milletin işi gücü yok ,,

kim ne söylüyormuş ki benm de öyle olacak da laf edeni vurururum

ayy ne güzel çocuklarla içiçe bayılırmm bizim mimarlık bölümü de öyleydi yaa, 60 kız 10 erkek vardı sınıfta

Hal böyle oluca arkadasım da yok. Ama gerek duymuyorum daa. Onun ortamı öyle ama. Kızlarla da görüşmek durumunda her zaman. O
Yüzden yani. Bu arada face actım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aynen yok galiba haber:26:

Hal böyle oluca arkadasım da yok. Ama gerek duymuyorum daa. Onun ortamı öyle ama. Kızlarla da görüşmek durumunda her zaman. O
Yüzden yani. Bu arada face actım :)

aç tabi yaa, eski arkadaşlarını falan da ekle face güzel bişeydir oyun oyna bide ben farmville oynuyorum mesela çok oyalıyor beni

E özlettin kendini tabi Anlat bakalım varmı haberler

dün akşam multitap ın konserine gittim çok eğlenceliydi gece 4 e kadar dışarıdaydım yine hala bekarlıgın tadını çıkarıyourm yani

yavrumm yaaa off araması gerekırdı cook vakıt olduuu... vallla diyrum ya en cok senı merak ettmm

2. hafta işte canım, bugun tam 10 gün bitti daha doğrusu ya genel olarak iyi gibiyim, özlüyorum ama moralimi bozmuyorum. ama bugun otobuste dönerken tam gün batımıydı muzik dinliyordum. çelik in eski bi şarkısı var " benimle kal " diye, onu dinleyince bi kötü oldum oturdum ağladım işte sanki bişeyleri değişştirecekmiş gibi

keşke onun ne düşündüğünü bilsem ama nedense beni hiç umursamadıgını hissediyorum

nurdancım hoşgeldim kuzum nasıl geçti ankara
galiba sende bi değişiklik yok ketum sevgilinden ne haber

güzeldi kuzum, salı akşamı full yattım dinlendim, ertesi gün enerji depolamışım meger dün gece için önceden bi mekana gidecegiz diye sözleşmiştik arkadaşlarla, orada da meger multitap konseri varmış, pek sevindim bolca eglendim yani

ketum sevgilim olacak hıyardan da haber yok ve işin aslı ben artık özlendigimi yada düşünüldüğümü hissetmiyorum nedense

bu haftanın sonunda hala aramazsa ne yapacaksın peki :26:

dün akşam multitap ın konserine gittim çok eğlenceliydi gece 4 e kadar dışarıdaydım yine hala bekarlıgın tadını çıkarıyourm yani

Ayıp ediyor ama artık canım ya.. Faceye attınmı foto gördümü acaba insan merak eder..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…