Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

evet canım sende haklısın o zaman beklemekten başka çare yok
ama yanlış yapıyor..hiç ortak arkadaşınız var mı bi sorsan günlük hayatta nasıl morali bozuk mu falan diye:26:

biz aynı memleketteniz ama ben asker çocugu oldugum için buraya da ben üniversitedeyken taşındıgımız için benim burda hiç arkadaşım yok, değil ki ortak arkadaş olsun

gerçi adam sean paul şarkıları paylaşıyor neden morali bozuk olsun ki

Aynen yok galiba haber:26:

işten eve gelince konuştuk annemle uzun uzun canım..
artık dedim bekleme taraftarı değilim diye..oda tamam dedi..
ama önce ablam ve enişyemle konuşup ağız birliği yapıcaz plan yani..3 senedir beraberiz demiycez ama uzun süre çünkü..
biz babama anlattıktan bi iki gün sonra ablamlar bize gelecek ortamı yapmak için çünkü benimkini çok seviyorlar en azından onu anlatırlarsa babamında içi rahat eder..
nasıl plan lil cim

Çok iyi canım aynen böyle olabilir ama sonradan 3 sene olduğu ortaya çıkarsa ne olacak birisi ağzından kaçırsa falan bellimi olur.. 3 senedir tanıyorum falan diyebilirsin en azından canım benim fikrim tabi =)

Çok iyi canım aynen böyle olabilir ama sonradan 3 sene olduğu ortaya çıkarsa ne olacak birisi ağzından kaçırsa falan bellimi olur.. 3 senedir tanıyorum falan diyebilirsin en azından canım benim fikrim tabi =)

öyle ağzında kaçıracak kimse yok e canım zaten kimse de bizim gibi ay saymıyor farkında bile değillerdir..yani anneme bile sorsam 3 oldu mu falan der
ama 3 senedir tanıyordum diyebilirim evet garanti olsun
bakalım artık hayırlısı en uydun bi gün bekliyoruz artık..
zaten hemen size de yazıcam burdan

ayy hadi burdan da güzel haberler gelsin inşallahh

Aynen canım uzun zamandır tanıdığını bilsin bu artı olur ilişkiniz için =) Haberlerini bekliyorum ilk işin buraya yazmak olsun

Aynen canım uzun zamandır tanıdığını bilsin bu artı olur ilişkiniz için =) Haberlerini bekliyorum ilk işin buraya yazmak olsun

yazmam mı hemen burda olacağım..
canım ya çok sağol desteğin için bu kararı almamda çevremdekilerin yanında sende etkili oldun, hayırlı olur inşallah

Son düzenleme:
yazmam mı hemen burda olacağım..
canım ya çok sağol desteğin için bu kararı almamda çevremdekilerin yanında sende etkili oldun, hayırlı olur inşallah

ahh ahh ben de o kadar söyle babana demiştim ama gözden uzak olunca gönülden de uzak oluyor demk ki insan

ahh ahh ben de o kadar söyle babana demiştim ama gözden uzak olunca gönülden de uzak oluyor demk ki insan

yaa canım olur mu öyle şey inanki aklımdaydın mesajı yazarken
sen ve lil in desteğini hiç unutmayacağım..yemin ederim en yakın arkadaşlarımdan bile böyle akıl almadım bu konuda..
biliyorlar bu konuyu hiç arayan soran yok ama sizle dertleşmek öyle iyi geliyor ki

ben zaten bir yukarıda utandım yazdıgımdan özür diledim senden :26:

zor zamanlarında hiç tanımadıgı insanlarla tanışmak bile o kadar önemli ve degerli geliyor ki bak 2 gündür yoktum bi geldim hepinizin aklı ben de emrahla ne yaptık diye :26: hiç dağılmayız inşallah da hep güzel şeyler konuşuruz bugunden sonra

KArşılıklı herşey canım inan =) Benim bir arkadaşım dışında umursayan yok =) Evlenme teklifi aldım hayırlı olsun demediler söz yapacağız mesela bir kere bile sormadılar böyle zamanlarda anlıyor insan herşeyi.. Sizi tanımıyorum ama siz onlardan daha çok destek oluyorsunuz bana bende çok teşekkür ederim =)

inşallah canım valla topiği ele geçirdik konu sahibinden ses yok..
hiç kopmayalım burdan olur mu

hiç sorma canımm benimde aynı..sonra yok söze nişana niye çağırmadın lafları ederler..
gerçekten bu zamanlarda insan belli oluyor..napalım bizde bundan sonra ona göre davranırız

yaa eğer biz resmen ve kesin olarak ayrılırsak bu topike uygun olmadıgım için ceza alır mıyım acaba diye korkuyorum :26:

yaa bu nişan muhabbetine de ayrı bi ayarım arkadaşıma anlatıyorum evde yapılacak az kişi olacak die, diyor ki ben de gelirim o zmaan ki bu kız da okulda tesadufen karşılaşırsak görüştügüm birisi düğüne bile çağırırğ çağırmama konusunda düşünürüm nişana gelirim diyor eğer nişan olursa nasıl anlatacagım ben ona gelmemesi gerektigini :26:

Ben öyle yapıyorum canım ve böyle daha iyi oluyor şimdi aramıyorum onlar ararsa konuşuyorum yetiyor bana.. Ben sadece en yakın arkadaşımı çağıracağım onunla kardeşten de öteyiz.. Onun dışında kimseye gerek yok..

Yok canım ya sanmam niye ceza alasın ki.. İnşallah öyle bir durum olmaz da ayrılmazsınız..

Hiç gurur da yok bu insanlarda ya.. Benim arkadaşım ve ailesi de öyle kendi sözlerini gelip gelip anlattılar şunu böyle yapacağız o öyle olacak diye ki çok yakındık biz onlarla ama bizi çağırmadılar kalabalık olmuşlar zaten Şimdi ben çağırayım diye fır dönüyorlar etrafımda Yüzsüzlük resmen Tabiki de çağırmayacağım en yakın arkadaşım birde olursa liseden bir arkadaşım olacak faceden bol bol foto görürler artık

ya konu dışı msj diye ceza alır mıyım ki acaba diyorum öyle bir durumda ama, son ana kadar umudumu kaybetmeyim en iyisi

aynen öyle şekerim hiç gurur yok ya az insan olacak diyorum, evde olacak diyorum, ben de gelirim sana yardım ederim diyor bi düşün be insan sana varana kadar gelip yardım edecek kaç tane arkadaşım vardır benim

benim bekar olan 2 tane kız arkadaşım gelecek o kadar 2 tane liseden çok yakın arkadaşım da var ama onlar bizim düşündüğümüz nişan tarıhinden önce evlenmiş olacaklar, bide eşleriyle beraber gelseler çok fazla insan oalcak o yuzden onlar bile gelemeyecek sanırım malesef :26: taBİ düşündüğümüz tarihte nişan yapabilecek olursak :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…