2014 Yarenleri! :)

Amin canm sağul hepimizin inşallah çok zor yaaa yannda belli etmemeye çalşyrum asla ama geçn gün telfnda konşduk ağlmya başldm hmn bişey uydrdm kaptmk içn ağldgmı duymsn salmsn oda kndni diye

aynen aynen şimdi kendin iyi olmaya çalışıyorsun olamıyorsun bari ona yansıtmayayım diyorsun bir de o konu var.. kolay olmayacak ama atlatacağız canım

Ayyy şimdiden 2014 topigimi acılmş ya Zamanınızın degerini bilin walla herkes aynı tavsiyeleri vermş ztn ama snra bu günleri cok aricaksınız ahh ahh zor zamanlar sizi bekliyo olcak ama onada alışıcaksınz

Ayyy şimdiden 2014 topigimi acılmş ya Zamanınızın degerini bilin walla herkes aynı tavsiyeleri vermş ztn ama snra bu günleri cok aricaksınız ahh ahh zor zamanlar sizi bekliyo olcak ama onada alışıcaksınz

alışırız elbet canım valla 2014 deme bana o kadar yakın gibi geliyor ki 4 ayımız kalmış şunun şurasında..

alışırız elbet canım valla 2014 deme bana o kadar yakın gibi geliyor ki 4 ayımız kalmış şunun şurasında..

Direk atladım biraz ama..

Canım o 4 ay şimdi sana kısacık geliyo ama bize de 4 yıl gibi

Hiç geçmeyecek gibi sanki

Tadını çıkarın kuzum bugünlerinizin Şimdiden sayma bence.

Bizim yerimize de görüşün vakit geçirin bol bol

enemmmm 2014 topiği Allah tüm askerlerimiz korusun özlem cok zorr coookk özledimmm cokkkkkk .... 2014 6 ağustos dönüşş izin kullanmazsa mayıs iştee ooff off Allah yardımcınız olsunnn 2014 yarenlerii kıyamam ben asker yarenlerineee :2:

Biraz erken olmuş gidin gezin bu vakitlerinizin değerini bilin kızlar ya daha kocamaaaan 4 ay var önünüzdee..
Bi an önce gelin de biz gidelimm..

Önzelikle Rabbim hayırlı insanlarla karşılaşmayı nasip etsin herbirinize Hayırlı teskereler erkenden

Has olmayan torun çabuk gel kız Şaka maka Allah kavuştursun şimdiden, çabuk gidip gelirler inşallah hayırlısıyla
[/QUOTE]

amin canm sağolasn az kldı işte 1 ay fln nasl olck bilmyrum yaa sizin ne güzl bitiyo herlde Allah askerde olanlara ve yeni gideceklere hayrlı teskereler nasip etsin inşallah...

cnm sevgilm tecili bozdrdgnda 4 aymz vardı gtmesne 1 aymz kldı işte nasl gecti 3 ay anlmdm inş askerlkte böle çabk geçer yaaa...

hiiiç merak etmeyin yavrummm aynen işte aslında süre ortak 4 ay ama herkese göre farklı işliyorr yok ya saymak değil zaten bilmiyorum erkek arkadaşım çok kesin konuştu zaten asla bu konuyu açmıycaz o gün gelene kadar diye onunla dertleşemiyorum morali bozuluveriyor hemen ben de burdakilerle konuşayım dedim

amiiin Allah tüm askerlerimizin yardımcısı olsun kıymayın bizeee hadi zaman kolayca geçiversin inşallah kavuş askerine canııım

öyle canım tabii cümlemize Allah sabır versiiinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…