2014 Yarenleri! :)

kesinlikle canım.. ee biraz bahsetsene sevgili misiniz nişanlı mı ne zamandan beri birliktesiniz falan?

sevgilyz cnm 4 ylı devrdk ailelrmzn haberi var ama en bastan. askerdn gelnce söz nişan düğn olck kısmetse :) 12 aya düşersede bayrm yapcam yaniii sizn durm ne ? :)

Bence de sevdiceğine açma canım. Burda herkes aynı şeyi yaşayacak, yaşıyor sonuçta. İyi yapmışsın. Bize gel

Ben hep ona sorardım şöyle mi böyle mi diye en son ben de hayatımda ilk defa gidiyorum askere demişti. Çocuk da bilmiyo yani ne üstüne gittiysem Gerçi bizimki ani gibi oldu askerliğin ilk ayları kabullenememiştim bile

İnşallah güzel yerlere düşerler iyi insanlarla karşılaşırlar hepsi

geldiim size geldimmm hahah doğru yani canım, amiiin inşallah Allah hepsinin hepimizin yardımcısı olsunn

sevgilyz cnm 4 ylı devrdk ailelrmzn haberi var ama en bastan. askerdn gelnce söz nişan düğn olck kısmetse :) 12 aya düşersede bayrm yapcam yaniii sizn durm ne ? :)

maşallah canııım, aynen ailelerin haberinin olması onaylaması destek olması bambaşka, biz nişanlıyız işte 1 Eylülde nişanlandık askerden gelsin düzeni oturtalım sonrasın da düğün inşallah inşallah düşecek canım ya bizimki Şubatta gidecek normalde ama şimdi de erken alırlar mı muhabbeti var yani bilmiyorum açıkçası öyle bir şey olur mu ya?

anldım cnm ama erkn almzlar ya snçta düznlme ona göre yaplydur asker ihtycı azldgı içn düşlyo sncta ndn erkn alsnlr ki . uzn mu ksa dönm mi yapck senn askern. bzm 2 haftmz kldı tam alşverse fln basldk bayrmda da bze yemğe gldi ilk defa ayy çok güzldi ya 1 yl onsz nasl dyncm bilmyrm bi gelsde bzmde nişan düğn olcak inşallah

uzun dönem canım, herhalde erken alma durumu olmaz bence de, ya Allahın izniyle atlatacağız tabi de ama kabullenelim ki kolay olmayacak

uzun dönem canım, herhalde erken alma durumu olmaz bence de, ya Allahın izniyle atlatacağız tabi de ama kabullenelim ki kolay olmayacak

eVT cnm kesnlkle koly olmycak zatn ondan eminim. ben çalsyrum bide aklıda braz bnde snrm 12 günmz fln kldı bgnlerde braz sessiz düşncelre daldı inş brbrmzi çok üzmden atltrız bu süreci

eVT cnm kesnlkle koly olmycak zatn ondan eminim. ben çalsyrum bide aklıda braz bnde snrm 12 günmz fln kldı bgnlerde braz sessiz düşncelre daldı inş brbrmzi çok üzmden atltrız bu süreci

inşallah canım bakalım normaldir ya son günlerde bu durumlar..

inşallah canım bakalım normaldir ya son günlerde bu durumlar..

bu gün çoook güzldi ya bana bi sarldı onu hiç brkmamk istdm yanmdn gitcek dye kendmi tutamdm ağldm braz ama snra sustrdu hmn beni ağlmk yk dye. kendmi tutmam gerk ya of of . çok özlycem onu hmn geçsin Allahım lütfenn

vallahi efkarlandım ben de şuan kuzum ya bunları okudukça artık sonrasını düşünücez muradımıza ericez Allahın izniyle

vallahi efkarlandım ben de şuan kuzum ya bunları okudukça artık sonrasını düşünücez muradımıza ericez Allahın izniyle

amin cnm amin inşallah. Bugnde annmle evlerne gttk bavulnu annesi koyms dolabn önüne Allahım nasl dayncn. ağlmdm tabi tuttm kndmi herşeyi çıkarp bide bn yerlştrdm eşyalrnı :) sayılı gün çabk geçer diyolr bklm

Allahıım çok zor yaa, nasıl tuttun kendini ya ben olsam tutamazdım muhtemelen ya o günler normalde geçer de bize biraz zor geçecek canım..

Allahıım çok zor yaa, nasıl tuttun kendini ya ben olsam tutamazdım muhtemelen ya o günler normalde geçer de bize biraz zor geçecek canım..

cnm bi kere bayağı ağldm zaten yanında nasl kötü oldu onu üzmek istemiyorum zaten annesi sürekli ağlyo bide ben salarsam onun aklı iyice burda kalcak eve gelnce boşaldı yaşlar anneme sarılp ağlıyom napayım. güçlü durmak zorundayız onların yannda günlüğüm var onunlar konuşr gibi yazıyorum oda iyi geliyo Allahım son 6 günümz kaldı Sen yardım et nolur

canım artık kabullenmekten başka hiçbir çaremiz yok ki ya gitsinler gelsinler de muradımıza erelim ya ben böyle düşünmeyi deneyeceğim bakalım

canım artık kabullenmekten başka hiçbir çaremiz yok ki ya gitsinler gelsinler de muradımıza erelim ya ben böyle düşünmeyi deneyeceğim bakalım

tecli bozdrdgu gün 4 ay önce bu şeklde düşünydum taa ki günler tükenene ve bitanemn gideciği tarih kabs gibi gelene kadr. şuan nsl olck dye düşnyrm baklm seneye buzmnlarda bak bitti demeyi Rabbim nasip etsn inş

tecli bozdrdgu gün 4 ay önce bu şeklde düşünydum taa ki günler tükenene ve bitanemn gideciği tarih kabs gibi gelene kadr. şuan nsl olck dye düşnyrm baklm seneye buzmnlarda bak bitti demeyi Rabbim nasip etsn inş

amiin hepimize nasip etsin inşallah canım benim, ne dersek diyelim ya çok zor kabullenmek, ben daha bugün dedim ya aman 12 aycık falan diyorum gülüyoruz falan tabi ya kafa dinlicez diyoruz ama az önce bir şarkı dinledim hemen salya sümük ona daha zor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…