2014 Yarenleri! :)

aynen ya hani bilsek böyle nereye gitçek o psikolojiyi kabullensek yavaştan yavaştannn iyi olcak sankii

kesinlikle ii olacak şu an doğu mu çıkacak batı mı çıkacak yakın mı olacak uzaaaaaaak mı olacak diye stres yaşıyorsunuz

kesinlikle ii olacak şu an doğu mu çıkacak batı mı çıkacak yakın mı olacak uzaaaaaaak mı olacak diye stres yaşıyorsunuz
tabi canım.. daha önce sormuş olabilirim kusura bakma sorduysam senin uzun dönem mi kısa dönem mi bir de nerde askerliğini yapıyor canım??

ayyyy hiç sorma şekerim işler yoğundu giremedim doğru düzgün denk gelemedik bir türlüüü dikkat et tatlım annem hasta benimde kendine de nişanlınada iyi bak hele nişanlına daha iyi bak çorbacıklarla besle=) niye sinirleniyorsun canım:44:

kıyamam çok mu yoruldun kız dün gece 3e geliyordu yattım sabah 7de kalktım toplantım vardı ordan geldim bir vurdum kafayı 3 gibi 8de uyandım işte bana bu gece bitmez heralde geçen gün ben şemsiye almayı unut servisten indim eve yürü halbuki 5 dakikayı geçmez yürüdüğüm ama ne yağmurdu mübarek ordan kaptım şifayı nişanlımın grip değil canım ya daha kötü şimdi niye diye sorma kesin bir şey yok düşünüp canımı sıkmak istemiyorum kesinleşince bahsederim zaten illa :18: ya düğün tarihimizi biraz uzatma fikri aldık hatta baya ama kavgadan falan değil maddi anlamda şıkışmayalım diye ama etraftan çok uzatıyorsun gibi tepkiler aldım da canım sıkılıyor

allah sevgilinizin esinizin hayirliai ile.gidip donmesini nasip etsin kizlar
sizi gorunce alti ay onceki halim aklima geldi. sukur hepsi bitti 8 gunumuz kaldi bizim. hepinizin zamani su olsun aksin insallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet canım ya çok yordular hemde nasıllll ohhhh maşallah sana tüüüütüüüü bol bol c vitamini al hafif atlatırsın o zaman.. amaaan etrafa bakarsak hiç evlenmeyelim zatenn evlenmek isteyince başlıyorlar evlenince noluyor da bilmem ne.. Diyorum siz ne evlendiniz falan biz çektik siz çekmeyin diyorlar aaamannn güzel bir karar kendinizi düşünerek vermişsiniz. Sonuçta etraftakiler o borcun içine girmeyecekler. Takma canım yani.. Geç olsunda güç olmasın demişler.

Çok teşekkür ederiz güzel dileklerin için.. Şimdi size vakit geçmek bilmiyordur az bir zaman kalmış ya :) ayyy darısı başıma

neyse yarın dinlen çıkar acısını valla aynen öyle yapıyorum kuzu ya aynen ama anlatamıyorsun ki işte yok nişanı erken yaptın bilmem ne ama olayın içinde ben varım öyle olması gerekiyordu öyle oldu cevap bu kadar basit aslında ama ah bu kuruntularım işte.. hani kısmet tabi hiç belli olmaz ama daha geçen akşam konuştuk nişanlım dedi illa 2015 yazı dersen hani sıkışıcaz mecbur krediye başvurucaz ben de bunu pek istemiyorum açıkçası sonuçta biz zorlanıcaz dedi onun yerine 2016da olsun ama istediğin gibi olsun dedi erken yapıp yok nikah yapalım onu kısalım bunu kısalım derken tadını çıkaramıcaz dedi 2016da borçsuz bir şekilde veya çok az bir borçla evleniriz her şeyin tadını süreriz dedi bana da mantıklı geldi aslında çünkü sıkıntıyı da ben çekicem keyfini de ben sürücem madem bir ömür geçiricez varsın geç olsun ama istediğimiz gibi olsun?

Mumkun.mu ki dusnmemek oy oyy gel 2015

valla canım şahsi fikrimdir bir tarafın güçlü görünmesi lazımdır o tarafta bizleriz bence, yani bak güçlü ol demiyorum ona karşı öyle görün ben öyle yapıyorum sürekli onu bekleyeceğimi gelince her şeyin çok güzel olacağını vs. güzel temennilerimi bildiriyorum. ha her akşam ağlarım evde kendi başıma onun haberi yoktur o benden güç alır, biz de iyi düşünelim canım iyi olsun her şey

Kesinlikle haklisin sonuna kadar bizlere cok buyum sorumlulk dusuyor... allah in izniyle bu gunleri bi atlatlim.. bizi de ayakta tutan geldiklerinde herseyin cok guzel olacagi.. bnm nisanlim da subatta gdcekti mayisa kalmsti insallah agstsa birakmazlar yaa bide o var :what:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Millete anlatamazsın canımm boşuna yorulma kafanıda ağrıtma sende söyle onlara çekinme benim düğünümü benim istediğim gibi yapacaksanız evleneyim diye sanki keyiften uzatıyorsunuz hayyy Allah'ım yaaa Aynen öyle istediğiniz gibi olsun varsın geç olsun.. Allah geçim versin güzel güzel

izmrdeyim canım ben

İzmir de de var sanki öyle kurslar yahu:26:

İzmir de de var sanki öyle kurslar yahu:26:

Kurs çok cnm dedğin gibi ama geçn yl çok kursa gittm bn bide şmdi genlde kurslar ya başlms yda btrmk üzere yaz dönemi tatle grck var yaknmzda ne bleym bşyler blmya çalsyrm ama kara kalm kursna gtmstm evde çizp duruyrm ne bulursam bardk çanak

aa senin de mii.... yok artık kalmazlar heralde bizim de öyle olmuştuu

canımsıın bak keyfim yerine geldi şimdi yine valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…