2014 Yarenleri! :)

hiç bilmiyorum ihtiyaç yoktu heralde yani şöyle söyliyim biz hep Şubat bildik baktık acemi birlikleri açıklanıyor e bizim açıklanmadı şubeye gitti Mayısa kaldığını öğrendik öyle oldu işte :18:

hımmm kötü olmuşşş :KK50: ama vardır bunda da bi hayır :nazar:

hımmm kötü olmuşşş :KK50: ama vardır bunda da bi hayır :nazar:

tabi canım.. Ocak 5te anneannemi kaybettim.. canımdı.. ben onunla yaşıyordum.. ondan sonra annem kemoterapi alıyordu o dönemde. bir de üstüne nişanlım gitseydi Şubatta zor günler geçirirdim bir yandan da iyi oldu Mayısa kalması..

tabi canım.. Ocak 5te anneannemi kaybettim.. canımdı.. ben onunla yaşıyordum.. ondan sonra annem kemoterapi alıyordu o dönemde. bir de üstüne nişanlım gitseydi Şubatta zor günler geçirirdim bir yandan da iyi oldu Mayısa kalması..

evet, hayırlısı olmuş işte sizin için :KK34:

günaydın heyecanlı yarenler :KK3:
Günaydın canimm

hiç bilmiyorum ihtiyaç yoktu heralde yani şöyle söyliyim biz hep Şubat bildik baktık acemi birlikleri açıklanıyor e bizim açıklanmadı şubeye gitti Mayısa kaldığını öğrendik öyle oldu işte :18:
Ayy öyle baska aylara da mi kalıyor ins hayırlısiyla mayısta giderlerde daha fazla beklemeyiz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın canimm

Ayy öyle baska aylara da mi kalıyor ins hayırlısiyla mayısta giderlerde daha fazla beklemeyiz

valla benim öyle oldu canım işte :/

valla benim öyle oldu canım işte :/

Ne kadar erken giderlerse o kadar erken gelirler:21: ama yinede hayırlısı olsun :)

Merhabaa pofuduk:KK3: offf ya açıklanmadıkça afakanlar basıyor banaaa:KK5:

Merhaba gghvvay.. Bizim babada bize çok kök söktürüyor. Askere gitmedi diye:KK14: Çok özel olmazsa acaba babanızı nasıl ikna ettiniz der misiniz?

Mrb EvMakinasi.. canim biz alti ay kadr konstuk.isteme oldu ama gorucu usulu bildi butun ailem. Bu yuzden cok zorladi babam konstgmzu hala bilmiyocok sukur ogrenmedi.. askerligi bahane etti karsi tarafta dedi ki yuzuk takalim askere gitsin oglumuz bavam da yok dedi ben konsmadim bi sure babamla istedgmi belli ettim. Araya burda ki bi kac kisi girdi sozu gecenler.. babami arayip iste iyi bi aile falan dediler babama bnde askere gitsn iste dedim bnde istiyorum babamda dedi sartli vririm ama babasyla oturup konstular babam askerligi sart etti en.kisa zamanda gidick dedi. Banada goze al o zaman bir sene asker bekleyip ewden tek adim atamazsn kabul edersen tamam dedi. Bnde kabul dedim oyle oldu valla :)

selamm canımmm ayneeenn artık belli olsa da rahata ersekk gerginliğimiz bitse :)

offf offff davul gibiyimmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: nasılsın canım dicem de az çok tahmin edebiliyorum gerginsin sanırsam:KK30:

sevgilim dün askerlik şubesine uğradı kızlar 18 nisan ile 20 nisan arasında yerler belli olacak demişler

offf offff davul gibiyimmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: nasılsın canım dicem de az çok tahmin edebiliyorum gerginsin sanırsam:KK30:

off kuzum nerelerdesin kızım sen yaaaa hiç konuşamıyoruzz:KK52: sorma hiç iyi değilim gergin gibiyim şu sıralar bir de grip olacak gibiyim nişanlım da hastalıkla uğraşıyor valla sağlı sollu geliyorlar bana :KK1: sinirden gülüyorum :KK1:

X