2014 Yarenleri! :)

Kızlar benim nişanlımda askerde çok zor beklemek çook özlüyorum yaa nasıl geçcek onca gün kafayı yicemm

Şafak karanlık canım yaa( gideli 25 gün oldu uzun dönemm

Bi sekilde gececek canim napalim bak.bizlerde yirmi gun.snra gonderiyoruz cogumuz uzun donem. Birbirimze destek olup bitrcz bu gunleri. Gecenlerde bi arkadasim bana bu.gunler elbet bitick kendini yipratarak gecirirsen hep kotu hatirlarsin dedi mantikli geldi... dagitima gelicek mi nerde askerin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Haklısın tatlım burda moral bulcaz artık napalım. Aslında cuma günü gelcekti ama bizim durum karışık burduya gitti ömce ordan sivasa gönderdiler en son amasya 2 mayısta gelcek dağıtıma uzadı acemiliği offf((

canimm cok sagoll allah razi olsun fikirlerin icin.. aynen oyle.. ne zaman toparlanirsak yapabilirsek o zaman yapicaz biz de isteriz bir an evvel olsun ama nasip yani zorlanmaktansa biz de rahatimiz icin erteleyelim diyoruz ama malesef herkes cok cabuk olsun istiyor da yok oyle bir dunya malesef...

Aaa neden oyle oldu.kii :what: olsun canim hayirlsyla gelsin.. usta birligi bellimi

Bosver canim sefasini sen surucen, rabbim ayirmasn bi omur zaten birliktesniz bi.iki yillik ayriliktan sonra. Sen keyfini sur tatlim bosver millete ne sanki

Belli değil cnm 25inde belli olcakmışş(((

Anladim cnm olsun sabirli olmayi ogrenicez bizde. Insallah sana yakin bi yerlere duser askerin allah gonlune gore versin.. uzuldgnu onada belli etme onlar daha hassas oluyomus bu donemde

İnşallah yakına gelirr haklısın belli etmemek gerek ama çok üzülüyorum napiyimm(((

İnşallah yakına gelirr haklısın belli etmemek gerek ama çok üzülüyorum napiyimm(((

Ne diyecegimi bileiyorm canm sadece sabretmeliyz diyebiliyrm. Cunku bnde gondericem.mayista nisanlimi.. uzulme.canim dusunmemeye calis bi sekilde oyalan bisiylerle kafani dagit biraz

Seninde uzun dönemmiöcanım sağol güzel yorumların için

Seninde uzun dönemmiöcanım sağol güzel yorumların için

Rica ederim canim birbirimizi bizden baska anlayan olmaz.. ewet uzun donem benimde.. bizler hep askerlik sonrasini dusunup moral bulmaliyiz

Kızlar şimdi görüştüm askerimle offf dayanamıyorumm hep ağlıyorum psikolojim bozuldu benimm çok zor geçiyor böyle olan varmı aranızdaa((((

Bosver canim sefasini sen surucen, rabbim ayirmasn bi omur zaten birliktesniz bi.iki yillik ayriliktan sonra. Sen keyfini sur tatlim bosver millete ne sanki

aminn inşallah canımmm, Rabbim kimseyi sevdiginden ayirmasin tez zamanda kavustursun insallah <3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…