2014 Yarenleri! :)

Anladım canım belediye ye başvursanız açmazlar mı öyle kurslar İsmek gibi?:26:

canımsıın bak keyfim yerine geldi şimdi yine valla

Öyle canım aman yaa bakma millete sen yapıştır geç lafları yoksa susacakları olmaz söylenirler de söylenirler torba olsalar büzersin ağızlarınıda değiller bende senin gibi aman kırılmasınlar etmesinler diye düşünürdüm baktım olmuyor diyorum napayım yani deyince de pısss susuyorlar çok gülesim geliyor

aynen yavrum gerçi belli olmaz hani belki bir şeyler olur da erken yaparız ama hani hiçbir değişiklik olmazsa biz bu şartlarda hesapladık ve öyle karar verdik aynen öyle susmazlar tabi ama insan böyle değişik bir karar olunca destek bekliyor hani evet canım iyi düşünmüşsünüz rahat edersiniz tabi falan ama yokk genelde of çok uzattınız halden anlayan yok valla

hiç bilmyrum cnm beledyenn bzm burda semt evi kursları var dedğim gibi başldı ama tatle grer yaknda

O zaman eylülü bekleyeceksin canım demek ki.. Zaten tatilde bol bol denize girersin ohh mis

Onlarında açısından da düşününce bir an önce mürvetinizi görmek isterler de ondandır demeleri ama işte parasal mevzu olunca böyle oluyor. Boşver takma nasip kısmet.. Bir bakmışsın 2015te düğün oluyor

belki de bilemem tabi kimsenin günahını da almak istemem ama.. heralde her şeyin her zaman güllük gülistanlık olduğunu her şeyin isteğim gibi gideceğini falan mı düşünüyorlar bilemedim ki.. insanlık yani biz de isteriz çabuk olsun ama olmuyorsa zorlayamam.. belki de canım yani inşallah öyle olur ama kısmet bakçaz bakalııımmm

aynn cnm ama zatn sevgilimi beklyrm oyalnmk için bşeyler aryorum eylülü beklerkn zatn ekm sonu kasm gibi gelck oyalanmama gerk kalmcak

hmmm annen el işi örmesini biliyorsa size öğretsin örgü falan onla oyalanın ozamn:) aklıma bu geldi:) ahşap boyama yapabilirsiniz evde videolardan yararlanıp :) dekoratif süsler falan :) aklıma bunlar geldi :)

Türk insanı tez canlıdır tatlımm aaaa bilmiyor musun neyse hakkımızda herşeyin hayırlsı ayyyy bir an önce gitselerde gelsinlerrr

Ay ne guzel valla masallah bitmis ne guzel.sizinki.. tesekkurler iyi dileklerin icin insallah zaman su gibiaksin... gozunuz aydin sizinde

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

amin inşallah canım hepimiz tez zamanda kavuşalım inşallah sevdiğimizeee

hmmm annen el işi örmesini biliyorsa size öğretsin örgü falan onla oyalanın ozamn:) aklıma bu geldi:) ahşap boyama yapabilirsiniz evde videolardan yararlanıp :) dekoratif süsler falan :) aklıma bunlar geldi :)

ahşap kursnda gittim yapyum onu malzemlerm var nakış kursnda gttim makinada :) çeyzleri yaptm saylr işte gtmdğm şey kalmdı
zatn bi ablm var o kurs hocası gbi herşeyi biliyo ona gtçm bana baya yardmcı oluyo runner yapcaz

Son düzenleme:
amin inşallah canım hepimiz tez zamanda kavuşalım inşallah sevdiğimizeee

Aminnnn canım inşallahhh

Maşallah canım sana ozaman Sen o zaman bir kurs aç hem vakit geçirirsin

hadi ya çok zor o da...

Aynen.. dun bi kac yazini okudum canim dugun icin sikkinsin galiba.. sunu asla unutma nasip ne zamansa o zaman olur.. millete bakma onlara kalsa bu ay nisan obur ay dugun olsun bizim.milletimiz bunu istiyo acelemiz neyse artik anlam veremiyorm.. bana da cok soylediler dgunu sorduklarnda bi daha ki yaz dedigimde bana aklin yokmuydu askerlik yapmamisa gittin diyolardi ve buna benzer bir suru sey soyluyolardi.. bende cok takiyodm.sonra bi tanesine dondum dedim ya senin allah a inancin yok mu nasip kismet isi bu bunun onune sen de bnde gecemeyz senin demenle degil allah ne derse o olur dedim.. sustu kaldi artik guzel guzel cewaplari yapistryrm snde oyle yap amaaann hiic takma bosver. Yasayacak olan sensin bekleyeck.olan sensin millete saygi duymak duser bosver canim sen keyfinde ol

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…