2014 Yarenleri! :)

Hep öyleydi canım benim saat 10buçukta eve gelmem bi hafta konuşma sebebimizdi
şimdi 12buçukta geliyorum o kadar geç kalma diyor ona diyorum bana çok çektirdin askerdeyken diye elimde değildi diyor
saat takıntımız yok bizim çünkü çalışmıyorum canım isteği üzerine maalesef okuyorum. ama 1 haftadır kavga sebebimiz niye onun görmediği bluzu staja giderken giymişim ya bluz açıksa ki ölçüme dikkat ederim yani ama görmeyince ömrümü yeme gibi bir alışkanlığı var

saat takıntımız yok bizim çünkü çalışmıyorum canım isteği üzerine maalesef okuyorum. ama 1 haftadır kavga sebebimiz niye onun görmediği bluzu staja giderken giymişim ya bluz açıksa ki ölçüme dikkat ederim yani ama görmeyince ömrümü yeme gibi bir alışkanlığı var
işte hepsi kendine göre farklı bi sebep bulabiliyor . sık dişini 2 ay kalmış sonra geldiğinde bu muhabbetlere güleceksiniz burada tecrübe konuşuyor ...

hayal değil gerçek merak etme öyle olacak Allahın izniyle sen bol bol ya sabır çek mesela onun sakinleşmesi için de her gün 88 tane ya halim oku
gerçekten m, canım yaa yapmam mı yaa zaten sıkılınca falan oturup yasin okuyorum bol bol dua ediyorum ama dediğinide yapacağım sonra benimkine mi bağışlayacağım nasıl olacak yoksa niyet edipte mi çekmeye başlayım

gerçekten m, canım yaa yapmam mı yaa zaten sıkılınca falan oturup yasin okuyorum bol bol dua ediyorum ama dediğinide yapacağım sonra benimkine mi bağışlayacağım nasıl olacak yoksa niyet edipte mi çekmeye başlayım
yok canım her gün sevgilinin ismini söyleyip Allhım onun sinirini ondan al gibi niyetlen oku çok iyi geliyor bin şükür, biz kavga ettiğimizde konu uzamasın diye hemen okumaya başlıyorum hemen yatışıyor ortalık Rabbimin nimetleri işte

X