2014 Yarenleri! :)

evet canım benimm Mayıs 4te nikahımız olduu Ağustos 21 düğünümüz Allahın izniyle :)
Allahım mutlu etsin canım bende asker yolu bekliyorum şafak 69 kaldı artık bizimde görünce dayanamadım yazdım. zor günlerin bittiği ve güzelliklerin dolu olduğu bir zamanda Allahım bir daha uzaklık göstermesin tüm asker bekleyipte kavuşanlara. çünkü en iyi bizler biliyoruz uzaklığın içimize gün gün işlediğini..

merhaba canımm Allah kavuştursunn.. amiin canımm aminn bir zamanlar hayalimizdi şimdi gerçekleştiriyoruz çok şükürr darısı başınıza hayırlısıyla

merhaba canımm Allah kavuştursunn.. amiin canımm aminn bir zamanlar hayalimizdi şimdi gerçekleştiriyoruz çok şükürr darısı başınıza hayırlısıyla
amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn inşş canım ama çokk zorlanıyorum hep kavga hep kavgaa az önce telefonu kırdı kavga ederken şimdi sıkıntı çekecek orda nasıl atlatacağım bu triplerini sinirini bilmiyorum 67 gün kaldı ama çok sıkıldım ben artık

Hep öyleydi canım benim saat 10buçukta eve gelmem bi hafta konuşma sebebimizdi
şimdi 12buçukta geliyorum o kadar geç kalma diyor ona diyorum bana çok çektirdin askerdeyken diye elimde değildi diyor

canım askerlik psikolojisi artık son günler bunalmıştır.. sabır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…