2014 Yarenleri! :)

Şakaf 39 kızlar :oops::oops::oops:
Şehit ailelerine, şehit yakınlarına Allah'tan rahmet diliyorum kızlar.. Iğdır daki yere sadece 1 saatlik yol var askerime bu kadar yakınlar işte.. Bu savaşı başlatanlar buna destek olan her zihniyetin Allahım bin kere belasını versin :KK34::KK34::KK34:

Kızlar selam.
Bu tarz mesajlar alıyor musunuz sizde? Ben her gün telefonumun zırt pırt titremesinden sıkıldım. Artık dayanamadım. Cevabım görüşüm budur. Sıkıldım artık bu şekilde mesajlardan. Bir de üstüne beddua ediyor. Böyle mesajlar atan varsa buyrun cevap!!

2015-09-10 14_38_57-WhatsApp Web.png

Senden bir ricam var. Şehit olan askerlerimize içten bir fatiha oku.17 kişiye değil, istediğine gönder istemediğine gönderme.Rabbim seni 1 fatihaya muhtaç etsin de demem.Ben kardeşlerime beddua etmem. Mesaj bana farklı geldi ve değiştirdim. Senden ricam imkanın varken eşini,abini,babanı,kuzenini koru. Şehit olmasını istemiyorsan bir şeyleri değiştir.Savaşın kimseye faydası yok.Şavaşı çıkaran, kendi çıkarları için canlarımıza kıyanları gör! Kardeşim artık uyuma! Kral Çıplak!

Herkese canııı gönülden selam canlarrr :KK200::KK200::KK200:
Askerler ne durumda bi haber verin buralar ne sessiz olmuş in cin top oynuyor valla :KK53::KK53:
Şafak 16 En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Selam şekerlerr nasılsınız :))) pek kimse kalmamış buralar bizim zamanımızda capcanlıydı :KK28::KK69:
Sizlere güzel haberi vermek istedimm :oops: Haftaya Cumartesi Allah tan mani olmazsa sözleniyoruz :oops:

nasılsın canııım?
heyyy selaaam kimse kalmamışmı burada :KK54:
ben varıım güzel haberlerle geldiim :)
Herkese canııı gönülden selam canlarrr :KK200::KK200::KK200:
Askerler ne durumda bi haber verin buralar ne sessiz olmuş in cin top oynuyor valla :KK53::KK53:
Şafak 16 En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
oo maşallah canım bir şeycik kalmamışş :)

Selam şekerlerr nasılsınız :))) pek kimse kalmamış buralar bizim zamanımızda capcanlıydı :KK28::KK69:
Sizlere güzel haberi vermek istedimm :oops: Haftaya Cumartesi Allah tan mani olmazsa sözleniyoruz :oops:

ah güzeller güzeliiiiimmm♥♥ bizim bu telaşlarımıza kurban olurum ben Allah tamamına erdirsin :)

merhaba kızlar uzun bir aradan sonra sizlere çook güzel haberlerle geldiim :)) beraber güldük beraber ağladık sabrettik ve biz artık en mutlu günümüze şafak sayıyoruz 21 Ağustosta düğünüm varrr :))) sizler nasılsınız neler yapıyorsunuzzz? :)

nasılsın canııım?

ben varıım güzel haberlerle geldiim :)

oo maşallah canım bir şeycik kalmamışş :)

ah güzeller güzeliiiiimmm♥♥ bizim bu telaşlarımıza kurban olurum ben Allah tamamına erdirsin :)

merhaba kızlar uzun bir aradan sonra sizlere çook güzel haberlerle geldiim :)) beraber güldük beraber ağladık sabrettik ve biz artık en mutlu günümüze şafak sayıyoruz 21 Ağustosta düğünüm varrr :))) sizler nasılsınız neler yapıyorsunuzzz? :)

Aynen tatlım çok şükür bir şey kalmadı :KK49::KK49::KK49::KK49:
Senin kaç kaldı

Selamm canlarrr :KK68::KK68::KK68:

Dün askerime kavuştum Allah herkese nasip etsin.. size tez zamanda askerlerinize kavuşun inşallahhhh :KK68::KK68::KK200:
Çok mutluyum artık ayrılık bitti bizim senemiz geliyorrrr :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Gözün aydın hadi hayırlısı :) Mutluluklarr :nazar:

X