2014 Yarenleri! :)

Salvooo gözün aydınn Allah bir daha ayrılık göstermesinn

Ya sevincimi yaşayamıyorum bile şu an gerçekten hiç iyi değilim. Dün geldi akşam iş çıkışı buluşacaktık eve geç gitti yalnız bir işi vardı 5 gibi evde oldu. Bende izin alıp 6da işten çıkacaktım neyse sonra mesaj attı ''annem bırakmıyor bugün yanımda kal bir yere gitme zaten geç geldin diyor'' diye benim de tabii cinlerim tepeme çıktı yarım saat bir saat bile evden çıkamıyorsun falan sonra neymiş babası mangal hazırlıyormuş bu seferde o bırakmamış. Bende zaten ağlamaya yer arıyordum birsürü şey söyledim anca beni üz kır ailen hep en değerli olan vs en son o mesaj attı cevap atmadım gecede uyumadan önce ''iyi geceler'' yazmış ona da cevap atmadım. Sabah kalktım günaydın mesajı atmadım ondan da tık yok hala zaten. Kötü olduğumu biliyordu merak bile etmedi anlayacağın. Zaten bende son mesajımda sana ailenle iyi eğlenceler meşgul etmenin anlamı yok görüşürüz demiştim. O da yazmış böyle konuşma falan. İnsan bir merak eder buluşamadık diye kötü olduğumu biliyor sonuçta. Sevmiyor değerde vermiyor ben bunu anladım artık.

AMINNNN INSALLAH kuzum :))

İyi değilim

hakli cocuk canim abartmssn burda ama ilk gun ztn ailesi brakmaz ertesi gun bulusursnz ne varki bunda

hakli cocuk canim abartmssn burda ama ilk gun ztn ailesi brakmaz ertesi gun bulusursnz ne varki bunda

Canım bugünde bir bahane bulur emin ol. Bizim buluşmalarımız hep sorunlu zaten sürekli ailesi yok efendim işi çıkıyor bilmem ne. Aslında bahane değilde hep ailesi bir halt çıkartıyor mutlaka. Bana dün dedi kadını kırayım mı şimdi dedim kırma gerek yok ben varım burda kırılacak üzülecek zaten, sen keyfine bak. Hala ses seda yok bak demekki memnun rahat bırakmamdan.

valla cnm net nasl bilemem ama bnm kuzenm var sevglsi askerdeydi geldi ilk gun ailesyle gecrdi diger gun bulustular bu normal ama devamli bulusmama bahane uretmede olmaz.orda da sen haklsn

valla cnm net nasl bilemem ama bnm kuzenm var sevglsi askerdeydi geldi ilk gun ailesyle gecrdi diger gun bulustular bu normal ama devamli bulusmama bahane uretmede olmaz.orda da sen haklsn

Ben mesaj atmadım o da atmadı atmasın gitsin kafasını dinlesin ben anlayacağımı anladım. Belli oldu bugünde görüşmeyeceğiz yoksa sorardı kaçta çıkıyorsun falan diye...

ala ala nye byle yapyorki

Dün akşam aradım cevap gelmedi kaç saat sonra mesaj attım atmadı saatler sonra attı. Zaten çalışmış malum kendi işleri ya durmuyor adam hiç bugünde bir işi varmış erken biterse görüşürüz dedi

Muhabbetleri okudum da yazmadan duramadim öyle is mi olurmuş bi yarım saat vakti yok mu .. evdekilere anne baba siz bekleyin bi saate gelirim diyemiyormu canım .. Ayrıca anne baba bilmiyor mu seninde beklediğini ozledigini nasil dusuncesizlik .. Eğer bilmiyolarsa lafım yok ama biliyorlarsa çok kızdım.. bence kesinlikle haklısın ben de olsam sinirden ağlar dururdum .. Çünkü hiç bir kadın kendini 2. Planda hissetmek istemezz

Ben cumartesi günü sinir krizi geçirdim telefonda zaten telefon elimden düştü en son nerdesin dedi evdeyim dedim geliyorum bekle dedi. Çalışıyordu 15 dkda geldi düşün uzak yerden geldi birde beni çok korkuttun dedi nasıl geldiğimi bilmiyorum sakın böyle yapma bir daha dedi. Ama varya ben kendimden geçtim bir ara dedim felç geçircem herhalde dedim. Geldi konuştuk falan gerçekten çok kötü olmuştu, biliyorum hani seviyor falan ama iş zaman ayırmaya gelince garip oluyor bu çocuk bilmiyorum...

Tatlım valla ne diyim. Aynı tepkiyi bende verirdim inan. Çünkü sabır kalmadı ve bi de üstüne yanıma gelmezse afedersin ama nah görür yüzümü derim Sıkma canını herşey olucağına varır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…