2014 Yarenleri! :)

kuzum ben kamuhe nick degstm .d nalsnsn izledm kz gelmjyon artk
iyiyim canım benim:) valla sevdicek geldiğinden beri içimizde kalan şeyleri yapıyoruz bol bol gezdik çok şükür. Şİmdi de iş bulma derdindeyiz kuzum. Allah yardımcımız olsun siz nasılsınız her şey yolundadır inşallah?

ALLAH mutlulignuzu daim etsn kuzum ins is bulur hemen. valla ne olsun ya zaman gecmiyor özlem cok canmz sklyor

ALLAH mutlulignuzu daim etsn kuzum ins is bulur hemen. valla ne olsun ya zaman gecmiyor özlem cok canmz sklyor
amin sizin de inşallah. Askerin sağ salim gelsin inşallah kuzum benim. İnan gelince zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsun:) zaman hızlı geçtiği için sizin adınıza seviniyorum, zaman geçiyor şafaklar düşüyor diye

Belovedd nabeer bebeğim uzun zamandır denk gelmiyordum sana nasıl gidiyor kuzummm

kuzucummmmm iyiyim sen nasılsın sorma ya giremiyorum pek işler yoğunlaştı o yüzden pek bakamıyordum ama özledim burayıda iyi gidior valla şafak bitiyor bi yandan ona seviniyoruz bir yandan da ortalık karıştı diye üzülüyoruz senin nasıl gidiyor iyisindir inşallah askerin nasıl

Bizde de aynı öyle kuzum her gün tedirginiz Allah onları bizlere bagislasin sizin şafak oldu canım benmm

kuzummmm gözün aydın bitmiş şafak hayırlısı ile bundan sonra hep bir arada kalın inşallah kuzummmmm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…