2014 Yarenleri! :)

Bağlanmak derken sanki yeni çıkmaya başlamışsınız gibi konuşmuş iyi mi bu çocuk hey Allah'ım
Baglanmamasi gerek ona gire daha doğrusu sağlığından kaynaklı olarak evlendikten sonra vicdan azabı çekermiş benim hayatımı çaldığı için . buna yasamazsin sen diyen doktoru bulursam şikayet etcrm hayattan soğuttu çocuğu

Selam canlar mutlu haftalar :KK200::KK200: :KK68::KK68:

Ayy seninki de mi öyle diyo yaaao_O Gelemeyecekler tatlım belli oldu artık çocuğun yüzünü unutucam nerdeyse hala gelmeyecem diyor :KK57::KK57: Yine sordum bayramda gel diye yookkk yoookk yoook :KK14::KK14:

Bende bilemiyorum kuzucum resimler fln atıyor keyfi yerinde sanırım o_O ama gelince de bana askerlik piskolojisi yok bilmem ne fln muhabbeti yaparsa yolarım saçını başını :KK34::KK34:

İyiyim çok şükür kuzucum sen nasılsın askerin nasıl :KK68:
Kuzum onlara gore geldikten sonra gitmesi daha zor çünkü alisacakalar girecekler ben gidip görüyorum ama ailesini 7 aydır görmuyor git onları bir diyince de gelsem seni girmeye gelirim oraya neden gideyim diyo ama beni gormeye de gelmiyor

Baglanmamasi gerek ona gire daha doğrusu sağlığından kaynaklı olarak evlendikten sonra vicdan azabı çekermiş benim hayatımı çaldığı için . buna yasamazsin sen diyen doktoru bulursam şikayet etcrm hayattan soğuttu çocuğu

Neee doktor yaşayamazsın mı demiş? Peki hastalığı neymiş ki öyle demiş.

aynen kuzum malesef ki öyle

Üfffffffffffff En Büyük TÜRKİYE

Kuzum onlara gore geldikten sonra gitmesi daha zor çünkü alisacakalar girecekler ben gidip görüyorum ama ailesini 7 aydır görmuyor git onları bir diyince de gelsem seni girmeye gelirim oraya neden gideyim diyo ama beni gormeye de gelmiyor
Günaydın tatlım..
Evet gitmek geri dönmek çok daha zor olur onlar için kuzum ama ne bileyim böyle de zor gerçi gelse de zor her türlü bu askerlik zorrr o_Oo_O
Hayırlısı ile gelsin de 100 den düşmeye az kaldı :KK53:

Neee doktor yaşayamazsın mı demiş? Peki hastalığı neymiş ki öyle demiş.

Üfffffffffffff En Büyük TÜRKİYE
Ya aslında erkanin hastalık çok basit birşey ama zamanında anlaşılmadığı için su an birçok organa atıyor enfeksiyonu. Evet doktor en fazla 3 yada 4 sene dedi sanki kendi yazdı kaderi

Günaydın tatlım..
Evet gitmek geri dönmek çok daha zor olur onlar için kuzum ama ne bileyim böyle de zor gerçi gelse de zor her türlü bu askerlik zorrr o_Oo_O
Hayırlısı ile gelsin de 100 den düşmeye az kaldı :KK53:
Allah acil mecburi şeyler vermesin kuzum inşallah biter erkan hiç alamdigi izni 39 gün kala almak zorunda kaldı ailesel nedenlerden dolayı. En zevkli kısım plakalar gerçi 59 den aşağı inmiyo ama güzel yinede

X