2014 Yarenleri! :)

kızlar çok sık uğrayamadım ya bu hafta çok yorucuydu müsameremiz vardı son hazırlıklar, dün de müsamerimizi atlattık çok şükürr :)) sizler nasılsınızzz napıyosunuzzzz? :)

kızlar çok sık uğrayamadım ya bu hafta çok yorucuydu müsameremiz vardı son hazırlıklar, dün de müsamerimizi atlattık çok şükürr :)) sizler nasılsınızzz napıyosunuzzzz? :)
kuzum nasilsn bakalim gene sen ugruyon canim benim askeri gelen bdha ugramiyor sen haric:)

kuzum nasilsn bakalim gene sen ugruyon canim benim askeri gelen bdha ugramiyor sen haric:)
yok yok ben burdayım tabi de eskisi kadar sık olmuyor işte kuzum bi de şu dönemler gerçekten yoğundu yani iş açısından falan yorgunluk haf safhada, iyiyim bebeğimm sen nasılsınnn? :)

Bilmiyorum kuzu canı aciyomus benle konuşunca girişince de acirmis bağlanırmış konismayalim dedi tamam dedim bitti... İnsan seviyorum diye ayrilirmi ayrilirmis

Bağlanmak derken sanki yeni çıkmaya başlamışsınız gibi konuşmuş iyi mi bu çocuk hey Allah'ım

Son düzenleme:
Selam canlar mutlu haftalar :KK200::KK200: :KK68::KK68:

Allahım aynı erkan su zaman izin kullan aşkım diyorum gerek yok su kadar kalacak zaten diyor :KK43: catladik ozlemden bizde burada

Ayy seninki de mi öyle diyo yaaao_O Gelemeyecekler tatlım belli oldu artık çocuğun yüzünü unutucam nerdeyse hala gelmeyecem diyor :KK57::KK57: Yine sordum bayramda gel diye yookkk yoookk yoook :KK14::KK14:

ay hayret bişey nasıl dayandı ya bu kadar :KK57:
Bende bilemiyorum kuzucum resimler fln atıyor keyfi yerinde sanırım o_O ama gelince de bana askerlik piskolojisi yok bilmem ne fln muhabbeti yaparsa yolarım saçını başını :KK34::KK34:

aynen kuzum sen naslsn iyisndr ins:)
İyiyim çok şükür kuzucum sen nasılsın askerin nasıl :KK68:

Selam canlar mutlu haftalar :KK200::KK200: :KK68::KK68:

Ayy seninki de mi öyle diyo yaaao_O Gelemeyecekler tatlım belli oldu artık çocuğun yüzünü unutucam nerdeyse hala gelmeyecem diyor :KK57::KK57: Yine sordum bayramda gel diye yookkk yoookk yoook :KK14::KK14:

Bende bilemiyorum kuzucum resimler fln atıyor keyfi yerinde sanırım o_O ama gelince de bana askerlik piskolojisi yok bilmem ne fln muhabbeti yaparsa yolarım saçını başını :KK34::KK34:

İyiyim çok şükür kuzucum sen nasılsın askerin nasıl :KK68:
iyiym cok sukur kuzum iyi ol.aya calsyoruz iste :) safak kac .d

X