2014 Yarenleri! :)

isler bitmez kuzum malesef:) safak kac.oldu bakim kz.100ler gecmiyor sinr oldum :)
Ay sorma tatlım ya 130lara düştük 1 ay sonra da 100 olucak inşallah :KK71: ama gerçekten de bu aralar hiç mi hiç geçmiyor. İki günde bir bakar oldum artık zor zamanlarını mı yaşıyorum nedir :confused: Ağrıya gitmeyi düşünüyorum kendimi cesaretlendirmeye çalışıyorum :rolleyes:

Ay sorma tatlım ya 130lara düştük 1 ay sonra da 100 olucak inşallah :KK71: ama gerçekten de bu aralar hiç mi hiç geçmiyor. İki günde bir bakar oldum artık zor zamanlarını mı yaşıyorum nedir :confused: Ağrıya gitmeyi düşünüyorum kendimi cesaretlendirmeye çalışıyorum :rolleyes:
cok şükür dustum 130lara kuzum darisi 100lere.temmuzda ikili takamlara gececez ine:) hadi bakim cesatrni topla git:) kavus

cok şükür dustum 130lara kuzum darisi 100lere.temmuzda ikili takamlara gececez ine:) hadi bakim cesatrni topla git:) kavus
İnşallahhh inşallahhhh tatlım yaaa :21::21: 100 e düşünce derim artık bitti askerlik diye :KK53: Gerçekten yapsam mı morali tavan yapar diye düşünüyorum o_O

canlarım nasılsınız :) hepinizi çok özledim :)
çok şükür 48 bugün bitmek üzere :) darısı sizin başınıza :)

iyi aksamlar kızlar buralar pek sessz artk bende cok gıremıyorum zaten benım erkek arkadasımın askerlıgı de bugun ıtıbaryle bıtmıs bulunuyor darısı sıze olsun ıns :)

iyi aksamlar kızlar buralar pek sessz artk bende cok gıremıyorum zaten benım erkek arkadasımın askerlıgı de bugun ıtıbaryle bıtmıs bulunuyor darısı sıze olsun ıns :)
iyi aksamlar cnm gozunaydn darisi bize INSALLAH :) az gelyirdun artk gelmezsn buralara:)

saol tatlım amın ..yok yıne gırınce gırıyorum kız ama kmse yok baksana bızım kızlar da yok deniz hiç girmedi dimi
gel kuzum biz varz gene deniz bi ara girdi snra girmemeye basladi oda ay sevndm adina balim yaa darisi bize ama daha zaman gecmio ya:KK43:

gel kuzum biz varz gene deniz bi ara girdi snra girmemeye basladi oda ay sevndm adina balim yaa darisi bize ama daha zaman gecmio ya:KK43:

ya oyle duusnme bebegm sana hep dıyorum bak ben :KK43: cogu gttı azı kaldı yarıladın canm gecıp gıdcek bak senın uzun donem tabı onun da etkısı var bıraz tabı :KK43:

X