2014 Yarenleri! :)

Kuzummm yaaa aile isleri cok sıkıntılı biliyorum o yüzden oluruna bırak herşeyin sonu düşünülmüyor benimde ayni durumum var ama düşünmüyorum artik peki kız bulduklarını nereden biliyorsun

Ya gelse nolacak sanki kuzu hic inancım yok ya o İstanbul gitcek ben antepe ona bi kız bulacaklar o da evlenecek bende boyle sacma sapan durcam yerimde keşke bu kadar sevmeseydim
nasil ya ne evlenmesi kiz seni seviyorda evlenmez zaten baskasyla sna ne diyorki peki

nasil ya ne evlenmesi kiz seni seviyorda evlenmez zaten baskasyla sna ne diyorki peki
Bana birşey demesine gerek yok kuzu o aile beni istemeyerek çok belli on gündür konusamiyoz zaten çık mutsuz bıkmış alttan alıyorum ama nereye kadar ya zaten alttan alınca daha çık kızıyor kendini kotu hissediyor hic konuşmamaya başlıyor cij zor bir dönemeç galiba bu bizim için allah sonumuzu Hayır etsin

AMIN kuzum ALLAH gonlunuze göre versin gercekten zor ne dicegimi bilemedim

Aradı mi kuzu :)
dun aksam aradi canim tanimadigim numara oldugu icin actim oydu yine normal sakin konustuk ben buna sordum ya sen beni neden ariyosun diye o da bilmiyorum biriyle konusmaya ihtiyacim var dedi bende biz ayriyiz ben senin ihtiyaclarini karsilayamam dedim o da iyi aramami istemiyosan bende baska birini ararim deyince umursamiyomus gibi sustum ama benle baya ilgilenir gibi yatin napicaksin okulun nasil gibisine baya sorular sordu telefon serbest 5kisiyi secme hakkimiz var dedi (4'ekadar saydi annem babam ee 5.yi soylemedi )bende 5kimki dedim bilmiyorum kiii dedi teli kapatirkende iyi geceler gorusuruz bay bay dedi bende iyi geceler dedim bi sure bekledi kapatiyorum dedi kapat dedim yine biraz bekledi benim birsey demiycegimi anlayinca kapadi bugunde hic aramadi yaaaa

kuzum benim safak dusmece ya su 100ler bitmedi bi turluncnm skldi seninde gozun aydn simdiden balim sen naslsn
Biter bebeğim en zoru son haftalar gerçekten bitmek bilmiyor ama sarılınca yarine hemen unutuyorsun herşeyi azcık sabır sadece kuzum.
Çok Sağol darısı sizlerin basına kuzummm

Kuzummm yaaa aile isleri cok sıkıntılı biliyorum o yüzden oluruna bırak herşeyin sonu düşünülmüyor benimde ayni durumum var ama düşünmüyorum artik peki kız bulduklarını nereden biliyorsun
Canım pazar günü ağzında geveledi durdu beni artık sevme benden soğu dedi baya üsteledim ondan sonra söyledi. Ailesi böyle bir konu açmış. Benimki resmen bana dediki hala olumlu şey söyleyemiyorsun resmen bende hani tamam dememi bekliyor off olmuyor işte ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…