2014 Yarenleri! :)

Kuzu ne durumdasinuz noldu ???
11 gun aradan beni ilk dun aradiii baya atistik yine sonra gece aradi arkadasinin telinden (ankesorluden arasaydi acmiycaktim )numarayi bilmedigim icin actim soguk konustum ama o hiiic ayrilmamisiz hicbirsey olmamis gibi normall mazlum mazlum konustu ararim gorusuruz bay bay dedi ben sadece bay bay dedim kapadim ankesorluden ararsa acmiycam biraz korksun

Hakettiği kuzu artik öğrendim farklı numaradan da açma bir sure boyle hemen bitti diyemesin kolay değil karsiyi bu kadar korkutmak :) Korsun Senden :)

Hakettiği kuzu artik öğrendim farklı numaradan da açma bir sure boyle hemen bitti diyemesin kolay değil karsiyi bu kadar korkutmak :) Korsun Senden :)
yani tabi canim sende haklisin ama o numarayi ezberlemisim gibi acmazsam anlar tanimadigim bi numara acip kimsiniz diyorum oyle yani ama ankesorluden ararsa acmiycam

Kızlar nasılsınızz giremedim ne zamandır. Nişanımızda atlattık biz sıra 24 ekimde kuzular

Nasıl ya bunun aile de iyice sıktı ama abisi seni biliyor neden buna izin veriyor bacı ya

Canım olay şu dün telefonda bana tekrar sordu bak benim ailem böyle böyle birini istiyor sende biliyorsun yapabilir misin? Bana tek olumlu şey söyle seni karşılarına çıkarim askerden gelincede direkt evlenelim dedi. Bende senin istediğin hayatı istemiyorum dedim evet çok seviyorum ama çok muhafazakar bir aile ben yapamam yani benim ailemde istemez. Sonra gece konuştuk aradım. Ben ''yarın öbür gün sözlenirsin ondan sonrada evlenirsin sana şimdiden mutluluklar hoşçakal'' dedim ağladı telefonda sonra bende ağladım. Bir halt olduğu yok devam ediyoruz ama bilmiyorum o başkasının olacak ikimizde seviyoruz ama sevmek yetmiyor.

Selamlarrr nassınız bakiim kızlarr
200ler bitmiyo bi türlüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…