2014 Yarenleri! :)

Ohh be yedin bitirdin Mehtabı :) bende bi mehtap saysam keşke su okul geç bitse yada yoksa goremiycem ya o da gelemez hemen biz askerden sonra sayariz yine gün:) heyecan varmı :)
darisi sana balim kz 3aydr gormuyorm haa brakta yiyip bitirm mehtabi.d ah safagida yiyip.bitirseydm keske:)

darisi sana balim kz 3aydr gormuyorm haa brakta yiyip bitirm mehtabi.d ah safagida yiyip.bitirseydm keske:)
Biter biter balım sen hoc merak etme saymatinca bitiyor ben en son 55 bıraktım bugün baktım 48 olmuş bana iki gün geçmiş gibi gelmişti oysa ki :) benden bundan sonra uzun süre goremiycem o İstanbul da ben antepde ama nasip kısmet :)

Biter biter balım sen hoc merak etme saymatinca bitiyor ben en son 55 bıraktım bugün baktım 48 olmuş bana iki gün geçmiş gibi gelmişti oysa ki :) benden bundan sonra uzun süre goremiycem o İstanbul da ben antepde ama nasip kısmet :)
insallah biter kuzum yaa dha cok var ama insallah sende gorursn dedgn gbi ksmeet:)

duzeldmi bari aranz ins kuzum

Düzeldi canım :KK48: Biz zaten iki dkda kavga ediyoruz :KK48:

Günaydın tatlımm ayy çok sevindim senin adına :KK68::KK68::KK68: kızzz ben acemiden sonra hiç görmedim:KK70::KK70:
150 ye indik işte :mad::mad::mad:

Günaydın canımmm Ağrı dağın eteğinde uçan güvercin benimkisi :confused::confused::confused:

Günaydın canımmm.. Ne diyor pekim sende at kız o zaman :KK53:
:KK53:

uuu baya uzakta :KK43:

Günaydın Yarenlerrrr :KK36::KK36:

Hic sorma canım zorlanıyorum bende artık değişik değişik davranıyor:63:

Zor tatlım ya sen yine sıkma canını bir halleri diğerini tutmuyor gerçekten o_O

daha iyi ama uzar cnku askerlligi erken gelir enazndn izin yapmazsa saglik olsun kuzum:)

Aynen tatlım benim hayırlısı olsun onun piskolojisi iyi olsun da çok bunalırsa da kendi bilir gelirse gelir gelmezse de bekleyecez artıko_Oo_O
Düzeldi canım :KK48: Biz zaten iki dkda kavga ediyoruz :KK48:
uuu baya uzakta :KK43:

Tatlı atışmalar o zaman canım nazarı olsunn onlardaaa :nazar::nazar: :KK68::KK68: Çooookk uzakta hemdeee :KK42::KK42::KK42:

Günaydın Yarenlerrrr :KK36::KK36:

Zor tatlım ya sen yine sıkma canını bir halleri diğerini tutmuyor gerçekten o_O

Aynen tatlım benim hayırlısı olsun onun piskolojisi iyi olsun da çok bunalırsa da kendi bilir gelirse gelir gelmezse de bekleyecez artıko_Oo_O

Tatlı atışmalar o zaman canım nazarı olsunn onlardaaa :nazar::nazar: :KK68::KK68: Çooookk uzakta hemdeee :KK42::KK42::KK42:
aynen balim hayirlisi olsun bnmmkide haziran 11de geliyor izne erkene alndi:)

X