2014 Yarenleri! :)

Slm kızlar. ..
aranızda yeniyim.erkek arkadaşım mayis 15 de teslim olacak acemiliği kayseri çıktı komonda egitm. Şimdiden çekilmez sulu gözlü oldum... Şafak mı? şafak cok karanlık pufff

Slm kızlar. ..
aranızda yeniyim.erkek arkadaşım mayis 15 de teslim olacak acemiliği kayseri çıktı komonda egitm. Şimdiden çekilmez sulu gözlü oldum... Şafak mı? şafak cok karanlık pufff
Hoşgeldinnnnn :) Geçer tatlım sıkma canını geçmez desende bitiyor çok şükür Kısa dönemmi uzun dönem mi ?

Slm kızlar. ..
Oncelikle hosgeldin :) simdiden morelini bozmaman lazin sevdiceginle son zamanlarini guzel guzel gecir ona bol bol sarill icini rahatlaticak cumleler kur ona..sagafi ilk baslarda saymani tavsiye etmem bakinca morelin dahada bozulur .. Kayseri sana cok uzakmi yemin torenine gidebilirsen cok guzel olur hemde oda cok mutlu olur..

Cok sagolun.. elimden geldigince iyi olmaya çalışıyorum .evet saymiyacam okudum bazi yorumları sayinca zor oluyormuş. .istanbulda oturuyorum biraz uzak..ama belli olmaz dayanamazsm solugu orda alırım deliyim dir

Cok sagolun.. elimden geldigince iyi olmaya çalışıyorum .evet saymiyacam okudum bazi yorumları sayinca zor oluyormuş. .istanbulda oturuyorum biraz uzak..ama belli olmaz dayanamazsm solugu orda alırım deliyim dir
Aynen oyle saymamaya calis.. Onada cok guzel bir surpriz olur hadi bakalim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…