2014 Yarenleri! :)

Canlarım nasılsınız
Umarım keyifler yerindedir hepinizin giremedim 2 gündür sevdiceğim Yanımda artık inanamıyorum hala sanki gitcek gibi bu Süreci de geride bıraktık çok şükür
Bir hayalimiz daha gerçek oldu çok şükür
Güzel günler hepimizin olsun güzelliklerim
Gozunnn aydın kuzummm :)

Hmm anladım tatlım :KK43: şimdi tezkere uzadıkça strese girmiştir yavrum Ondandır böyle psikolojisinin gitmesi bebeğim :KK43: insan alışıyor gerçekten böyle ayrılığa Trajikomik bir şekilde :KK43: bizimde gidiyor psikolojilerimiz aslında bakarsan :KK43:
Kuzu teskeriyi almussiniz gozunnn aydinnn :)))))

Orda iyice bunalmıştır be kuzuuu:KK43: bak kendin diyosun hiç yaptığı bişey değildi diye.. Normal psikolojîde değilki normal tepki versin.. Sende bunalıyosun, derdini paylaşmak istiyosun anlıyorum bitanem ama bize biraz daha iş düşüyo:KK43: uzatmamak lazım fıstığımmmm.. Şu kısacık hayatta ne kırmaya değer ne de kırılmaya..
Haklısın bebegim ben suan uzatmiyorum konuyu acmamam gerekirdi kirdiysam Özür dilerim dedim ama nafile :KK43: :KK43:

Haklısın bebegim ben suan uzatmiyorum konuyu acmamam gerekirdi kirdiysam Özür dilerim dedim ama nafile :KK43: :KK43:
Biraz daha sabret fıstığımmm elbet yumuşucaktır sevdiğin.. O da sakinleşsin Allahın izniyle halledersiniz.. Kouşursunz, anlaşırsınız:) siz birbirinizi çooook seviyosunuuuuuz:)

Uzaklasicak diye çekiniyorum bieaz balim ya iyi olur inşallah
kuzumm bnmkide gecen tartistigimizda bidaha karsmicam ne yapiosan yap,bilmek istemiyorum diye atti tuttu ki cokta kiskanctir..sonra aramiz duzelince o soylenenler hic olmadi hersey normale dondu bekle biraz yumusar elbet bitanem

ehh biraz yumusadi gibi bnmki.ama.daha tam bi düzelme yok
Buda biseydir canim ya en azindan en sancili dönem gcti yavas yavas düzelir inşallah
kuzumm bnmkide gecen tartistigimizda bidaha karsmicam ne yapiosan yap,bilmek istemiyorum diye atti tuttu ki cokta kiskanctir..sonra aramiz duzelince o soylenenler hic olmadi hersey normale dondu bekle biraz yumusar elbet bitanem
hepsi mi ayni olur ya :KK43: canim söyledi ya bi kere artik ben ne desem sen bilirsin der gcer biliyorum huyunu konuşmuyor şimdi de ama ben hakliydim hep böyle oluyor hakliyken bi bakıyorum uzaklaşan trip atan o :KK62:

Buda biseydir canim ya en azindan en sancili dönem gcti yavas yavas düzelir inşallah

hepsi mi ayni olur ya :KK43: canim söyledi ya bi kere artik ben ne desem sen bilirsin der gcer biliyorum huyunu konuşmuyor şimdi de ama ben hakliydim hep böyle oluyor hakliyken bi bakıyorum uzaklaşan trip atan o :KK62:
hep oyleler iki tavir sert cikis yapiyolar hopppp biz hatali oluyoruz,anlamiyorum bu isi ya biz mi fazla taviz veriyoruz bilmiyorum

X