2014 Yarenleri! :)

Oooooooooh harikaaaa balımmmmmmm:) bende kalkıp kaavaltı hazırlıcam kendimeee:) yalnız yalnız sıkıcı oluyo kahvaltı beee.( gel beraber yapalım:)
Ayyy ne guzel olurdu canim ya suan cok istedim sohbet ederdik kahve icerdik ohh misss gibi olurdu seni cok seviyorum pozitifsin cok zekisin :)

goksel bey kafayi siyirmis kuzum biraz konustuk yumusadi gibi..ama bunalimlarin ust seviyesinde :)
Kolay değil yaşadıkları be canımıniçiiiii kaç aylardır dağ başında, insan yüzü görmek yok, çarşı yok, ağaç bile yok yaaa biz olsak depresyondan hiç çıkamazdık, onun kadar bile dayanamazdık kuzuuu

Sevmediğim insanları her seferinde bana övmekten bıkmıyor annesi çünkü. Yoksa aynen umrumda değil kimse. Ama bu çabasını anlayamadım. Ben kargo göndericem ve annesinden de fikir almak istedim ne kadar düşündüğü ortada işte insan evladını düşünmez mi sadece telefonda konuşarak mı destek olunuyor anlamış değilim inan ki. Durduk yere sorun yaratan bi insan değilim canım bu dediklerim 2ayın patlaması.

kadin sana nasil davranyorki canim ama olsun byle sylemen normal olarak kotulems oldgnu sanr erkek arkadsn biz kzlar gbi erkekler detayci degl kafalri bseye odaklanr sn gene anlatma bdhaki sefere kuzum

orası öyle kuzum asla hiçbir şey anlatmam zaten bi dahakine. Gitmiycem de mesafe koyucam en azından uzak olurum durduk yere sinirlerim gerilmez böylece
Ben annesine laf etmedim ki kuzum ya o yinde kafasının dikine gitti. Bir daha asla karışmam zaten mesafemi de koyucam fazla iyi niyetli davrandım ben üzüldüm sonunda

denizim yorumuna yuzde yuz katiliyorum.cok haklısın

ay INSALLAH banada oyle gelir artik safak dusmuyorm izne odaklandm bn kuzum
Bende görüşüceğimiz zamanları sayıyorum balımmm öyle çok daha kolay geçiyoooo:) oyüzden hızlı geçiyo diyorum ya:) geneli düşününce bunalır insannn.(
Ayyy ne guzel olurdu canim ya suan cok istedim sohbet ederdik kahve icerdik ohh misss gibi olurdu seni cok seviyorum pozitifsin cok zekisin :)
oyyy sağol balımmmm:) o senin düşüncenin güzelliğiiiiiiii:) bende seni seviyorummnmm:) yakın olsaydık keşkeee kahvelerimizi alıp başlardık sohbeteeee:)

aslinda kendimce hic gitmemende dogru degil eger tanistysan arada bir gitmek mantikli ciddiyet binene kadar cok sık ta gidilmez cilki cikar cunku heo dipdipe olmaz enazndan nisanlanana kadar tahminimce oyle tatlm sen iyi ol varsn karsi taraf nasl davraniyorsa davransn enazndn sevdgin icin

aynen oyle denizim cok sukur az kaldi hazirana balim yaa ALLAH buyuk buda gecer:)

Canim nisanli misiniz siz annesi senin sevmediklerini sana ovse ne olacak alah askina anlamiyorum kapat kulagini gitsin kadin ogluna kargo gondermiyorsa onu dusunmuyor anlamina gelmez annen seni bu kadar dusunuyor iste demisssin daha ne diyeceksin ki askerdeki insana soylenmez bunlar benden sana soylemesi

kuzum 1-2 hafta gitmiym annesi telefonda söylüyormuş hiç gelmiyor diye. E gidince de konuşcak bişi bulamıyorum oturuyorum öyle bi konu açıyorum ikii cümle sonra bitiyor sıkılıyorum ben isterdim ki arkadaş gibi olalım gülelim buluşalım gezelim vs ama o frekanslarda değiliz malesef

Aynen oyle bebegim :)

Kızlaaaar ben gidiyim markete ekmek alıyim ondan snracığımada kahvaltı hazırlıyıp kahvaltı yapıyımmm:) sonra yine girerim:) öpüyorum sizi kocaman kocamannnn muckssss:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…