2014 Yarenleri! :)

Canim nisanli misiniz siz annesi senin sevmediklerini sana ovse ne olacak alah askina anlamiyorum kapat kulagini gitsin kadin ogluna kargo gondermiyorsa onu dusunmuyor anlamina gelmez annen seni bu kadar dusunuyor iste demisssin daha ne diyeceksin ki askerdeki insana soylenmez bunlar benden sana soylemesi

hayır hayır ona böyle bişi demedim öyle bi cumla kurmadım yani. O bütün dediklerimi yanlış anladı. Nişanlı değiliz işte sürekli gitmemi gerektirecek bi sebep yok ama laf oluyor. Ben isterdim ki arkadaş gibi olalım gezelim alışveriş yapalım ama öyle birşey yok o frekansta değiliz bu benide üzüyor hiç böyle hayal etmemiştim. Kadın konu bulamayınca hep o aileyi övüyor inan gına geldi belki anlatamıyor olabilirim ama kötü kalpli biri değilimbeni acayip bunalttılar.

hepsi bunalms kuzum ya kafyi siyirmislar :KK70::KK70:
kuzum sen hemsiresin bilirsin ya yirmi lik disimi çektirdim dun,buzda koydum dun ama sabah kalktimki baya bi sismis..internetten baktimda biraz artk buz takviyesi yapmayin sicak havlu koyun demisler..napim buza devam mi edim?

hayır hayır ona böyle bişi demedim öyle bi cumla kurmadım yani. O bütün dediklerimi yanlış anladı. Nişanlı değiliz işte sürekli gitmemi gerektirecek bi sebep yok ama laf oluyor. Ben isterdim ki arkadaş gibi olalım gezelim alışveriş yapalım ama öyle birşey yok o frekansta değiliz bu benide üzüyor hiç böyle hayal etmemiştim. Kadın konu bulamayınca hep o aileyi övüyor inan gına geldi belki anlatamıyor olabilirim ama kötü kalpli biri değilimbeni acayip bunalttılar.
Arada resmiyet yokken surekli gelip gitme meselesi ne garip isim var de su bu de bahane bul arada telefonla gorus bari aramadi demesin . Bizde nisanli degiliz beni oyle gel filan diye bunaltan yok hatta davet eden yok sevgilim yarin donuyor bitti gece gelecek sali sabah bulusucaz ablasiyla kandilde konustuk annesiylede sali sabah gelecek misin bende gelicem dedi gorusuruz dedi gelecek misin diyor buyur gel kahvalti edelim birlikte demiyor mesela bende gitmicem

kuzum sen hemsiresin bilirsin ya yirmi lik disimi çektirdim dun,buzda koydum dun ama sabah kalktimki baya bi sismis..internetten baktimda biraz artk buz takviyesi yapmayin sicak havlu koyun demisler..napim buza devam mi edim?
Ilik su koy canim ben ameliyat oldum burnumdan doktor sislikler icin bir gun soguk bir gun ılik su koydurdu ise yaradi bide ilik suya azcik tuz at gargara yap yaralari kapatir

kuzum 1-2 hafta gitmiym annesi telefonda söylüyormuş hiç gelmiyor diye. E gidince de konuşcak bişi bulamıyorum oturuyorum öyle bi konu açıyorum ikii cümle sonra bitiyor sıkılıyorum ben isterdim ki arkadaş gibi olalım gülelim buluşalım gezelim vs ama o frekanslarda değiliz malesef
zamanla asarsiniz belki kuzum ya olumsuz dusunme sen iyi yaklasmda bulun her zaman

Arada resmiyet yokken surekli gelip gitme meselesi ne garip isim var de su bu de bahane bul arada telefonla gorus bari aramadi demesin . Bizde nisanli degiliz beni oyle gel filan diye bunaltan yok hatta davet eden yok sevgilim yarin donuyor bitti gece gelecek sali sabah bulusucaz ablasiyla kandilde konustuk annesiylede sali sabah gelecek misin bende gelicem dedi gorusuruz dedi gelecek misin diyor buyur gel kahvalti edelim birlikte demiyor mesela bende gitmicem

Böyle olcağına mesafe olsun daha iyi canım ya. Diyorum ya işte söz yok nişan yok ama bunalıyorum şimdiden. Benimkide gitmek istemediğimi sezince bozuluyor. Sen yokken sizin oraların anlamı yok diyorum hemen yanlış anlıyor o yüzden pişmanım işte tanıştığım için. Bide ben soğuk gelin olmak istemedim hep güleryüzlü davrandım benimkiyle kavgalı olsak bile gittim annesine de sorunca hiçbişi çaktırmadım. Hiç elim boş gitmedim huyum bu. Ama bi kez yüzünde memnuniyet görmedim kadının. Bu gibi konular yüzünden soğudum işte elimde olmadan. Anneler günü var haftaya ne yapıcam hiç bilmiyorum sıkıntıdan uçuk çıktı bugün

zamanla asarsiniz belki kuzum ya olumsuz dusunme sen iyi yaklasmda bulun her zaman

haftaya anneler günü ya bi o zaman giderim çok kalmam kuzum o kadar. sonra gitmeyi düşünmüyorum çok sıkıldım çünkü

balim bende cektirdim interneti okuma kafa karistirici o doktirda dedi bana ilk ilik su komplesi uygusa sonra soguk hep soguga yönelme sislik inmez bigun oyle soguk bigun sicak uygula

Ben o gunde gitmicem ararim yeter cok yuz vermicem karar verdim
belki anneler günüden bi gün önce giderim çünkü pazar gidersem oturmak zorunda kalırım. İş çıkışı giderim kutlar dönerim.
sonra kimbilir ne zaman giderim bilinmez :KK12:
git anneler gununden bigun once ararsn gidersn anneler gnunde balim ne alacn ben dha karar veremedm
cumartesi giderim kuzum pazar gününü anneme ayırırım. ne alcağımı bilmiyorum kuzum ama çanta alırım sanırım

belki anneler günüden bi gün önce giderim çünkü pazar gidersem oturmak zorunda kalırım. İş çıkışı giderim kutlar dönerim.
sonra kimbilir ne zaman giderim bilinmez :KK12:

cumartesi giderim kuzum pazar gününü anneme ayırırım. ne alcağımı bilmiyorum kuzum ama çanta alırım sanırım
bnde daha dusunyorm:)

X