2014 Yarenleri! :)

Bana hic bakma zaten bi gunaydin deme küstummmmm

Kuşummmm bu sana ders olsun hiç bi zaman bi erkeğe ailesiyle ilgili olumsuz yorumlarda bulunup, tartışmaya girme.. Biz daha ince düşünüp ailemizin hatalarını kabul edicek olgunluktayız ama onlar bu kdr düşünceli değiller.. Hemen saldırıya geçiyolar.. Sen konunda haklı bile olsan haksız duruma düşüyosub.. En güzeli iyi zamanlarda alttan alttan durumu anlatıp kendiliğinden anlamasını sağlamak..

Canim soktayim suan askerdeki adama neden anlatiyorsun bu tarz seyleri

illaki tanisacaktin ha erken ha gec canim kaynana kotuyse sana karsi sen gene saygini yitirme ama evlenince ona gore hareket edersn saygili bi seklde kopruyu gecene kadr disini sık derim cnku erkeklerin en deger verio hassas oldgu konu ailesidir ona karsi kotu bsey sakin deme yanls anlams belliki erkek arkadsn ama gene sen laf tasima annesinin lafini erkek arkadsna deme oda hosnut ilmaz byle seylerden dikkat et kipruyu gecene kadar derim ben:)

Ya dün anladığını düşünmüştüm bugün yine açtı konuyu. Hatta anlayışlı olamıcaksan anlatmıcam bile dedim ısrarla anlat aşkm çözeriz dedi. Benden başka kimsenin onu düşündüğünü sanmıyorum hemde hiç. Kör bunu göremiyor işte.

kiz sanada hersey hizli ileeliyor 200lerde ayni seyi diyon 100lerdede bi bana mi ilerlemiyor bu

Canim soktayim suan askerdeki adama neden anlatiyorsun bu tarz seyleri

Ne var ki anlattıklrımda? Ben isteyerek onlara gittiğim halde zaten zorla gidiyosun aşkm bize artık gitmicen mi diyen biri. Ben zorla bişi yapmam içimden gelirse yaparım. Asıl sinir olduğum herşeyi kendine göre anlaması ve sinirimi bozan insanlara toz kondurmaması.

Yok kuzum ya annesine kötü demedim ama ilk baştaki gibi samimiyet göremiyorum kadında. Resmen tek başıma çabalıyorum. Oraya gittğimde ruhum daralıyor. köprüyü geçene kadar değil böyle çözülemeyecek şeyler varsa ortada köprüye adım bile atmam o derece soğudum

kadin sana nasil davranyorki canim ama olsun byle sylemen normal olarak kotulems oldgnu sanr erkek arkadsn biz kzlar gbi erkekler detayci degl kafalri bseye odaklanr sn gene anlatma bdhaki sefere kuzum

Canım benimmm sen bunu istediğin kadar anlatmaya çalış o anlıycak durumda değil şuanda.. Ailesine kondurmak istemez.. Sen her zaman ona destek olarak, arkasında durarak göstericeksin onu nasıl düşündüğünü.. O da zamanla idrak edicektir.. Şu an sırası değil bunları konuşmanın.. Şimdi destek olmalısın sevdiğine..

Senin sevmedigin insanlari korusalar ne korumasalar ne yani herkes herkesi sevmek zorunda degil neden fikirlerini kabul ettirmeye calisiyorsun adam kit kafalisin demisssin cok sasirdim acikcasi bu resmen hakaretten baska birsey degil o sana boyle soylese ne hissederdin dusundun mu ? Sen kargo gonderiyorsan gonder annesine neden soruyorsun ki canim sonucta taniyorsun ihtiyacini sor yada gel burdan fikir al birbirimize fikir veriyoruz . Yaziklarini okudugum zaman bende annen seni dusunmuyor dedigini anladim. Askerde o canim ailesinden uzak hic tanimadiklariyla birlikte yemek yiyip uyuyor bu kadar hassasken bu tarz seyler yuzunden kavga edipte kendini kucuk dusurme bunlar benim fikirlerim tabiki

kiz sanada hersey hizli ileeliyor 200lerde ayni seyi diyon 100lerdede bi bana mi ilerlemiyor bu
Ahahahahahaha ama öyleeeeee.. Bi 300ler kabus gibi geçmek bilmemişti kıııızzzz.( hele mayısta ikinci alt devrelerde gelicek yaaa ohhhhh benden mutlusu yok hıphızlı geçiyo gidiyooooooooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…