2014 Yarenleri! :)

gunaydin balim:) nasilsn kz anneler.gunu yaklasyor hediye derdine dustum simdiden:))
iyiyim bebeğiimm ben anneme aldım şimdiden ya hahaha ama kayınvalideme düşünmedim daha
Kizlarrrrr gunaydinnn nasılsınizzzzz
iyiyiz bebeğiim sen nasılsınn?

ya bebegim bn senn 260 saydigini hatirliyorum bnde daha 300lerdeydim vay be zaman geciyo
yaa ne günlerdi kuzum be çok şükür bebeğim geçen zamanaa

iyiyim bebeğiimm ben anneme aldım şimdiden ya hahaha ama kayınvalideme düşünmedim daha

bnde anneme aldm :) iste bi kaynanam kaldi ne alsam die dusunup duryorm:)

Harikayim bebegim cok sukur ya

Aaaaa neden kuzucuuum? Hayırdııır?

Geçen birkaç şeyden bahsetmiştim ya kuzum annesiyle ilgili. Bu aralar çok sıkılıyorum bi bunalımdayım. Annesine dedim ki geçen ben kargo göndericem ihtiyacı vardır artık vs. Hımm iyi dedi. Neler koysam aklıma bi anda gelmiyor hepsi dedim resmen umrunda değil kadının. Bu ara bi soğudum zaten o ayrı ama bunu yenmeye çalışıyorum. Bunun yakın bi arkadaşı ve ailesi var demiştim hani pek hazetmedğiğim. Kadın sürekli o aileyi övüp duruyor buda ayrı bir sinir konusu. Dünde biraz tartıştık benimkiyle bende dedim ki seni sadece ben düşünüyorum ama farkında değilsin hala kıymetimi anlamıyorsun dedim. Ve uzadı uzadı bu konu çok ısrar etti anlattım bende içimdekileri. Önce anlayışla karşıladı ama sonra dedi ki beni lafta düşünen annem mi bunu mu diyosun dedi. hayır dedim o çok sevdiğin aile varya sen gittikten sonra hiç gelmişler mi bi isteğin var mı diy bi kapıyı çalmışlar mı ama siz hala o aileyi övüp durun dedim. Onları karıştırma dedi. Ve sen annem lafta düşünüyor demek istiyosun öyle mi dedi kaç defa açıklasmda anlamadı bende kıt beyinlisin sen neye inanmak istiyorsan ona inan dedim. Çok sinirlerim bozuldu ya dün konuyu kapatmışken bu sabah çok güzel bi mesaj atmış yarım saat sonrada bu konuyu tekrar açtı. çok uzun yazdım ama çok doldum ya. Keşke hiç tanışmasaydım kimsesiyle. Anneside yeğeninin bebek mevlüdü var ona davet etmişti rahatszıım gelemicem dedim bi geçmiş olsun demedi. Soğudum iyice ben.

sen kal oyle aksama kadar bekle biri hazrlar yatagna deli :) safak kac oldu bakm:)
Ay yok kıııız kim hazırlıcak.( tırnağın varsa başını kaşı demişler.. Kalkıp kendi kahvaltımı kendim hazırlarım ben geçte olsa:)

Şafak 175 falan sanırım tam bilmiyom bakmadım:) bu 100lerde hızlı ilerliyo sanki beeee:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…