2014 Yarenleri! :)

:21::confused::KK75:

bizde aldık kuzum mantar falan olmasın diye yaz kış giyilen çoraplardan da aldık ama yine de zor onlar için:KK43: çok ağır kız ben elime aldım da aboo dedim bu ne:KK45:
oda gülüyodurr :)))) kız sıcak havalarda ayrıyeten bi postal daha veriyolar daha hafif daaha ince benimki öyle demişti :KK51:

Canım arada geliyorlar bunlara. Benimki de izne geldiğinde telefonda konuşuyorduk yanında abisi arkadaşı vardı bana bağırıyor her dk mesaj atmak zorunda mıyım içimden gelmiyor vs diye. Sonra konuştuk bana bu sefer diyor sinirliyken öyle oluyor bilmem ne ama gönlünü almıştı. Canım benim anladığım kadarıyla askerlik nedense erkeklerde özgüven patlaması yaptırttıyor :KK52:
salak ya ara vermedim ayrilmadimda ama konusmayalim diyo nasil bi mantik bn çözemedim

kizlarrr erkek arkadasim.bana kisa bi sure dusunelim demisti sizce bn dusundum konusalim mi desem yoksa o yazana kdr beklesem mi bi fikir verin litfenn:KK51:

kizlarrr erkek arkadasim.bana kisa bi sure dusunelim demisti sizce bn dusundum konusalim mi desem yoksa o yazana kdr beklesem mi bi fikir verin litfenn:KK51:
bence arama kuzum bakalım o ne yapacak?

ay aklıma ilkokul halimiz geldi öyle deyince güldüm vallahi :KK70: nerde satılıyormuş alalım yavrucaklarımıza :-)
haha aynen kızz yeni bot gördün mü üstüne basıp siftah yap dedim bende:KK70:

X