2014 Yarenleri! :)

aynen yaa 2 aydr gormuyorm safak daha da dussun de gelsin izne cok ozledm kzz:) nasilsn kuzum
ay gelsin tabi ya hasret giderinnn kuzum, valla canım işte şafak saymaya devam 9 günümüz kaldı biz de 3 aydır görüşmüyoruzz ben de özledim
3-5 nöbetimiz varda canım bugün ama bekleyemem galiba uyandır dedim ama arar mı bilmiyorum
inşallah arar kuzum ya bizimkinin de işi vardı bitsin arıcam dedi yarın okul yok bak uyanığım bekliyorum dedim arıcak hala inşallah

canm lazer tamamen btmez ama oldukca azaltıyor yanı su an benı gorsen tuyu gormen ıcın ıncelemen lazm :) yanı cok rahatlık vala
bzm burda yeni acildi bzm yengmn akrabasi ilk seans 5 tl ozel bolge koltuk alti snra seans olark gidyrdun toplam 55 tl herayiyle uygnda kararszm ama genede :)

kalmadi kuzum tuy cikiyor hala az da olsa gene sıkıntı o yuzden hangi yere guveno secip..gidecm pisman olmaktan korkyorum bnde denizim
Yaa minik minik ince ince fln olsa sıkıntı değil balım yaa.. Şu haliyle kalın olduğu için çok belli oluyo hemde çok canım yanıyo her seferinde..

beklemekten çürüdük anacım

cok sukur bitiyor senin balim darisi bize olsun:) kabusun hemencik sira bize gelsn:) haziranda izne gelck bnmki.ksmetse:)

Yaa minik minik ince ince fln olsa sıkıntı değil balım yaa.. Şu haliyle kalın olduğu için çok belli oluyo hemde çok canım yanıyo her seferinde..
haklisin balim sart lazer yaaa arastr netten bak senin kaldgn yerde en iyi lazer yorumlarada bak nette bde tandklrndan biri gdyrsa sor sorustur balim oyle git icin rahat olur enazndn

ayyy nefret edıodum ben ondan bacagnı alıosun mesela puruzsuz durmaz lazer sart bacım
Buarada özel bölgen ne durumda balımmmm?
haklisin balim sart lazer yaaa arastr netten bak senin kaldgn yerde en iyi lazer yorumlarada bak nette bde tandklrndan biri gdyrsa sor sorustur balim oyle git icin rahat olur enazndn
aynen bebeğimmm araştırıcammm soruşturucammmm:) hayırlısı bakalımmm:)

beklemekten çürüdük anacım
ya onu diyorum bak bitirdik sayayım artık bizi resmen ömrümüzden 1 sene beklemekle geçti yaa 1 yaş yaşlandık demek oluyor bu
cok sukur bitiyor senin balim darisi bize olsun:) kabusun hemencik sira bize gelsn:) haziranda izne gelck bnmki.ksmetse:)
evet kuzumm aminn inşallahh kavuşmayan kalmasın hihihi ay ne güzel yaa valla güzel zamanlardı ya asker beklemek çok şey kattı bizee çook

bzm burda yeni acildi bzm yengmn akrabasi ilk seans 5 tl ozel bolge koltuk alti snra seans olark gidyrdun toplam 55 tl herayiyle uygnda kararszm ama genede :)

5 tl ne kız kasap mı ora ahahaha :)))) bu kadar ucuzunu tavsıye etmem ıpl yapıolardır belkıde bır nevı kılları uyutma 2 yıl sora fln hop gerı cıkar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…