2014 Yarenleri! :)

ya onu diyorum bak bitirdik sayayım artık bizi resmen ömrümüzden 1 sene beklemekle geçti yaa 1 yaş yaşlandık demek oluyor bu :KK48::KK48:

evet kuzumm aminn inşallahh kavuşmayan kalmasın hihihi:KK48: ay ne güzel yaa valla güzel zamanlardı ya asker beklemek çok şey kattı bizee çook:KK51:
aynen kız öyle düşününce cidden ömürden koskoca 1 yıl gidiyor. Özellikle onların ömründen hadi biz normal yaşantımıza devam ediyoruz kısmen

aynen kız öyle düşününce cidden ömürden koskoca 1 yıl gidiyor. Özellikle onların ömründen hadi biz normal yaşantımıza devam ediyoruz kısmen
aynen öyle kuzum o açıdan bakarsak onlar ne yapsın her gün aynı mekan dört duvar yat kalk yat kalk sürekli disiplin emir... :KK51::KK51: ayy düşünürken bile bunaldım Rabbim hepsine sabır güç kuvvet versin

aynen öyle kuzum o açıdan bakarsak onlar ne yapsın her gün aynı mekan dört duvar yat kalk yat kalk sürekli disiplin emir... :KK51::KK51: ayy düşünürken bile bunaldım Rabbim hepsine sabır güç kuvvet versin
amin canım amin.. zor işleri ama sayelerinde bizde askerlik yapıyoruz:110:

inşallah bebeğimm haftaya kavuşuyoruz ne kaldı kii çok şükür RabbimeeEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
Aynen oyle canim ya ilk gonderdigim zaman buraya gelmistim birbirimize destek olmustuk bizde pazartesi 9 da otobus var canim biletimizi ayarladik pazatesi gece 2 de inecek sali sabah bulusucaz canim :KK74:

X