2014 Yarenleri! :)

canm ufak tefek cıkabılıyor da tuy seklınde zaten kıl derdı olmaması kadar rahatlık yok ya .. ben eskıden makınayla alırdım haftada 1 cıkardı delı olurdum canıma tak etmıstı basladm kurtuldm :)
aall bendendeee o kadaaarr..... gına geldii almaktaann ne iyi etmişsinn imrendim valla

Benim tüyler yeterince kara kıııız Lazerden snra batık oluşuyo mu peki kuşum? Bide sen hangi merkezd gittin belki denizlidede şubesi fln vardır (bi ihtimal)
cnm kuzenim gitti ilk jilet temas edyorlar lazerden once onda.illaki batik olyor bilsgm kadryla ee lazer yaonca snra batik ckyor gene bn bsey anlamadm :) kusenmde tuy halinde gene cikyor lazeri btti gtmesyms daha iyiyms bde o kadr arastrdi

selamm iyilik cnm senden naber napysn nasl gidyor:)

nolsun beybııı iş güç gezme tozma :))) benmkıylede aram hala ıyı degıl yanı bı ara ıyı oluyor bı ara kotu artk alıstm ahahaha gelsın de hallederık ya :) ama gtmedgme hala konusuyor yav bu kadar olur :)

kz aradan ne kadr gecti hala orda mi .d bu erkekler de unutmuyor bseyi ay askerde doe mi byleler bzde tartsyrz iyi olyor snra gene alstm bnde artk:)

cnm kuzenim gitti ilk jilet temas edyorlar lazerden once onda.illaki batik olyor bilsgm kadryla ee lazer yaonca snra batik ckyor gene bn bsey anlamadm :) kusenmde tuy halinde gene cikyor lazeri btti gtmesyms daha iyiyms bde o kadr arastrdi
Memnun kalmadı mı kuzenin bebeğimmm?

kz aradan ne kadr gecti hala orda mi .d bu erkekler de unutmuyor bseyi ay askerde doe mi byleler bzde tartsyrz iyi olyor snra gene alstm bnde artk:)

seni ipe goturdu o dıo :) e bende sınırlenyrm saydryrm sora kavga :)) vala not edıo yedırecek onları bana ahahaha :)))

yok tatlım mersınde sadece . batık olusmaz aksıne bende cok batık vardı yok edıyor batıgı
Bendede var kız o batıklaaar.. Deli olcam.. Banyoda sürtüyom sürtüyom geçmiyo.. Azaldı azıcık ama genede duruyo minik minik noktacıkkkkk.. Uyuz oluyom ufffff..

arada gıdıyrm canm cok nadır yanı bazen tuy gıbı fln cıkıo o zman gdyrm . kol altı ve özel uygun aslında ko altı 30 du heralde ozel de 50 ama bacak fln pahalı canm
50 mi çok uygun canım ya ben mezocenter a gidiyorum kolaltı için her seans 50 tl. özel 150ydi galiba. tüm de 3500 falan diyor

kalmadi kuzum tuy cikiyor hala az da olsa gene sıkıntı o yuzden hangi yere guveno secip..gidecm pisman olmaktan korkyorum bnde denizim

canm lazer tamamen btmez ama oldukca azaltıyor yanı su an benı gorsen tuyu gormen ıcın ıncelemen lazm :) yanı cok rahatlık vala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…