2014 Yarenleri! :)

kızllarr pek bi alakasız olucak amaa sizin zevkinize inanıyoruummm :) yağlıboya yapıcamda hangisini daha çok beğendinizz ben bu 2si arasında çok kararsız kaldım

Eklentiler

• 2hs0174.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 55

bebegm smdı su an o senı tersledı ya senın gozunde daha da ulasılmaz oldu ben senı cok ıyı anlıyrm ama bak ınan orda ıyı degıl normal degıl bıraz sabır sadece ( bı sure konusma kafasını toplasın braz smdı sen ustune gıdınce degısen bse ollmck cunku

tam olarak ayni valla bnmkide zaman istedi cok bunalmis dusuncekmis yapma etme dedim ikna olmadi bnde biraktim pesini konusmuyoruz suan

tam olarak ayni valla bnmkide zaman istedi cok bunalmis dusuncekmis yapma etme dedim ikna olmadi bnde biraktim pesini konusmuyoruz suan

Başağımmm nasılsınnn.. noldu size böyle canım benim içini ferah tut anlayacak zamanla.. şafak sıkıştırıyor bak benimki de çok tripteee

Dün gece uzun uzun mesajlar atmış kavga sebebını vs. ve o mesajlar arasında senı canımdan çok seviyorum güvenım tam ve de iyi geceler meleğim yazmış en son falan demiş bende artık sorun kalmadı bak dedim sorun kalmadığına göre sıkıntı kalmadı dedi evet dedim bende öyle başkada mesaj atmadı :/

Seni canımdan çok seviyorum guvenım tam iyi geceler meleğim yazmış duygum bende sorun yok dedim çok şaşırdım annesı benı öyle savunmuş kı kız daha napsın senın için ben ondan başkasını istemem eger baskasını düşünüyorsan falan demiş çok şaşırdııım

Başağımmm nasılsınnn.. noldu size böyle canım benim içini ferah tut anlayacak zamanla.. şafak sıkıştırıyor bak benimki de çok tripteee
yesomm tripp te olsa neyse de konusmak istemiyorum, tek istegim surayi bitirp gelmk ne demek..bu zamana kdr her derdini dinledim,elimden geldigi kadar moral vermeye calistim..yapma,gitme, konusma dedi konusmadim..onunla berabrr askerlik yaptim sanki..emeklerimin karsiligi "cok bunaldim,konusmak istemiyorum. .biraz dusunelim" mi olmaliydi..gercekten cok kirginim inanki yazmak gelmiyo icimden..inanir misin hergun heveslr safak sayan ben..artik saymiyorum. .icimde biseyleri cok kirdi,duzeltmek icinde bi cabasi yok.

bizde de hemen hemen ayni bnmkide facede en cok asik olunan halini,yalnizca bn biliyorum yazmış. .ama bnmle konusmuyo bnde anlamadim, ,acikcasi anlamakta istemiyorum nasil istiyosa oyle yapsin

bak ıste bebegm yola gelmeye baslamıs sen cok ustune dusme vala ben artk askerlık psıkolojsyms fln anlamıyrm bunuın arkasına sıgınmayn dyrm ..sevndm kuzum senn adına

bak ıste bebegm yola gelmeye baslamıs sen cok ustune dusme vala ben artk askerlık psıkolojsyms fln anlamıyrm bunuın arkasına sıgınmayn dyrm ..sevndm kuzum senn adına
valla bılmıyorum artık fazla alttan almıcam aldıkça tepeme çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…